Home Horoskopai Rasti lobį ar įsitraukti į konfliktą: kinų horoskopas savaitei nuo liepos 26 iki rugpjūčio 1 dienos

Rasti lobį ar įsitraukti į konfliktą: kinų horoskopas savaitei nuo liepos 26 iki rugpjūčio 1 dienos

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Paskutinė liepos savaitė gali būti produktyviausia arba nenaudingiausia mėnesio savaitė. Kaip patekti į jackpotą?

Tanjos Bendz prognozes, pagrįstas senovės Kinijos Bazi likimo prognozių sistema.

Paskutinė liepos savaitė dar nereiškia erzinančio ir konfliktiško bei lėto Kosio mėnesio pabaigos. Naujasis kinų mėnuo – vandens beždžionė – ateis tik rugpjūčio 7 d. Todėl, kol mėnesį ar metus gyvename ir elgiamės konflikto metu, nesipriešiname visko ir visų slopinimo, nenuoseklumo ir lėtėjimo energijoms. Geriausia strategija yra eiti su šių energijų srautu ir sugauti jų palankias kombinacijas.

Liepos 26 d., Pirmadienis Yin Wood ir Pig

Pirmadienis yra graži diena. Geriausia šios savaitės diena ramiai ir užtikrintai spręsti sunkias užduotis.

Šio pirmadienio energija palanki verslo pradžiai, vedyboms, sutarčių pasirašymui. Gera pirkti naminius gyvūnus ir vykti į ligoninę procedūroms. Nepradėkite renovacijos ar perkėlimo.

Gyvatės ženklo žmonės pirmadienį nesijaus labai pasitikintys savimi. Gyvatės gali blogai jaustis metus, gyvatės mėnesį gali suklupti dėl nesusipratimo darbe, o gyvatės kiekvieną dieną gali jausti nesąžiningą partnerio požiūrį.

Liepos 27 d., Antradienis Jango ugnis ir žiurkė

 Antradienis bus energingas ir produktyvus. Bent jau liepos užšalimo ir verslo sulėtėjimo fone. Šią dieną bus gerai susitarti dėl kažko svarbaus, susitarti dėl datų, susitikimų ir derybų. Dienos energijos padės atrasti ir išlaikyti naujus dalykus savo gyvenime.

Antradienis yra nepalankus vestuvėms – šeimos gyvenimas bus „sprogus“. Žirgo ženklo žmonės jausis labai emocingai ir ne pačiu geriausiu aspektu. Savo žodžiuose ir veiksmuose turėtumėte būti gana atsargūs.

Liepos 28 d., Trečiadienis Yin ugnis ir jautis

Aplinkos energijos yra prieštaringos. Viena vertus, didėja „Bull“ ir „Ožkos“ konfrontacija, o tai reiškia beveik visišką verslo sustojimą. Kita vertus, žmonėms, turintiems vadinamąjį „iždą“ dienos stulpelyje medžio ar ugnies stulpelyje, bus galimybė užsidirbti gerų pinigų ir pelningai nusipirkti.

Kalbant apie likusius ženklus, šią aplinką geriau skirti rutinai ar poilsiui. Ypač nesipriešinkite Ožkoms. Nors tai jūsų mėnuo, šią dieną konfliktas su Jaučiu bus labai nepakeliamas.

Ketvirtadienis, liepos 29 d. Yang Earth ir Tigras

Diena su stipria Yang’o energija. Bus noras perkelti kalnus, priversti paklusti, rizikuoti ir viską pastatyti ant linijos – nepasiduokite šiai pagundai. Nepaisant dienos energijos galios, ketvirtadienio korte ir daug vandens yra daug konfliktų – galimybė derėtis ir išvengti problemų.

Geriausia ketvirtadienio strategija – ramiai praleisti laiką. Galite užsiimti sodininkyste, pasivaikščioti po mišką.

Jūs neturėtumėte užsiimti ekstremaliomis pramogomis ir sportu, yra rimta rizika patekti į ligoninės lovą. Tai ypač pasakytina apie žmones, kurių kortelėje yra beždžionė.

yatnitsa liepos 30 d. Yin Žemė ir Triušis

Rami, minkšta diena, kurios energija padės išspręsti senus konfliktus, prašyti atleidimo ar atleisti sau ir sukurti harmoniją santykiuose.

Penktadienį bus gera susitarti dėl pasimatymų, nuoširdžių pokalbių, paprašyti rankos ir duoti širdies. Verslo prasme penktadienis yra puikus laikas spręsti neišspręstus konfliktus darbe.

Penktadienį eiti į ligoninę nėra gerai. Jei įmanoma, geriau neskirti planuoto gydymo ir nelankyti pacientų.

Žmonės, kurių žemėlapyje yra Triušis, jausis nejaukiai. Tie, kurie gimė Triušio metais, gali jausti energijos trūkumą. Kovo mėnesį (Triušio mėnesį) gimusiuosius erzins tai, kas vyksta darbe, o tie, su kuriais Triušis apsigyveno dienos stulpe, gali net ginčytis su sutuoktiniu.

Liepos 31 d., Šeštadienis „Yang Metal“ ant drakono

Šeštadienį geriausia praleisti atsipalaidavus. Šios dienos energijos derinys padės jums mėgautis darbo vaisiais. Be sąžinės graužaties, galite pasinerti į paplūdimį, gauti komplimentų, apdovanojimų, dovanų, pinigų – kas už ką pasiruošęs.

Nereikia spręsti svarbių klausimų – vis tiek energija nutekės.

Šunys pagal metus – būkite atsargūs vandens pramogoms, gimusieji spalį (šuns mėnesį) bent vienai dienai pamiršta darbą, o tie, kuriems pasisekė su dienos stulpų šunimi, neturėtų murkti partneris / sutuoktinis – rytoj jums bus gėda dėl savo elgesio.

Rugpjūčio 1 d., Sekmadienis. Yin metalas ant gyvatės

Rami ramių energijų diena. Trauks parodyti, pirks papuošalus ir tuoj pat juos išneš. Nesipriešinkite energijoms – leiskite sau šį malonų dalyką.     

Diena taip pat bus gera pradėti kažką naujo savo gyvenime – verslą, santykius, šeimą, namo statybą.

Kiaulės ženklo žmonės šią dieną nesijaus labai patogiai. Kviečius turėtumėte atskirti nuo pelų ir per daug dėl jų nesijaudinti.

Na, to linkiu ir visiems kitiems.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama