Home Testai Priklausomai nuo lūpų formos, mes padėsime sužinoti viską apie asmenybę

Priklausomai nuo lūpų formos, mes padėsime sužinoti viską apie asmenybę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Siūlome jums sužinoti viską apie pašnekovo asmenybę jo lūpų pavidalu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pažvelgti į šį vaizdą ir rasti norimą formą.

Dekoduoja savo pasirinkimą

1. Plačios ir pilnos
lūpos Šių lūpų savininkas yra labai neapgalvotas žmogus. Ji rizikinga ir energinga, nebijo perimti iniciatyvos į savo rankas ir laiko save savo laimės kalviu. Jei kažkas ar kažkas jam patiko, jis nori tai gauti iškart, iškart. Ši panelė tikisi to paties vyro sprendimo. Jos gyvenimo partneris turėtų būti mielas meilužis ir mokėti priimti sprendimus. Šalia jos nėra vietos motinos sūnui ir burbuolėms!

2. Mažos pilnos lūpos
Tai labai romantiškas žmogus, kurį gyvenime veda emocijos, o ne galva. Jos gyvenimas susideda tik iš pakilimų ir nusileidimų, kitaip jai nepavyksta. Ši jauna panelė yra tinkamiausia liemenė, dėl kurios verkti, ir turbūt todėl kiti ją taip myli. Jos idealaus vyro įvaizdis yra keistas mišinys to, kas rašoma moterų žurnaluose ir meilės istorijose, todėl suradus tinkamą partnerį ir priėmus tokį, koks jis yra, jai labai sunku.

3. Viršutinė lūpa yra didesnė už apatinę
Tokių lūpų savininkas yra gimęs lyderis. Ji pradeda sunkiai dirbti ir viską užbaigia. Jos gyvenimo šūkis yra „Viskas arba nieko!“ ir todėl ją erzina tie, kurie imasi daugybės dalykų ir nieko nedaro iki galo. Jam patinka komanduoti, todėl užimdamas lyderio pozicijas jis jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Jos svajonių vyras turėtų būti toks pat ambicingas ir „stumti“, kad užkariautų naujas aukštumas. Tačiau jai beveik neįmanoma išvengti konkurencijos su vyru.

4. Apatinė lūpa yra didesnė už viršutinę
. Paslaptingas nepažįstamasis yra tikslus jos apibūdinimas. Jis išsiskiria iš minios. Vyrai žvelgia į ją susižavėję, o moterys slapta nekenčia. Ir ši jauna panelė yra visiškai patenkinta šia padėtimi. Ji mano, kad šalia jos turėtų būti tikrai unikalus vyras ir ji yra pasirengusi praleisti daug laiko ieškodama jo. Šiai širdgėlai netrūksta gerbėjų, tačiau į jos sielą galės nugrimzti tik tas, kuris iš pradžių nekreipia į tai dėmesio. Bet tai tik pradžia …

5. Plačios ir plonos lūpos
Priešais mus yra tvirtai stovintis realistas. Svajonės ir pilių statyba ore jai svetima, ji viskuo labiau mėgsta specifiką. Ši mergina neskuba užsidėti rožinių akinių net įsimylėjusi ir kad ji skubėtų į baseiną su galva, turi įvykti kažkas nerealaus ir nepaprasto! Nesitikėkite staigmenų ir romantiškų išradimų iš vyro; pagrindinis dalykas jai partnerėje yra patikimumas.

6. Mažos plonos lūpos
Ji yra gimusi optimistė. Būdingas jos avantiūrizmas negali išgyventi dienos be nuotykių. Ši mergina tiek savimi tiki, kad yra pasirengusi vykdyti rizikingiausią verslą, tačiau standartiniai projektai atrodo nuobodūs ir neįdomūs. Tai labai stipri moteris, todėl ji dažnai gąsdina vyrus. Šalia jos gali būti tik stiprus vyras, kaip ji. Šalia jų nestovės ne vienas nušautas asmuo.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama