Home Horoskopai Zodiako ženklai, apsimokantys už praėjusių gyvenimų nuodėmes

Zodiako ženklai, apsimokantys už praėjusių gyvenimų nuodėmes

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kiekvienas žmogus turi savo unikalų ezoterinį horoskopą, kuris, skirtingai nuo įprasto, apibūdina asmens gyvenimo tikslus ir atskleidžia informaciją apie visus jo laukiančius pavojus iš už kampo.

Pagrindinis dalykas žmogui yra susidoroti su šiais pavojais ir nesuklupti, o jei jis suklydo, nurašoma skola kitam gyvenimui, o kuo daugiau skolų, tuo sunkesnis likimas. Taigi, kurie zodiako ženklai labiausiai kenčia nuo klaidų, padarytų ankstesniuose gyvenimuose?

Avinas

Avinai praeityje gyveno pasiduodami žmonėms, kovojo už teisingumą, gynė silpnųjų garbę ir skirstė pinigus vargšams. Tik tuo metu, kaip ir dabar, ne kiekvienas žmogus yra pasirengęs įvertinti tokį poelgį už jo tikrąją vertę, o Avino aukos buvo savaime suprantamos.

Tiesą sakant, Avino prigimtis taip pat nesikeičia per šimtmečius ir kartu su gyvenimų skaičiumi: jie visada žinojo savo vertę ir reikalavo pagarbaus ir kažkur paklusnaus požiūrio į save.

Todėl dabar Avinas gali susidurti su daugybe išdavysčių, nesėkmių, rimtų finansinių problemų ir kitų rimtų gyvenimo bėdų. Laikas Avinui suvokti, kad gėris nereikalauja gėrio, o šiame ir kitame gyvenime niekas niekam nėra skolingas, o veiksmai turi būti iš grynos širdies.

Vėžys

Su Vėžių likimu viskas yra daug sudėtingiau nei su kitais. Faktas yra tas, kad vėžiagyvių sielos likimas suteikia tą patį išbandymą, kurio šio zodiako ženklo atstovai nepaprastai sėkmingai sužlugdo.

Vėžiui tereikia įveikti save ir savo ydas, rasti harmoniją savyje, artimuose ir palikti namuose, kad ji saugotų židinį. Atrodo, kad tai gali būti lengviau nei nuoširdi ir lengva meilė, kurią jie sugeba.

Tačiau ne – daugelį šimtmečių Vėžys sėkmingai įrodė, kad ši užduotis yra ne jų jėga. Todėl, mieli Vėžiai, jie ėmė save į nagus ir sutramdė pernelyg smurtines emocijas, mes gyvename sau ir šeimai, mylime ir džiaugiamės meile, kurią teikia šeima ir artimieji.

Mes nieko negalvojame, atsikratome nervingumo, baimių ir neryžtingumo, kad kitame gyvenime užsiimtume išskirtinai taip, kaip jums patinka. Parodykite sau ir likimui, kad esate daug stipresnis, nei visi mano.

Svarstyklės

Svarstyklės visada ieško pusiausvyros, tai yra visas jų buvęs ir dabartinis gyvenimas. Pažymėtina, kad jei anksčiau Svarstyklės susitvarkė su sąžine, tai šioje reinkarnacijoje jos atidžiai spręs bet kokių, net tipiškų namų ūkio sprendimų priėmimo klausimą.

Kaip jau supratote, tiesa, sąžiningumas, sąžinė – tai pusiausvyra. Svarbiausia, kad Svarstyklės niekur nekluptų ir nueitų kreiva keliu, o tai tiesiog sugadins kitą Svarstyklių likimą kitame gyvenime.

Svarbiausia suprasti, kad visos nuodėmės yra skolos, kuo daugiau skolų, tuo labiau žmogus pasimetęs savyje ir tuo labiau nenori grąžinti milžiniškų sumų. Taigi čia, jei nepersigalvosi, paskutiniame teisme pasirodysi ne kuo puikiausiai.

Beje, nedidelis patarimas: visas nuodėmes darote bijodamas vienatvės. Apsižvalgykite aplinkui, pasaulis yra pilnas gerų žmonių, ir labai norėdamas, jei nesudėsite savęs į narvą, visą gyvenimą praleisite artimų žmonių rate.

Mergelė

Mergele, pažymime, kad jūs turite gana jauną, galima sakyti, nepatyrusią sielą, kuri neseniai gyveno žemėje. Tačiau tuoj pat buvai apdovanotas ne pačia geriausia dovana: praeityje tau priklausė magija, tiksliau sakant, gydymo dovana.

Bet tavo širdies gerumas neleido tau pasiduoti motinai gamtai ir tu nedovanojai tų sielų, kurių valanda jau atėjo, nes galėjai jas ištraukti ir šiek tiek prailginti gyvenimą.

Dabar gamta maištauja visiškai taip, kaip jūs. Jei Mergelė nepastebėjo, tai gerumas, gailestingumas, empatija, padidėjęs jautrumas, nerviniai sutrikimai, per didelis išrankumas, pasididžiavimas – visa tai veda laukinę, baisią kovą jumyse.

Galime sakyti, kad tai yra antausis jūsų perdėtam gerumui. Tiesą sakant, net ir dabar jums yra labai sunku susitaikyti su tuo, kad niekas nėra amžinas ir jūs turite išmokti paleisti ir priimti mirtį. Priešingu atveju jūs visada kentėsite dėl to: šiame ir kitame gyvenime.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama