Home Horoskopai Horoskopas sekmadieniui, liepos 25 d.: Tinkamas laikas pasimatymams ir emociniam bendravimui

Horoskopas sekmadieniui, liepos 25 d.: Tinkamas laikas pasimatymams ir emociniam bendravimui

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Šis savaitgalis yra vienas geriausių šią vasarą. Vis dar mėnulis Vandenyje žygiuos iš Saturno link Jupiterio. Ir Saulė ir toliau yra savo buveinėje – šviesiame ir pozityviame Liūte. Mėgstantiems žiūrėti į žvaigždes, ne tik klausantis horoskopų, rekomenduoju iškart po saulėlydžio stebėti vakarinę dangaus dalį. Giedru oru horizonte galima pamatyti dvi ryškias žvaigždes. Tai bus Venera ir Marsas.

Šią dieną galėsite užduoti pagrindinį klausimą: kaip įtikti savo mylimajam ir kaip patikti sau? Šį sekmadienį geriausia praleisti tiems žmonėms, kurie tą patį supranta apie gyvenimo džiaugsmus. Tiems, kurie jaučiasi vieniši, padidėja tikimybė pažinti žmogų, kuris gali suteikti emocinę draugiją. Tai gera diena apsipirkti. Tačiau neturėtumėte nusipirkti to, kas neturi jokios praktinės vertės.

Atostogų sezonas įsibėgėjęs. Ir labiausiai pasisekė iš mūsų sugeba atostogauti kur nors toli nuo namų. Sužinosime, kaip kelyje eina skirtingų zodiako ženklų atstovai.

Avinai daiktus dažnai susikrauna paskutinę akimirką, jų bagažas nėra sunkiausias, Avinui svarbiausia, kad lagaminas ar kuprinė netrukdytų laisvai judėti.

Jaučiai detaliai artėja prie pasiruošimo keliui. „Taurus“ lagamine tikrai bus viskas, kad nesušaltų, kad jis būtų patogus ir pažįstamas. O iš atostogų Jautis gali atsinešti įspūdingą krepšį su pirkiniais.

Dvyniai būtinai pasirūpins pramogomis kelyje, kad nebūtų nuobodu. Jiems taip pat svarbu palaikyti ryšį. Dvyniai visada žino, kiek kainuoja vietinė SIM kortelė, kiek mobiliojo interneto tarptinklinis ryšys.

Vėžys tikrai įsidės į lagaminą keletą dalykų, kurių galbūt tikrai nereikia, tačiau prie kurių pririštas Vėžys.

Liūtas paprasčiausiai džiaugiasi artėjančiomis atostogomis ir dažnai patiki, kad kažkas pasiims savo bagažą, tik pasirūpindamas elegantišku daiktu.

Mergelė yra protingiausias ženklas. Į savo lagaminą ji įdės vaistų nuo visų žinomų ligų, antibakterinių servetėlių, viso saulės kremų, uodų ir nudegimų priemonių rinkinio … Tik tuo atveju, jei kelyje nutiks kažkas, ko Mergelė nenumatė.

Dėl Svarstyklės, svarbu ne tik lagamino turinys, bet taip pat, kad pats lagaminas yra gražus ir sutampa su batų spalvą, o kuprinė yra harmonijoje su windbreaker. Viduje taip pat bus gražių dalykų, kurie tinka Svarstyklėms.

Skorpionas daug ko nepriims, bet jei kelionėje nutiks kažkas netikėto, paaiškės, kad Skorpionas yra pasirengęs šiai situacijai geriau nei kiti.

Šaulys visur jaučiasi kaip namuose. Jei pamiršo kokį reikalingą daiktą namuose, jis visada jį nusipirks arba pagamins. Šaulys neapkrauna savęs nereikalingais daiktais. Pagrindinis dalykas yra judėjimas ir įspūdžiai.

Ožiaragis . Jo bagažas asketiškas ir lengvas, tačiau jame yra viskas, ko tikrai reikia.

Vandenis nori keliauti kuo lengvesniu. Atvykęs į vietą jis gali pastebėti, kad pamiršo kažką svarbaus, tačiau iškart vietoje jis įsigyja draugų, kurie pasidalins tuo, ko jam reikia.

Žuvys , atostogaudamos, sklando debesyse, kupinos svajonių apie artėjančias atostogas. Jie tikrai ką nors pamirš. Pagrindinis dalykas yra rūpintis patogių batų prieinamumu, o Žuvys kažkaip susitvarkys su likusia dalimi.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama