Home Horoskopai Suderinamumo horoskopas: 12 geriausių zodiako porų

Suderinamumo horoskopas: 12 geriausių zodiako porų

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Suderinamumo horoskopas: 12 geriausių zodiako porų

“AVINAS IR VANDENIS”

“JAUTIS IR VEŽYS”

„DVYNIAI IR VANDENIS“

“VĖŽYS IR ŽUVYS”

“LIŪTAS IR ŠAULYS”

“MERGELĖ IR JAUTIS”

“SVARSTYKLĖS IR DVYNIAI”

“SKORPIONAS IR VĖŽYS”

„ŠAULYS IR AVINAS“

“OŽIARAGIS IR JAUTIS”

„VANDENIS IR SVARSTYKLĖS“

“ŽUVYS IR SKORPIONAS”

AVINAS IR VANDENIS

Šių ženklų atstovai yra gimę nuotykių ieškotojai, ir tai taikoma ne tiek kelionėms aplink pasaulį, kiek kasdieniams bendriems atradimams: pavyzdžiui, lovoje. Jie mėgsta viską daryti kartu kaip viena gerai koordinuota komanda. Nors kitoms poroms atsibodo nuolatinis bendravimas ir artumas 24/7 formatu, šios dvi niekada nėra nuobodžios ar varginančios viena kitos kompanijoje. Ši svarbi savybė daro juos ne tik puikiais romantiniais, bet ir verslo partneriais. Tai yra retas atvejis, kai žmonės gali sukurti bendrą šeimos verslą visiškai harmoningai, nepakenkdami santykiams ir bendram verslui.

JAUTIS IR VĖŽYS

Jautis ir vėžys turi labai tvirtus ryšius – fizinius ir emocinius. Abu supranta ir priima visus savo sielos draugo aspektus (išorinius ir vidinius), o tai padeda greitai išspręsti bet kokius konfliktus ir metų metus palaikyti aistrą santykiuose. Labai jaudinanti šios zodiako poros savybė yra nuoširdus dėkingumas ir padėka savo partneriui už šią sąjungą. Jie besąlygiškai palaiko vienas kitą visose pastangose, o tai yra puikus ilgos laimingos santuokos pagrindas, ir šiandien tai yra reta.

DVYNIAI IR VANDENIS

Vienas iš beprotiškiausių zodiako sutapimų! Su šiais ženklais dažniausiai pasitaiko meilė iš pirmo žvilgsnio, ir jie gali susituokti tik po poros mėnesių (ar savaičių!) Susitikę. Dvyniai ir Vandeniai turi daug kūrybiškumo – jie nuolat dalijasi savo neįtikėtiniausiomis idėjomis, nes žino, kad gali pasikliauti partnerio parama. – Vakarienei gaminkime vakarienei varlių kojas! Kodėl rytoj neišėjus iš kalnų? Jų svajonės yra tarsi įmantraus dėlionės, palaipsniui sulankstomos į vieną idilišką paveikslą, dalys. Nenurašykite fakto, kad šių ženklų atstovai labai mėgsta jaustis nepriklausomi ir gali saugiai leisti laiką su draugais vieni, o tai visiškai nekenkia, bet, priešingai, tik sustiprina jų sąjungą.

VĖŽYS IR ŽUVYS

Vėžys ir Žuvys turi tikrą kosminį ryšį. Priklausymas šalto vandens stichijai suteikia šiems partneriams svajingumą, emocinį aplinkinio pasaulio suvokimą. Dažnai po pirmo susitikimo susidaro įspūdis, kad jie pažįstami jau šimtą metų. Jie neprivalo prisitaikyti prie kito žmogaus įpročių ir keistenybių, nes yra labai panašūs į jo paties! Jie puikiai sutaria, nes nepervertina ir nenuvertina savo partnerio, moka nuoširdžiai juo didžiuotis, įsijausti ir kažkuo prisipažinti. Abu ženklai turi puikią intuiciją ir suvokia vienas kito poreikius „šeštojo pojūčio“ lygiu, o tai padeda lengvai užmegzti tvirtą ryšį, kuris gali trukti dešimtmečius. Seksualinėje sferoje pora tikisi puikaus suderinamumo – abu mėgsta erotinius žaidimus,

LIŪTAS IR ŠAULYS

Šių ilgalaikių santykių esmė yra aistra. Abu ženklai žino, kaip visiškai mėgautis gyvenimu ir mylėti tą, kuris pasaulį jaučia panašiai. Jie puikiai žino, ko nori išgauti, padeda vieni kitiems pasiekti bet kokį tikslą ir svajoti. Šaulys gali tapti Liūto paskata judėti į priekį, įkvėpti jį naujiems pasiekimams, o jis pats Liūto ir savo prigimties pločio dėka pradės žiūrėti į pasaulį teigiamai. Būdami ugnies elemento atstovai, abu puikiai supranta savo partnerio poreikius. Tai labai ryški sąjunga. Visada labai smagu būti šalia šios poros. Jų meilės pavyzdys įkvepia ir svaigina net pačius bejėgiškiausius ir ciniškiausius žmones. Abiejų žvaigždynų atstovų atleidimas ir noras atleisti dosniai padidina abipusės laimės tikimybę. Jiems nesunku prisitaikyti prie kasdienio gyvenimo, jie turi panašų skonį ir principus,

MERGELĖ IR JAUTIS

Du žemiški (ir savo norais labai žemiški) astrologiniai ženklai, kurie tiesiog negali nesimylėti vienas kito ar bent jau užmegzti artimą draugystę. Iš šalies kartais atrodo, kad tai yra meilė abipusiu skaičiavimu ar koks nors slaptas susitarimas – ši sąjunga atrodo tokia praktiška, rami ir surinkta. Tiesą sakant, nereikia abejoti gilių Mergelės ir Jaučio jausmų nuoširdumu. Ir jei, be to, jie teisingai paskirstys vaidmenis tarpusavyje, tada jų meilė tik padvigubės. Jautis tokioje sąjungoje turėtų teikti prioritetą ir veikti kaip ideologinis įkvėpėjas (kitose porose jis gali pasimesti aktyvaus sielos draugo fone), o Mergelė yra talentinga viską atlikti. Tai yra pati meilė, apie kurią rašoma knygose – ir jie gyveno laimingai.

SVARSTYKLĖS IR DVYNIAI

Idilė tarp Dvynių ir Svarstyklių yra stipraus intelektinio ryšio pavyzdys. Šie oro ženklai visada išsiskyrė įspūdingu protiniu darbu. Jų nuomone, smegenys yra seksualiausia partnerio kūno dalis, o proto žaidimai labiau skatina troškimą nei raumenų lankstymas. Jie sugeba įsimylėti ne savo išvaizda ar kūno forma, o humoro jausmu ir charizma. Tai taip pat nuostabus atvejis, kai santykiai grindžiami tvirta draugyste – abu yra tikri, kad gali atvirai pasakyti partneriui visas savo svajones, paslaptis ir išgyvenimus. Didelis pasitikėjimo laipsnis yra šios ištikimos sąjungos bruožas.

SKORPIONAS IR VĖŽYS

Dažniausiai du pernelyg aistringi partneriai negali sukurti tobulos atitikties. Jie arba degina vienas kitą, arba pradeda konkuruoti. Tačiau jei vienas iš jų yra Skorpionas, o kitas – Vėžys, tokia sąjunga gali būti tobula. Jie pasaulį mato per identiško emocinio suvokimo prizmę. Jie turi panašių siekių ir interesų. Patrauklus, jautrus, minkštas. Vėžį labai sužavi kūrybiškumas Skorpione, o Skorpioną nuo pat pirmųjų bendravimo minučių žavi Vėžio sielos gylis. Jiems nereikia linksminti vienas kito pokalbiais – jie yra gana patogūs tiesiog „tylėdami vienas šalia kito“. Tai taip pat rodo, kad tokiems partneriams visiškai nesunku prisitaikyti prie kasdienio gyvenimo. Jų jausmų pagrindas yra sielų vienybė, kuri tarp jų nustatoma kartą ir visiems laikams.

ŠAULYS IR AVINAS

Sprogstanti pora! Kaip gali būti kitaip, kai kalbame apie Šaulius ir Avinus, kurių aistra primena visą dinamito sandėlį. Juose tvyranti nepataisoma energija tik sustiprina šią sąjungą ir padeda jai klestėti. Jie abu vertina laukinį savo antrosios pusės entuziazmą ir palaiko optimistišką požiūrį į gyvenimą. Nors visuotinai pripažįstama, kad priešybės yra labiausiai traukiamos, kartais neįtikėtinai panašūs vienas į kitą žmonės tampa kuo artimesni. Ši pora gali žengti kartu su visais išbandymais, kuriuos jiems paruošė gyvenimas, ir tikrai įrodys visiems, kad nėra neišsprendžiamų problemų, jei šalia jūsų yra patikima parama.

OŽIARAGIS IR JAUTIS

Tarp šių dviejų ženklų, kurių neturi jokia kita astrologinė pora, kyla galinga chemija. Juos vienija patikimumas, kantrybė, atsidavimas, sunkus darbas ir atsidavimas. Lovoje jie ras visišką tarpusavio supratimą – vienu prisilietimu jaučia slaptus partnerio norus. Tuo pačiu metu abiejų negalima vadinti pernelyg romantiškais asmenimis, tačiau tai nereiškia, kad vieną iš jų kamuoja netikėtumų ir švelnumo trūkumas. Be to, Jaučiai ir Ožiaragis turi tai, apie ką dauguma mūsų svajoja – nesibaigiantį vienas kito garbinimą. Abiem atrodo, kad jis tapo unikalaus lobio savininku. Šis nuoširdus susižavėjimas kita jo aplinkinių puse yra gana nervinantis, tačiau tuo pačiu metu negalima nepripažinti, kaip tai liečia. Apie tokią sąjungą paprastai kalba „giminės dvasios“.

VANDENIS IR SVARSTYKLĖS

Šių zodiako ženklų atstovai nuo pat pirmų pažinties minučių rodo susidomėjimą vienas kitu, po kurio kelias valandas gali tęstis trumpalaikis pokalbis – juk jie turi tiek daug bendrų temų! Šių oro atstovų santykiai yra beveik mistiški, iš šalies ši sąjunga kelia daug klausimų ir abejonių, jų meilę labai sunku suprasti ir suprasti. Bet galų gale, kam rūpi, jei šie du tiksliai žino, kas vyksta jų galvose ir širdyse, o kitų nuomonė jiems nelabai trukdo. Gyvenime abu šie ženklai stengiasi parodyti savo individualumą ir savarankiškumą, tačiau dėl konkretaus partnerio jie yra pasirengę padaryti išimtį ir gali paaukoti savo pačių idealus vardan meilės, harmonijos ir tarpusavio supratimo. Ir toks sveikas kompromisas tik sustiprina jų santykius.

ŽUVYS IR SKORPIONAS

Kita pora, kuri grynai intuityviai pasiekia vienas kitą: šiuos jausmus sunku perteikti žodžiais, juos galima tik patirti. Pamenate kadrus iš filmų, kuriuose pagrindinis veikėjas žvilgsniu „išplėšė“ ją iš minios ir negali atitraukti akių? Ši Žuvų ir Skorpiono gyvenimo situacija yra gana reali. Nors jie dažnai nesutaria dėl savo pomėgių ar aistrų, bendros vertybės ir požiūris į šeimą padeda jiems gyventi ilgą, laimingą gyvenimą „šalia kito“. Kartais jie taip aiškiai atspėja savo partnerio minties kryptį, kad atrodo, kad ta ar kita mintis gimė jų pačių galvose, todėl išsamiai jie jaučia situaciją. Jie taip pat nebijo būti pernelyg romantiški ir sentimentalūs savo palydovo atžvilgiu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama