Home Testai Pasakyk, kurią kortelę pasirinkai, ir aš pasakysiu, kokią emocinę žaizdą tau reikia išgydyti

Pasakyk, kurią kortelę pasirinkai, ir aš pasakysiu, kokią emocinę žaizdą tau reikia išgydyti

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pajuskite savo emocijas ir teisingai jas valdykite, nes kitaip tapsite kaukė labai toli nuo to, kas esate iš tikrųjų. Asmeninis augimas reikalauja būti drąsiam ir pilnaverčiam su savimi. Kokią žaizdą reikia išgydyti? Pasirinkite iš 1, 2 ar 3 kortelių ir raskite jo patarimų.

Jei pasirinkote:

Kortelė Nr. 1
Žaizda, kurią vis dar galite nešiotis savo širdyje, yra apleidimas, kuris tikriausiai kils iš jūsų vaikystės. Gal kai buvai mažas, jautei, kad tavęs nelaiko, kad tavęs apleido.

Nesvarbu, ar taip buvo, ar ne, atėjo laikas pasijusti gyvenimo dalimi, kad turite teisę į viską, kad turėtumėte apsikabinti kiekvieną dieną, ypač kai tik atsibundate ir suprantate, kad daugelis žmonių jus myli, kad turite visus prie tavo kojų ir kad Tėvas myli tave tokį, koks esi.

Kortelė Nr. 2
Neteisybė yra gili žaizda, dažnai atsirandanti tavo gyvenime ir nedaranti tavęs 100% laimingu, nes tampi griežta ir reikli, nes visiškai nenori žlugti.

Būtų labai malonu ją išgydyti, nes tai leis suprasti, kad esi nuostabus žmogus, kad nėra tobulumo, kad kiti tave myli tokį, koks esi, ir kad jei nepavyksta ar padarysi klaidų, tai yra gyvenimo dalis, dėl kurios mes esame labiau žmonės ir geriau pasirengę suvokti, kad mes turime tai, ko mes nusipelnėme.

Kortelė Nr. 3
Išdavystė yra žaizda, kuri vis dar kraujuoja tavo širdyje ir sieloje. Kad tai nepasikartotų, galite naudoti valdymo ir apvalkalo įrankius. Jūs kontroliuojate visas situacijas, kad daugiau niekas jūsų nebeskaudintų, o jūs naudojate šarvus, kad niekas jūsų tikrai nepažintų.

Svarbu suvokti, kad nebereikia eiti į gynybą, nes jūs jau išmokote, jūs nebe tas žmogus, kuris patyrė tą išdavystę: jūs užaugote ir išmokote.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama