Home Testai Kaip nustatyti charakterį pagal lūpas – ką apie tave sako lūpų forma

Kaip nustatyti charakterį pagal lūpas – ką apie tave sako lūpų forma

by admin

Fizionomijos mokslas buvo tiriamas nuo XIX a., Tai leidžia nustatyti ne tik personažą per lūpas, bet ir kitus veido bruožus. Lūpų forma ir pobūdis yra neatskiriamai susiję, įsitikinkite patys.

Kaip nustatyti lūpų pobūdį
Norėdami nustatyti žmogaus charakterį pagal jo lūpas, pradėkite nuo jūsų. Pažvelkite į veidą veidrodyje, nustatykite savo tipą ir perskaitykite rezultatus.

1 – • Didelės lūpos. Šios moters personažas yra laisvės mylėtojas ir nepriklausomas. Jis turi labai daug energijos ir žino, kaip viską paimti iš gyvenimo.

Merginos didelėmis lūpomis saugo savo asmeninę erdvę ir moka gerbti kitų nepriklausomybę. Jis vertina nepriklausomus ir savarankiškus vyrus.

2 – • Mažos lūpos. Jų savininko charakteris yra romantiškas ir kuklus, ji geba parodyti užuojautą, o ji pati mielai priima pagalbą.

Jie nori užsimerkti prieš problemas, tikėdamiesi, kad jie patys ištirps. Vyriškas idealas jiems yra meilės romanai ir paveikslėliai žurnale, todėl jie dažnai jaučiasi nusivylę.

3 – • turinčių didesnę viršutinę lūpą pobūdį lemia jų prigimties vientisumas. Šios moterys viską užbaigia, užima aktyvią poziciją gyvenime.

Tuštybės ir aukštos savivertės mišinys padeda pasiekti tikslą. Ji sugeba gyventi kartu tik su ambicingu partneriu, kuris siekia rezultato.

4 – • Apatinė lūpa yra didesnė už viršutinę. Jų savininko pobūdis yra labai nepriklausomas. Jis neklauso kitų nuomonės ir nesilaiko mados.

Kiekvienas turi savo nuomonę, todėl jiems sunku susirasti draugų ir partnerio. Moteris tokiomis lūpomis yra pasirengusi ilgoms gyvenimo partnerio paieškoms, persijodama didžiulį gerbėjų skaičių dėl jų netinkamumo savo idealui.

5 – • siauros lūpos. Šios moters charakteris išsiskiria realizmu. Įprasta viską planuoti iš anksto, sunku tai nustebinti.

Jos praktiškumas neišduoda net ir meilės būsenoje, todėl beveik niekada nenusivilia. Jis teikia pirmenybę stabilumui gyvenime ir santykiuose, nereikalauja iš vyro pernelyg didelio romano, jis tiesiog turėtų būti patikimas.

6 – • plonos lūpos. Šių moterų prigimtis yra judri ir optimistinė. Jos tobulas pabėgimas kelyje. Sofa ar paplūdimys ne jai, ji labiau mėgsta užsiėmimą net atostogaudama.

Adventurizmas yra jos pagrindinis bruožas, todėl mergina rizikuoja nesirūpindama savo reputacija. Jam labiau patinka panašaus temperamento vyrai, bet kokia kita sąjunga yra pasmerkta.

Kaip savęs vaizdas sutapo su testo rezultatais?

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: