Home Testai Kokį drugelį pasirinksite? Tai pasakys, ką slepiate savo pasąmonėje

Kokį drugelį pasirinksite? Tai pasakys, ką slepiate savo pasąmonėje

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jūsų pasirinkimas padės išvengti tamsos ir rasti šviesą savo gyvenime. Taigi pasirinkite drugelį ir toliau skaitykite, ką tai reiškia.

Jei pasirinkote:

Nr.1
Jūs nuolat kovojate už laisvę. Kažkas ar kažkas trukdo jums reikšti mintis taip, kaip norite. Jaučiatės psichikos kalėjime, kur niekada nesakote, ką galvojate, ir nepateikite savo nuomonės bijodami to, kuo jie tikės!

Nr.2
Jūs visada esate užkluptas tarp dviejų pasaulių. Jūs nuolat jaučiate spaudimą. Dažnai susiduriate su svarbiu ir sunkiu pasirinkimu.

Nr. 3
Jums sunku pakeisti savo gyvenimą ir dažnai atmesti naujus dalykus. Jums patinka komfortas. Bet jūs turite išeiti už komforto zonos ribų. Saugokite nežinomybę ir bandykite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Nr. 4
Jūs slepiate didelę savo gyvenimo paslaptį. Ši puiki paslaptis jus persekioja. Turite būti drąsus, norėdamas atsikratyti paslapčių ir mėgautis gyvenimu bei ramybe.

Nr.5
Jūsų problema yra nesugebėjimas išreikšti savo jausmų. Jūs įsimylite to nesuvokdami. Jūs slepiate šiuos jausmus savyje ir, kai tai, kas jums patinka, žengia žingsnį, jūs juos ignoruojate dėl savo nesaugumo. Kai turėsite drąsos išreikšti savo jausmus, rasite laimę savo gyvenime.

Nr.6
Jus traukia meno pasaulis ir aistringai domiesi verslu. Galite išsakyti savo nuomonę, bet kiti jus retai supranta. Šifruotus pranešimus naudokite labai dažnai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama