Home Testai Savaitės horoskopas 2021 m. Liepos 26 d. – rugpjūčio 1 d

Savaitės horoskopas 2021 m. Liepos 26 d. – rugpjūčio 1 d

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Horoskopai yra geriausi pragmatiškų ir atsargių žmonių draugai. Pabandykite vadovautis astrologų rekomendacijomis, kad galėtumėte rečiau išeiti iš sunkių situacijų ir lengviau iš jų išeiti. Astrologai pataria visiems Zodiako ženklams šią savaitę pradėti nuo namų valymo ir tvarkymo. Yra net septyni būdai, kaip suderinti savo namų energiją. Naudokite juos, kad nudžiugintumėte save ir padarytumėte savo namus galios vieta.

Avinas

Manoma, kad Avinas laikotarpiu nuo 26 iki 1 turės didelę buitinių problemų antplūdį. Daugeliu atvejų jie turi ne astrologines, o dvasines priežastis, tačiau šį kartą verta jų bijoti stipriau dėl nemalonių pasekmių. Šią savaitę neramumų pasekmės gali būti pražūtingos. Negalime atidėti problemų sprendimo vėliau. Svarbu laiku atkreipti į juos dėmesį. Tai ypač pasakytina apie meilės ir šeimos bėdas. Jei kitas jūsų artimasis ar artimieji kažkuo nepatenkinti, Avinas turėtų kuo greičiau tai išspręsti.

Jautis

Astrologai per šias septynias dienas Jaučiui primygtinai pataria kuo mažiau bendrauti su piktųjų Zodiako ženklų atstovais. Tai gali labai neigiamai paveikti nuotaiką, sėkmę ir produktyvumą. Labai svarbu apsupti maloniais ir maloniais žmonėmis, kurie gali jus palaikyti sunkmečiu. Jaučiai galės sustiprinti šeimos ryšius bendrais reikalais ir kelionėmis. Savaitė yra puiki apsipirkti, todėl galbūt norėsite ką nors nustebinti. Geriau nesiskolinti nuo liepos 26 iki rugpjūčio 1 dienos.

Dvyniai

Tikimasi, kad Dvyniams bus gana įtempta ir įtempta savaitė. Jie gali pavargti ankstyvomis dienomis, todėl norint nuovargiui pašalinti, svarbu naudoti galingus talismanus. Marsas pereis į Mergelę liepos 29 d., Todėl antroje savaitės pusėje bus sunku priimti svarbius sprendimus. Astrologai pataria elgtis atsargiai bendraujant su nepažįstamais žmonėmis. Nereikia pasitikėti visais, kuriuos sutinki. Labiausiai pasiseks Dvyniams, turintiems išvystytą atsakomybės jausmą. Jūs negalite perkelti savo reikalų kitiems žmonėms. Tai gali žaisti prieš šio ženklo žmones.

Vėžys

Ryškiausia ir pozityviausia Vėžių savaitės diena bus liepos 28 d., Kai Merkurijus persikels į Liūto ženklą. Šią dieną gali pasirodyti daug teigiamų emocijų ir sėkmės finansų sektoriuje. Tas pats bus ir kitomis dienomis. Kita vertus, Vėžys taps labiau pažeidžiamas kritikos iš išorės. Kiekvienas, kuris pernelyg aštriai reaguoja į kitų žmonių komentarus, turėtų būti atsargus su pareiškimais ir abipusėmis pretenzijomis. Astrologai pataria Vėžiams elgtis atsargiai su draudžiamais žodžiais, kurių ištarimas gali lengvai sugadinti jų likimą.

Liūtas

Liūtai turėtų gyventi savaitę norėdami pasikeisti iš vidaus, pakeisti savo pasaulėžiūrą. Tai tinkamiausias laikas permąstyti dienos režimą ir pakeisti ilgalaikius planus. Astrologai tiki, kad Liūtai galės rasti anksčiau pamestus daiktus, atkurti anksčiau nutrūkusius santykius. Praeitis bus labai svarbi, ir šio ženklo žmonės turės galimybę viską pakeisti į gerąją pusę. Svarbiausia vengti emocijų, kurios sukelia ligas. Svarbu išlikti optimistiškai.

Mergelė

Šią savaitę Mergelėms teks tik viena didelė problema. Jų nuotaika gali nuolat kisti, ypač rugpjūčio pirmąją dieną. Yra septyni paprasti būdai, kaip jus nudžiuginti. Aplinkiniai gali galvoti, kad jie visada teisūs, ir tai Mergelę erzins, tačiau neturėtumėte į tai atkreipti dėmesio. Tai idealus laikas savišvietai, žinių ir naujos patirties įgijimui. Galite pakeisti darbą, ieškoti naujų pomėgių. Už tai verta padėkoti Merkurijui. Astrologai pataria Mergelėms nedaryti bėrimų.

Svarstyklės

Svarstyklės pirmiausia turės sveikatos, nes joms prireiks daug energijos ir jėgų, kad įveiktų kelyje esančias kliūtis. Kuo geriau jie jaučiasi, tuo daugiau dalykų jie gali užbaigti. Kad sveikata būtų gera, Svarstyklės turėtų naudoti kvėpavimo pratimus ir visada prisiminti apie pervargimo pavojų. Meilės fronte reikėtų išmesti baltą vėliavą. Dėl per didelių kivirčų santykiai gali nutrūkti. Visiems, kurie vis dar vieniši, patariama atsargiau rinktis potencialų partnerį.

Skorpionas

Skorpionai visais svarbiais klausimais ir projektais geriau priima sprendimus remdamiesi intuicija ir savo gyvenimo patirtimi. Jei turite dirbti kartu su kuo nors, geriausia sukurti darbo santykius, pagrįstus abipuse pagarba. Turėsite būti atsargūs su aplinkiniais žmonėmis. Būtina prisiminti apie teigiamos ir neigiamos asmens energijos požymius, kad iš anksto būtų galima nustatyti konkrečios asmenybės pobūdį. Astrologai pastebi, kad visos finansinės ir darbo bėdos šią savaitę bus išnaudotos gana greitai.

Šaulys

Nuo liepos 26 iki rugpjūčio 1 dienos ekspertai pataria Šauliams sutelkti dėmesį į darbą ir verslą. Ši savaitė bus įtempta ir dinamiška, todėl šio ženklo žmonės gali naudoti fizinius pratimus, kad sumažintų stresą ir padidintų energiją. Gali kilti naujų problemų, tačiau turėdamas aiškų protą ir tvirtą aurą, Šaulys sugebės viską įveikti be per daug problemų. Jų likimas jų pačių rankose. Likimas šiuo laikotarpiu palankus vienišiams ir keliautojams. Šauliai turėtų aplankyti naujus miestus ir šalis.

Ožiaragis

Ožiaragiams, kaip ir daugeliui kitų žmonių, bus gana sunku išsilaikyti dėl padidėjusios įtampos ir jėgų praradimo įtakos. Antroji savaitės pusė dėl nepalankaus Marso perėjimo bus lėta, tačiau problemų nemažės. Veiksmingi savaiminio masažo metodai padės jums greitai pasikrauti ir prireikus palaikyti gerą formą. Nepaisant įgimto kuklumo, Ožiaragiai sugebės pasiekti gerų rezultatų klausimais, kuriems reikia pasitikėjimo ir tvirtumo.

Vandenis

Vandenis turėtų būti atsargus, spręsdamas apgaulingus Zodiako ženklus. Tokie žmonės gali eiti į apgaulę ir gudrumą, kad pasiektų savo tikslus. Palankiausios dienos yra pirmadienis ir antradienis. Savaitgalį galite tikėtis didelių gyvenimo pokyčių ir nemalonių staigmenų. Tai sumokės už praeities klaidas ir karmines skolas. Vandenis gali prarasti paskatą tobulėti, tačiau tai nereiškia, kad reikia užsiimti savęs naikinimu. Neišleisk jausmų ir emocijų. Tai gali būti pavojinga.

Žuvys

Žuvys gali turėti daug naujų pavydžių žmonių ir priešų. Nesunaikinamas amuletas nuo blogos akies ir problemų padės jums išlikti ant vandens ir išgelbėti save nuo neigiamos blogo norų įtakos. Žuvis gali užpulti pavydas, todėl meilė šiomis dienomis bus tikras valios išbandymas. Horizonte gali iškilti naujų iššūkių. Vienos žuvys nešios daug daugiau, todėl astrologai pataria neskubėti užmegzti naujų santykių. Savaitės pradžioje galite pasidžiaugti apsipirkimais, dekoracijų pokyčiais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama