Home Testai Jei ant riešo taip pat turite šį trikampį, turite žinoti, ką tai reiškia

Jei ant riešo taip pat turite šį trikampį, turite žinoti, ką tai reiškia

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Žinomos kaip riešo linijos, „Rascette“ linijos laikomos mažųjų delno linijų dalimi.

Dabar dauguma žmonių turi dvi ar tris „apyrankių“ linijas, nors gali būti žmonių, turinčių tik vieną eilutę. Tačiau turint keturias „Rascette“ linijas nurodoma, kad tas asmuo gali gyventi 100 metų.

Kuo stipresnės ir labiau akcentuojamos linijos, tuo didesnė gausaus ir sveiko gyvenimo tikimybė.

Keisčiausia situacija, kai linijos suformuoja trikampį ties riešu. Trikampis ant riešo linijos yra sėkmės ženklas!

Dabar pažvelkite į riešus ir pažiūrėkite, kokias linijas turite. Jei yra linija, formuojanti trikampį su riešo linijomis, tai yra ženklas, kad pinigų gausite tada, kai to mažiausiai tikitės.

Vaikai visada yra jų tėvų karma. Nėra avarijų

Į šį pasaulį žmogus ateina su savo ypatinga, unikalia misija.

Kelyje jis ne tik vykdys savo misiją, savo unikalų planą, bet ir tikrai PADĖS savo tėvams. Taip, ateina mažas žmogus, kad paaiškintų tėvams. Siųskite jiems teisingą kelią. Kad kažkas būtų stipresnis. Kažkas yra „lankstesnis“, kažkas yra minkštesnis.

Vaiko išvaizda gali visiškai, radikaliai ir amžinai pakeisti žmogaus gyvenimą.

Tėvai, priešingai, laiko vaiką savo „kryžiumi“ ir dejuoja, jie skundžiasi juo, užuot supratę, kas yra tiek vertinga, kad jis juos atneša, ką stumia.

Jei suaugęs žmogus, senas žmogus atsigręžia į savo gyvenimą ir jį sąžiningai analizuoja, pamatys, kad dauguma jo nuopelnų, pergalių, pasiekimų yra tai, ko jis niekada nebūtų padaręs, jei nebūtų turėjęs vaikų.

Vaikas yra variklis. Jis stumia tėvą į priekį. Jis parodo jai, koks jis sugeba. Koks jis iš tikrųjų gali būti altruistiškas, atsparus, kantrus ir malonus.

Dažnai vaikas tėvams parodo kitokią gyvenimo perspektyvą. O suaugęs žmogus turėtų atidžiau pažvelgti, išklausyti. Ar vaikas nesako tiesos?

Vaiko siela visada pasirenka tėvus iš didelės meilės, iš didelio noro padėti tėvams kuo labiau išreikšti save.

Net jei jums neaiškus aukščiausias planas, jis tikrai yra.

Pagalvokite, kiek geriau tapote tėvais.

Jei suaugęs vaikas eina nuo jūsų, jei jis retai apsikabina ir sako gerus žodžius, tai kažkur klydote, negirdėjote, nesupratote. Bet juk niekada nevėlu suprasti, ar yra noras.

O jei vaikas serga, tada jis atėjo tam, kad tave sustiprintų. Išmokite džiaugtis gyvenimu, kad ir kas būtų. Matyti laimę paprasčiausiuose mažuose dalykuose. Parodykite sau, kad esate nepaprastai stiprus. Taip, toks vaikas yra ypatinga dovana ir ne visi gali tai sau leisti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama