Home Testai Testas: kaip laikote kojas, gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę

Testas: kaip laikote kojas, gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Psichologai jau seniai įrodė, kad mūsų kūno kalba priklauso nuo mūsų charakterio savybių. Todėl rekomenduojame atlikti įdomų psichologinį testą ir sužinoti daug apie save.

Sužinokite apie savo personažą pagal padėtį, kurioje norite sėdėti

Pažvelkite į pateiktas nuotraukas ir pasirinkite vietą, kurioje dažniausiai sėdite.

A. Keliai juda, o kojinės nukreiptos viena į kitą.

Esate labai drovus ir kuklus žmogus. Jūs bijote kylančių problemų ir bėdų, o norite nuo jų bėgti. Turėtumėte labiau tikėti savimi ir mažiau tikėtis išorės pagalbos. Tik tada nustosite bijoti gyvenimo.

B. Pėda koja

Esate slaptas žmogus, nemėgstantis atskleisti savo sielos ne tik nepažįstamiems žmonėms, bet ir artimiems draugams. Tuo pat metu jūs gerai sutariate su žmonėmis, tačiau mieliau kalbėkite su jais abstrakčiomis temomis, kurios jūsų asmeniui nerūpi.

C. Keliai yra atskirti, o kulnai nukreipti vienas į kitą

Esate pasitikintis savimi. Net nežinomoje kompanijoje jautiesi gana patogiai. Tačiau jūsų pasitikėjimas dažnai būna demonstratyvus, nes esate linkęs slėpti savo vidines baimes už tokį neklaužadą požiūrį.

D. Įtemptos kojos tarp jų

Jus galima vadinti rūpestingu ir pedantišku žmogumi. Jums labai patinka įsakymas, kurį reikia gerbti iš artimųjų ir draugų. Dažnai jūsų perdėtas pedantiškumas nėra malonus aplinkai, todėl patariame, lengviau susieti gyvenimą ir taisykles.

E. Keliai surišti į vieną pusę

Jūs negalite būti vadinamas impulsyviu žmogumi. Jūsų pagrindinės savybės yra ramus ir diskretiškas. Prieš priimdami svarbų sprendimą, tris kartus pagalvojate ir tik tada nusprendžiate dėl veiksmo ar poelgio. Tiesa, kartais jūsų perdėtas sprendimas trukdo greitai reaguoti į galimybes.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama