Home Horoskopai Astrologai mano, kad žmonės, gimę po šiais dviem zodiako ženklais, yra protingiausi

Astrologai mano, kad žmonės, gimę po šiais dviem zodiako ženklais, yra protingiausi

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Taigi, protingiausias iš mūsų …

Visi zodiako ženklai turi savo ypatybes, būdingas tik jiems. Pavyzdžiui, tie, kurie gimė po Avino ženklu, būna labai drąsūs ir ryžtingi, tačiau jie nėra tokie charizmatiški kaip Liūtas.

Žinoma, kiekvienas ženklas yra tam tikru požiūriu pranašesnis už kitus. Tačiau negalima paneigti, kad keli požymiai yra pranašesni už kitus protiniu pajėgumu.

Pavyzdžiui, bandymų metu paaiškėjo, kad žmonės, gimę po Vandenio ir Skorpiono ženklais, turi aukštesnį intelekto lygį nei kiti. Tačiau net ir turint šiuos du ženklus, protas pasireiškia skirtingais būdais.

Vandeniai yra protingi, taip sakant, įprasta šio žodžio prasme. Jie turi aukštą intelekto koeficientą, nuostabų sugebėjimą spręsti problemas ir analizuoti, kas vyksta.

Kita vertus, „Scorpions“ turi daugiau emocinio intelekto. Jie labai jautriai reaguoja į aplinkinius žmones, išskyrus tai, kad jie tiesiog „skaito“ savo mintis. Jie tiesiog turi dovaną bendrauti, jie lengvai užmezga naujas pažintis, bendrauja.

Bet ne vien Vandeniai ir Skorpionai. Pavyzdžiui, „Mayo“ mokyklos astrologai nustatė, kad Dvyniai ir Svarstyklės taip pat yra labai protingos.

Bet, kaip ir ankstesniu atveju, jis turi savo ypatumų. Pavyzdžiui, Dvyniai yra labai protingi ir atidūs, o Svarstyklės nukreipia savo mintis, kad visi aplinkiniai būtų laimingi. Abu ženklai yra gana įspūdingi ir jautrūs stresui, tačiau tai nesumažina jų naudos.

Vėžys ir Žuvys užima pirmąją vietą pagal emocinį intelektą . Abu ženklai lengvai palaiko pusiausvyrą tarp savo ego ir emocijų, o tai prisideda prie santykių stabilumo.

Žemės ženklai, Jaučiai, Mergelė ir Ožiaragis, turi didžiulį intelektą praktiniuose reikaluose. Šie ženklai turi būdingą ambiciją, skatinančią judėti pirmyn, tobulėti.

Labiausiai ryžtingi zodiako ženklų panteone yra Ožiaragiai. Kai jie priims sprendimą, tada niekas visame pasaulyje neprivers jų sustoti kelyje į savo tikslus. Todėl jiems dažnai sekasi, ypač dirbant komandoje.

Tie, kurie gimė po Liūto, Šaulio ir Avino ženklais, paprastai trokšta valdžios. Jie yra pasirengę dirbti dieną ir naktį – tik tam, kad jį užvaldytų.

Jie dažnai rizikuoja, todėl tampa gerais lyderiais. Šie ženklai turi galingą charizmą ir yra labai energingi, todėl jie yra puikūs lyderiai.

Tuo pačiu metu Šaulys yra lankstesnis ir atviresnis pokyčiams, o tai yra papildoma premija jo vadovavimo savybėms.

Išvada: absoliučiai visi ženklai yra protingi, bet kiekvienas savaip. Tačiau protingiausi, kaip taisyklė, yra Vandenis ir Skorpionas.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama