Home Horoskopai Horoskopas kitai savaitei (iki liepos 18 d.) Skirtas Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Horoskopas kitai savaitei (iki liepos 18 d.) Skirtas Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

LIŪTAS

Jūsų ženkle esanti Venera padeda užmegzti naudingas pažintis. Būkite draugiški ir nutraukite praeities nesutarimus, net jei Marsas konjunktyviai ragina jus ginčytis. O dabar apie tai ir daugelį kitų dalykų išsamiau.

Širdis ir siela

Kasdienybė bus rami. Pirmadienį, kai Mėnulis yra jūsų ženkle, kiti gali pasikliauti jūsų dosnumu ir palaikymu.

Venera palaiko vasaros vakarėlius ir pramogas visą savaitę. Būkite atsargūs rinkdamiesi įmonę. Bėk nuo nuobodžių ir smulkių žmonių, nes su kuo vedi, to tau užteks, o Liūtas neturėtų toks būti! Saturnas opozicijoje pataria ieškoti panašių vertybių turinčio žmogaus. Šias pažintis dabar verta plėtoti ir stiprinti.

Meilėje jūs taip pat tapsite išrankesni ir netgi išrankesni. Pradėkite skųstis, kad jūsų partneris neturi įdomių savaitgalio ar atostogų idėjų. O gal jūs pats sugalvosite ką nors naujo, užuot be galo laukęs kažko nesuprantamo? Verta nueiti į kiną ar teatrą, o paskui – romantiškai pavakarieniauti.

Vieniši Liūtai nerodys didelio noro užmegzti naujas pažintis, o „laukiniai“ Avino ar Šaulio juokeliai gali juos išmušti iš pusiausvyros. Tik penktadienį situacija pasikeis į gerąją pusę.

Taip pat žiūrėkite: visų savaitės zodiako ženklų horoskopasLiepos 19–25 d.Liepos 26 – rugpjūčio 1 d

Darbas, atsakomybė, pinigai

Darbe užsitarnausite punktualumą ir pastabumą. Gavę pirmąjį informaciją, jūs gausite iš jos daug naudos. Jau pirmadienį verta pradėti svarbų verslą: Mėnulis kartu suteiks jėgų. Drąsiai gaukite pelningų šansų ir numatykite konkurentų žingsnius – ir savaitė prabėgs greitai.

Marsas pažadins budrumą, o jūsų greiti sprendimai sutaupys kam nors rūpesčių ir problemų. Dėl to jūs turite galimybę tapti tikrais herojais kažkieno akyse!

Visą savaitę Venera kartu padės jums gauti daugiau pinigų, ypač jei esate Liūtas trečią ženklo dešimtmetį. Verta pasigirti savo pasiekimais svarbiuose susitikimuose ir susirinkimuose. Ypač penktadienį šiek tiek daugiau savireklamos nepakenks.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Jūsų ženkle esantis Marsas linkęs sportuoti, tačiau Venera linkęs kepti ir užkandžiauti, todėl nepamirškite savo dietos. Nepersistenkite apsipirkdami konditerijos parduotuvėje, kitaip vėliau pasiskųsite, kad suvalgėte tiek daug.

Meilės planeta taip pat palankiai vertina įvairias grožio procedūras. Tačiau sekmadienį neleiskite niekam prikalbėti atlikti namų eksperimentų. Kvadrato mėnulis gali išprovokuoti alergiją kai kurioms kosmetikos priemonėms, o po agresyvaus lupimo oda ilgai atsigaus.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje jūsų laukia nedidelė sumaištis, nesutarimai su kuo nors, bet jūsų ženkle esantis Mėnulis suteiks jėgų. Niekas ir niekas nesustabdys jūsų sėkmės kelyje. Jupiteris opozicijoje padės išsiaiškinti viską, todėl išsikelkite sau tikrai rimtus tikslus. O dabar apie tai ir daugelį kitų dalykų išsamiau.

Širdis ir siela

Pirmadienį kai kurie žmonės jums atrodys nepakeliami. Kažkas taip verkšlena, kad neturėsite kantrybės viso to klausytis. Medituok, skirk laiko sau, pabūk vienumoje – ir tavo psichika bei aura bus išvalyti.

Nuo antradienio kartu su Mėnuliu pasijusite geriau, vėl ilgėsitės malonios draugijos. Šį kartą užuot teisęs ir kritikavęs, padėsite visiems ramiai ir išmintingai. Jupiteris opozicijoje padės jums susitaikyti su giminaičiais ir draugais, kurie ilgai ginčijosi.

Jūs, Mergelė, turėsite geresnį humoro jausmą. Sugalvosite naujų pramogų, taikliai pajuokuosite ir išvengsite nesusipratimų.

Savaitgaliai yra labai palankūs draugų aplankymui, dideliems vakarėliams ir kelionėms į įdomias vietas. Tiesiog visa tai kruopščiai suplanuokite, kad nereikėtų niekur bėgti nepaprastu greičiu.

Darbas, atsakomybė, pinigai

„Mercury sekstilas“ palaiko geras idėjas, susijusias su geresniu biudžeto valdymu. Jums patinka viską skaičiuoti, viską sekti, todėl pasiimkite skaičiuoklę ir išsiaiškinkite, kiek turite mokėjimų, kas yra su dalimis ir kas nutinka jūsų santaupoms.

Užuot išleidę pinigus naujiems dalykams, išvalykite ir sužinokite, ką dar galite ištaisyti. Bet jei nebėra galimybių remontuoti, ieškokite pigesnių pasiūlymų. Jupiteris opozicijoje mėgsta išmesti pelningas galimybes, ir jūs būsite tikras meistras jas surasti.

Verta kovoti ir dėl daugiau pinigų darbe. Už konkrečius pasiekimus ar viršvalandžius reikalaukite apmokėjimo, o ne tik dėkingumo ir šiltų jūsų būtinybės užtikrinimo. Ypač antradienį ir trečiadienį neleiskite kam nors įtikinti, kad nieko nenusipelnėte. Jei kas nors sumenkina jūsų, kaip darbuotojo, vertę, ginkite save iš visų jėgų. Mėnulis kartu pateiks jums reikalingus argumentus, o saulė sekstile padės jums pasiekti tikslą. Jausitės kaip karalienės ir karaliai!

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Sekstilėje esanti saulė padeda Mergelėms palaikyti formą, tačiau neturėsite laiko ilgai gaminti sveikų patiekalų ir reguliariai mankštintis sporto salėje. Kiti dalykai užims jūsų laiką, tačiau nesijauskite dėl to kalti.

Tačiau penktadienį vis tiek patartina padaryti kažką sau. Susitarkite su kosmetologu, kirpėju ar manikiūrininku. Atlikite lupimą, depiliaciją, tepkite kaukes. Įmasažuokite losjonus ir aliejus į odą visame kūne, kad padidintumėte jos stangrumą.

Savaitgaliai yra tinkamas laikas pasivaikščioti: grynas oras ir saulė jums bus ypač naudingi. Tiesiog nepamirškite naudoti kremo su UV filtrais, nes galite smarkiai nudegti.

SVARSTYKLĖS

Venera ir Marsas tekstilėse pasirūpins jūsų gera nuotaika, o Saulė ir Merkurijus kvadrate suteiks jėgų. Imkitės veiksmų penktadienį ir šeštadienį, nes sekstilinis mėnulis pagerins jūsų idėjas! O dabar apie tai ir daugelį kitų dalykų išsamiau.

Širdis ir siela

Pasirinksite vengti pesimistų, kurie apkabina aplinkinių sparnus. Tačiau nenurodykite kitiems jų klaidų ir nuodėmių, nes auklėjimas yra laiko švaistymas.

Nepaisant visko, būsite gerai nusiteikę. Seksilėje esanti Venera palaiko naujas pažintis. Negalima susitikinėti su nuobodžiais žmonėmis, net jei jie beprotiškai gražūs ir nepadoriai turtingi. Geriau susirasti žmogų, kurio požiūris ir pomėgiai yra panašūs į tavo. Ir jei jūsų širdis pradeda dažniau plakti matant darbo kolegą, pagalvokite, ar tai jau jausmai, ar paprasčiausia simpatija. Saulė aikštėje pataria nemaišyti darbo su asmeniniais reikalais.

Tačiau palaikydami nuolatinius santykius, planetos žada puikią atmosferą. Nuo ketvirtadienio nedvejodami leiskitės į romantišką poilsį: Mėnulis kartu padės jums rasti vietą, kurioje jums patiks abu.

Darbas, atsakomybė, pinigai

Savaitė žada būti sėkminga. Kolegos padės viskuo, o viršininkas parodys supratingumą nei įprasta. Tiesiog sekite savo uždarbio idėjas, nes kažkas gali jas pasiimti ten pat ir netgi pristatyti kitiems kaip savo. Ypač Vėžys ir Ožiaragis gali nustebinti savo elgesiu.

Kita vertus, savaitė nuo 2021 m. Liepos 12 iki 18 d. Pagal horoskopą yra palanki jums pagaliau sutvarkyti dokumentus, peržiūrėti neapmokėtas sąskaitas ir taip pat sužinoti daugiau apie taisykles, kurių reikėtų laikytis vykdant savo veiklą. Tai paaiškins situaciją ir suteiks jums ramybę.

Penktadienį Mėnulis kartu padarys jus žvalų ir, kai kurių teigimu, net pernelyg pastabų. Nesikiškite tarp dviejų kariaujančių grupuočių, tačiau kol kas laikykite su savimi šviežias apkalbas.

Taip pat žiūrėkite : horoskopas Svarstyklėmsvisam rugpjūčiui

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Valgykite lengvas salotas ir šaltas daržovių sriubas, reguliariai valgykite ir darykite poilsio pertraukas darbe. Kvadratinė saulė pataria geriau pasirūpinti savimi, nes dabar Svarstyklėms reikia atsigauti. Jei esate Svarstyklės pirmąjį ženklo dešimtmetį, vietoj stiprios kavos gerkite žolelių arbatas ir dažniau vaikščiokite „pabusti“. Nuo ketvirtadienio pietų turėtumėte pagalvoti apie savo išvaizdą ir kreiptis į kosmetologą ar masažą.

Eterinių aliejų kvapas puikiai paveiks jūsų aurą, todėl užuostykite šviežių gėlių ar mėtų ir citrinų vandens. Dar geriau pasivaikščiokite po mišką ir įkvėpkite giliai.

SKORPIONAS

Nekraukite papildomo darbo ant savo pečių, verčiau mėgaukitės vasara. Trigonuose esanti Saulė, Merkurijus, Jupiteris ir Neptūnas padarys taip, kad kažkas mielai jums padėtų. Pailsėk! O dabar apie tai ir daugelį kitų dalykų išsamiau.

Širdis ir siela

Nusprendėte pailsėti nuo varginančios kompanijos, tačiau pažįstami vis tiek neduos ramybės. Dėl gyvsidabrio trigone žmonės matys jus kaip guodėją ir patarėją. Bet galbūt jie patys gali jums padėti. Taigi, jei reikia, nedvejodami paprašykite pagalbos net dėl ​​smulkmenų. Nors dažniausiai esate nepriklausomas ir bandote tai padaryti vienas, šią savaitę drąsiai naudokitės tuo, ką kiti gali jums pasiūlyti.

Trejete esantis Jupiteris palaiko meilę, o Neptūnas vėl sušildys tavo širdį. Tai labai palanki aistringoms akimirkoms tik dviems.

Žvaigždės jums žada sėkmės, bet jei yra kokių nors paslapčių, stebėkite jas. Draugams bus nuobodu, jie su malonumu apkalbės ką nors. Todėl stenkitės nebūti jų apkalbų objektu.

Sekmadienį Mėnulis kartu palaiko šiek tiek lepinimosi. Astrologinė liepos 12-18 savaitės prognozė Skorpionams žada sėkmingus didelius vakarėlius ir kitus renginius šią dieną, todėl verta šiek tiek pasilinksminti geroje kompanijoje.

Darbas, atsakomybė, pinigai

Turėsite laiko pagalvoti, nes sunkios ir varginančios užduotys jums praeis. Nepriekaištaukite, kad vėl dirbate per mažai. Pirmadienį aikštėje esanti „Luna“ pataria neieškoti sau rimtų problemų. Tuomet mažiau susierzinsite ir galėsite pasislėpti nuo pernelyg uolaus viršininko.

Bet jūs nusprendėte ką nors pakeisti namuose, ištirkite prekybos vietų asortimentą. Norėsite iš karto apsipirkti, bet pirmiausia ištirkite skirtingas galimybes. Skaitykite atsiliepimus, klauskite draugų, tada apžiūrėkite viską parduotuvėje ir tik tada pirkite.

Darbe Skorpionai gali išsiaiškinti būdus, kaip greičiau ir efektyviau atlikti darbus. Šiuolaikiniai išradimai yra labai geri, ypač jei galite sutaupyti laiko ir pastangų. Todėl visada stenkitės neatsilikti nuo laiko!

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Marsas kvadratu pagal jūsų ženklą pataria gyventi aktyviai, tačiau geriau vengti staigių „trūkčiojimų“. Per savaitę negalėsite atsikratyti formos trūkumų, taip pat negalėsite numesti kelių kilogramų per savaitgalį. Reguliariai judėkite arba neskubėdami pasivaikščiokite ir būsite puikios formos, brangusis Skorpionai!

Saulė trigone prisideda prie išvaizdos priežiūros. Tačiau neleiskite kirpėjui prikalbinti jums šukuosenos ar spalvos, dėl kurios abejojate. Jei jums nepatiko pasiūlymas, geriau iš karto pasakyti „ne“, o ne pykti ir nusiminti vėliau namuose.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama