Home Testai Testas: Jūsų mažasis pirštas gali daug pasakyti apie jus

Testas: Jūsų mažasis pirštas gali daug pasakyti apie jus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mažojo piršto ilgis, palyginti su bevardžiu pirštu, gali daug pasakyti apie jus.

Pagrindiniai šio testo tikslai yra nustatyti jūsų charakterio bruožus, kitų žmonių požiūrį į jus, taip pat nustatyti polinkį į skrandžio ir blužnies ligas.

Testo esmė:

padėkite mažąjį pirštą ir žiedą šalia jo. Sulygiuokite juos delnu taip, kad pirštai būtų statmeni delnui ir nesikreiptų į kairę ar į dešinę. Kitu atveju rezultatai bus neteisingi. Kad būtų patogiau, alkūnes geriau pastatyti ant stalo, nei išlaikyti svorį.

Dabar pažvelk į pirštus. Raskite raukšlę tarp pirmojo ir antrojo falangų ties bevardžiu pirštu. Ir aukščiau, žemiau ar lygyje su juo nustatykite mažojo piršto galiuką. Suderinkite šiuos duomenis su aukščiau esančiu vaizdu ir pasirinkite visą numerį.

Norėdami būti tikri, pažvelkite į mažojo piršto lygį, palyginti su bevardžiu abiejose rankose. Teoriškai tai turėtų būti tas pats.

Jei turite raidę A

Tavo asmenybė:

Verskis pats. Jums labiau patinka atsiverti palaipsniui, lėtai kitiems žmonėms. Kurkite santykius etapais. Susitikus jums sunku iki galo atsiverti žmonėms ir reikia laiko, kol atskleisite savo jausmus kitiems.

Jūs esate gana emocingas žmogus, tačiau išorėje jūs nelabai matote, todėl kiti gali jus laikyti nejautriais. Jūs bandote apsimesti, kad viskas ir visi aplinkiniai nėra svarbūs. Nepaisant to, jūs vertinate nuoširdumą, atvirumą ir labai staigią reakciją į melą ir nesąžiningumą. Tačiau būkite atsargūs vertindami ir kritikuodami kitų žmonių sprendimus, neperdėkite, kitaip jie gali nuo jūsų nukrypti.

Iš esmės neturite jokių ypatingų problemų dėl skrandžio ar blužnies.

Jei turite raidę B

Tavo asmenybė:

Esate labai ramus ir išradingas žmogus. Jus galima vadinti „lengvu“ žmogumi, lengva ir malonu būti su tavimi, nėra bendravimo su tavimi liekanų. Bet jūs nesate iniciatyvus ir retai žengiate pirmą žingsnį.

Iš esmės esate gana ištikimas ir atsidavęs žmogus tiek šeimos nariams (vyrui / žmonai), tiek draugams ir kolegoms. Santykiuose su sutuoktiniu jis skiria daug dėmesio ir rūpesčio.

Draugai apibūdina jus kaip „subtilią sielą“ dėl jūsų didelės empatijos. Jūsų padidėjęs jautrumas suteikia jums galimybę be nereikalingų paaiškinimų ir žodžių suprasti, kad žmogus jaučiasi esąs toks laimingas, kad yra piktas ar nuoširdus ant jūsų. Jums gali būti labai sunku būti minioje.

Skrandis ir blužnis paprastai būna tvarkingi. Tačiau nuotaika ne visada būna vienoda ir gali būti staigių pokyčių. Taip pat dažnas miego trūkumas.

Jei turite raidę C

Tavo asmenybė:

Esate konservatorius ir paprastas vyras. Nemėgstu sužinoti kažko ar kažko naujo. Tačiau tuo pačiu galite kaltinti save, kad praleidote dar vieną progą sužinoti ką nors įdomaus, o įpročio jausmas vėl dominavo jums, o ne jums.

Būkite malonus, rūpestingas ir kerštingas (jūs žinote, kaip atleisti) žmogus.

Žmonėms jis pristato jus kaip patikimą asmenį, kuriuo galite pasikliauti ir jei jums reikia pagalbos.

Jums gali kilti skrandžio problemų, todėl tinkama mityba, dieta ir gėrimas jums nebus nereikalingi ir patartina jų laikytis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama