Home Testai Ar matote žiurkę? Nes močiutė ir katė jos neranda. Kur ji?

Ar matote žiurkę? Nes močiutė ir katė jos neranda. Kur ji?

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

90% žmonių, turinčių aukštąjį išsilavinimą, neišsprendė šios paprastos problemos. Kaip tai teisingai išspręsti?

Atlikdami šią, atrodytų, paprastą užduotį, 90% žmonių atsako neteisingai. Ar sugebėsite susidoroti su šia užduotimi? Kaip atrodo pradžioje, viskas yra gana paprasta, atrodo, kad esate išbandytas žinoti tam tikrą taisyklę. Neskubėkite duoti atsakymo, pagalvokite dar kartą. Mes matome pelę, bet katės močiutė jos neranda. Kur jis?

Tiesą sakant, aš nelabai mėgstu graužikus, ypač laukinius. bet mūsų šeimoje gyveno žiurkėnas, ir aš iš pradžių su juo labai gerai elgiausi ir po trejų metų jis man tapo tikru draugu. Deja, žiurkėnai gyvena neilgai.

Žinoma, katės ir pelės rodo maksimalų kovos efektą, tik jei jos nėra šeriamos, kaip mūsų šiandieninis egzempliorius žemiau esančioje nuotraukoje.

Apskritai močiutė paėmė šluotą į rankas ir nusprendė paimti, kaip sakoma, „pelę“ į savo rankas. Tuo metu jaunuolis atidarė spąstus, kad paimtų pelę ir paleistų ją iš namų. Aš žinau, kad pelė yra labai arti, bet aš jos nematau. Ar matote pelę nuotraukoje?

sekite

Yra dar viena problema! Tada jis dar kartą pažvelgė į nuotrauką.

Katės pilve radau pelę. Ar ir jūs ją matėte?

Dar kartą patikrinkite, ar atsakėte neteisingai. Pagalvok, neskubėk.

O dabar būgnas! Teisingas atsakymas …

Norite sužinoti, kur yra pelė. Pažvelk į senos močiutės petį … Ar matai jį?

Jei pasieksite taip toli, tai reiškia, kad jūs priklausote 99% žmonių, kurie negalėjo rasti šio vizualinio iššūkio sprendimo. Nereikia nė sakyti, kad žemiau pateiktos eilutės leidžia jums išspręsti šį virusinį iššūkį, kurio beveik neįmanoma išspręsti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama