Home Horoskopai Kaip galima apibūdinti kiekvieną zodiako ženklą vienu žodžiu?

Kaip galima apibūdinti kiekvieną zodiako ženklą vienu žodžiu?

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pasak astrologų, visų ženklų atstovai pirmenybę teikia tam tikroms savo adreso savybėms. Norint įveikti tą ar kitą asmenį, pakanka veikti taisyklingu žodynu ir mokėti naudotis šia informacija.

1. Avinas

Jis trokšta išgirsti apie savo pranašumą. Jei naudosite būdvardį Avino atžvilgiu – geriausia. Jis pats mėgsta su jais operuoti, apibūdindamas mėgstamus dalykus ar įvykius, vietas.

2. Liūtas

Unikalus yra puikus jo apibūdinimas. Tačiau jis netoleruos palyginimo. Jei netyčia jį pašauksi geriausiu, jis tik supyks. Jis nėra panašus į nieką kitą. Jis nori, kad juo žavėtųsi, o ne prilygtų kitiems.

3. Mergelė

Teisingas ar taisyklių laikymasis yra tiksliausias mergelės apibūdinimas. Jis skrupulingai laikysis visuotinai priimtų normų. Jam nepatinka netikėtumai, todėl jis visada laikosi griežtai apgalvoto plano.

4. Jautis

Patikimumas ir stabilumas yra du banginiai, ant kurių remiasi veršiukas. Jis mėgsta nuoseklumą. Jis pats turi tokį bruožą ir to paties reikalaus iš apytikslės aplinkos.

5. Svarstyklės

Graži. Viskas turi mokėti ieškoti tobulumo bruožų ir grožio pėdsakų.

6. Ožiaragis

Būklės tikslas yra status status rūšis. Jis vertina kitus vertindamas, tuo pačiu rūpindamasis, kad jo statusas būtų vertinamas.

7. Šaulys

Valdžia yra šventas totemas, prerogatyva patarti, parodyti, kaip gyventi kitiems. Jis mėgsta režisuoti tinkama linkme ir visada žino, kas geriausia ne tik jam pačiam, bet ir kitiems.

8. Skorpionas

Jis nebijo rizikuoti, eina į priekį. Jis turi greitumą, aštrų protą, atsidavimą. Jis yra jėga. Jis gali bet kada pradėti viską nuo nulio ir judėti poliarine kryptimi. Be to, skorpionas turi švelnų nusiteikimą.

9. Vėžys

Jis gali pasitikėti savo intuicija, nes jis turi stiprų instinktą. Jis tikrai jaučia klastą. Todėl jis daro sau saugius sandorius ir pats garsėja tam tikru atsargumu. Mėgstamiausias jo žodis – saugumas.

10. Žuvys

Jis turi tvirtą vaizduotę, todėl mėgsta žodį – pasakiškas. Bet ne apgaulės, o plačios fantazijos, tikėjimo stebuklais, neįtikėtinumo kontekste. Jie plūduriuoja kūrybiškai.

11. Vandenis

Jis stengiasi išsiskirti iš motinos. Didžiausias pagyrimas yra originalus. Jis neprieštarauja palyginimui, su sąlyga, kad būtent jis atrodo kitoks, ypatingas.

12. Dvyniai

Jis įdomus. Jis mėgsta suprasti kažką naujo, todėl gali tęsti pokalbį įvairiomis temomis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama