Home Horoskopai Sąžiningas įvertinimas: koks vyras geriausias pagal zodiako ženklą?

Sąžiningas įvertinimas: koks vyras geriausias pagal zodiako ženklą?

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visos moterys svajoja apie laimingą šeimos gyvenimą. Bet kaip nepadaryti klaidos ir neatsidurti prie nulūžusio lovio?

Šis įvertinimas apžvelgia gyvenimą su skirtingų zodiako ženklų vyrais ir problemas, su kuriomis jums teks susidurti.

Štai ko iš jų turėtumėte tikėtis:

12. Dvyniai.

Atrodo, kad tai yra vyras, bet jo nėra. Be to, dažniausiai jis dingsta būtent tada, kai jums to labiausiai reikia.

Likusį laiką jis yra visas tavo (ir su juo jo skolos, nešvarios kojinės, keisti pomėgiai, binges ir nėščia meilužė). Nenustebkite, jei jis taip pat pasiskolina pinigų iš jūsų.

Apskritai, jei jūs gyvenate su tokiais, tai tik todėl, kad:

  • Jis yra $ ex dievas;
  • Jis labai protingas ir stebėtinai šmaikštus;
  • Jis yra $ ex dievas. Taip tiksliai!

11. Žuvys

Žuvų vyras nori visko iš karto. Laukiniai, pašėlę $ eks, barščiai, ant rankų ir mamai. Tiesą sakant, šis derinimas veikia su Žuvimis: žmona turi būti rūpestinga jo motinos kopija.

Jam reikia priežiūros ir griežtumo tuo pačiu metu! Kita vertus, Žuvys yra labai ištikimos savo partneriams, todėl net jei jūs pradėsite jį išmesti iš namų, po velnių, jis jus paliks.

10. Šaulys.

Romantika, praktiškumas, vyriškumas, švelnumas, rūpestingumas … Taip, visa tai NE Šauliui. Nedarykite iliuzijų.

Apsaugoję save nuo blogų Šaulio savybių, greičiausiai jis jausis nuobodus ir ras ką nors kitą. Taigi nenustebkite, jei esate jo šeštoji ar septintoji žmona.

9. Skorpionas.

Skorpionai yra tironai. Jei negalvojate kaip jis, galvojate neteisingai. Klaidingos nuomonės žmona, pasak Skorpionų, turi vieną vietą – pragare.

Žmonai, turinčiai teisingą nuomonę, toks vyras realybėje sukurs dangų – su „blackjack“ ir, hmmm, sausainiais. Tokiems vyrams pagrindinis dalykas yra įkvėpimas. Įkvėpimas valgyti, valyti, plauti ir net virti barščius.

Be abejo, jūs taip pat turėtumėte elgtis su juo meile ir įkvėpimu!

8. Vėžys.

Šis vyras gali būti pavyzdys visiems – bet tik viešai. Su nepažįstamais žmonėmis jis yra idealus vyras, nuostabus tėvas, protingas verslininkas.

Namuose Vėžys krinta ant sofos, įsijungia televizorių ir geria alų. Beje, jei jis to nedaro, tada greičiausiai tai daro kažkokios kitos moters namuose. To negalima atimti iš Vėžių – jie moka įveikti savo vėžes.

7. Avinas.

Kiaulė, egoistas, skandalas ir grubus žmogus yra tipiškas „žmogus“ ! Plaukuotų ir žiaurių Avinų bute galite rasti ne tik krūva nešvarių kojinių, bet ir senos picos gabalėlį už sofos.

Jei jis piktas, pabėk. Jei planuojate išvykti porai dienų ir paliksite Avino vyrą su vaikais ir augintiniais, būkite pasirengę tam, kad turite paruošti visą šaldytuvą maisto, nes kitaip visi turės graužti koldūnus. Sušalę.

6. Vandenis.

Vandenis užima garbingą šeštą vietą. Toks vyras yra nepretenzingas, linksmas ir žinomas dėl savo lengvo charakterio. Jam nepatinka pasaulietinės problemos ir eilės, todėl būkite pasirengę tai padaryti už jį.

Kita vertus, jis visada ras tai, kas jus užimtų, ir jums su juo retai kada nuobodu!

5. Jautis.

Jaučiai yra ištikimi ir rūpestingi. Jie nemėgsta išdavikų ir stengiasi aprūpinti savo šeimą viskuo, ko reikia. Jie nemėgsta perdėto dėmesio, yra gana ramūs ir lygūs.

Toks vyras yra malonus, nuoširdus ir mėgsta dovanoti dovanas. Jei nuobodulys aplink jį tavęs neužmuša, tada gyveni laimingai ir ramiai.

4. Svarstyklės.

Svarstyklės mėgsta romantiką. Net jei gyvenate kartu du šimtus metų, jis vis tiek jums pasakos apie savo jausmus ir retkarčiais dovanos gėlių.

Ji sutuoktinio pareigą atlieka net geriau nei Dvyniai, tačiau apie sukčiavimą ji net negalvoja. Jis labai rūpestingas ir švelnus, tačiau indus jam greičiausiai teks plauti.

3. Ožiaragis.

Tai yra būtent vyras, su kuriuo reikia susituokti. Bet – tik jei nebijote konkurentų. Ožiaragis yra tik vaikščiojantis vyriškų savybių rinkinys: sąžiningas, išvaizdus, ​​protingas, žavus ir mielas!

Be to, Ožiaragiai moka išsaugoti geriausias savybes iki senatvės, netapdami nuobodu.

Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad jis, greičiausiai, nenori tuoktis. Bet jei jis tai padarys, tada daugelio moterų svajonė yra jūsų rankose. Ponas stabilumas.

2. Liūtas.

Liūtas yra tėčio mylėtojų svajonė. Liūtai išteka tik už retų gražuolių – arba moterų, sugebėjusių jas tuo įtikinti (ir tai nėra sunku).

Jie rūpinsis savo mylimąja kaip vaiku, lepins ją milijonais dovanų, nešios ant rankenų ir nuneš į gražiausias vietas.

Tuoktis su Liūtu yra tarsi susirasti sau naują tėvą, tik su visais privalumais, kuriuos turėtų turėti teisėta žmona.

Tiesa, tada teks grožėtis Liūtu. Visada ir visame kame. Nekartodamas ir nenuleisdamas akių. Jei nebus laiku pagirtas, jis nudžius kaip sena puokštė.

1. Mergelė.

Kas iš Jane Austen gerbėjų nesvajojo apie jų poną Darcy? Protingas, gražus ir gerai išauklėtas – Mergelės vyrai puikiai gamina maistą, uždirba daug pinigų ir nebijo valymo ir nešvarių darbų.

Jie yra dėmesingi savo žmonai ir vaikams, puikiai dirba su problemomis ir šeimos pareigomis. Tačiau dėl savo prigimties Mergelėms patiks tik „beviltiški“ atvejai. Visi, nes “gerai, tai bus prarasta be manęs . ” Oi…

Ar sutinkate su šiuo įvertinimu ir aprašymu? Ar visa tai sutapo?

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama