Home Testai Pasirinkite vieną iš šių kortelių ir sužinokite, kas jūsų laukia artimiausiu metu

Pasirinkite vieną iš šių kortelių ir sužinokite, kas jūsų laukia artimiausiu metu

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Intuicija yra gebėjimas ar net super gebėjimas, leidžiantis žmogui gauti informaciją, kuri nėra prieinama daugumai žmonių, ir gauti ją racionaliai ir moksliškai neįmanomu metodu.

Intuicija, be kita ko, yra paruošti sprendimai ir momentinės reakcijos. Pavyzdžiui, žaibo greičiu šokinėkite į šoną ir išvenkite susidūrimo su greitai važiuojančiu automobiliu iš paskos.

Iš pradžių pajutau ir šoktelėjau atgal, ir tik tada pradėjau suprasti, kas atsitiko. Taip veikia intuicija.

rezultatas

Knygos padės jums nustatyti, ką reikia išgydyti jūsų gyvenime! Tiesiog pabandykite intuityviai pasirinkti knygą ir gauti išmintingą žinią iš Visatos!

Kortelė Nr. 1

„Jūs tampate vis jautresnis. Venkite aštrių santykių, situacijų ir chemikalų. “

Turėtumėte išsiaiškinti savo vidines mintis, veiksmus ir ketinimus. Raskite grynumą išoriniame pasaulyje. Laikykitės atokiau nuo tam tikrų dalykų, jei jūsų kūnas apie tai įspėja. Rūpinkitės savo kūnu ir jis jums pasitarnaus.

Mes visi gimstame turėdami psichinių sugebėjimų. Kuo vyresni mes tampame, tuo labiau vystosi mūsų ego ir psichiniai sugebėjimai išnyksta į antrą planą, tačiau tai nereiškia, kad jie išnyksta, jie visada yra šalia, tiesiog reikia prisiminti!

Per šias galias Visata priverčia jus suvokti, kad nesate vieni, ir sutelkę dėmesį į savo tikrąjį potencialą sužinosite, kad turite neribotų žinių. Šis pabudimas iš pradžių gali atrodyti gana bauginantis ir netgi galite pabandyti jį užblokuoti, tačiau kai priimsite šį pabudimą kaip draugą ir sąjungininką, galėsite išmokti su juo dirbti.

Kai galėsite naudotis savo intuicija, tylėti ir klausytis savo sielos, tada išmoksite pasitikėti savo jausmais ir leisite jiems vesti jus per gyvenimą. Kai galite padaryti viską, galite tikėtis stebuklingos palydovinės navigacijos sistemos, kai jums reikia patarimų.

Visata dabar turi jums gaires, todėl klausykitės savo balso ir stebėkite, kaip jūsų gyvenimas virsta!

Kortelė Nr. 2

Skirkite laiko poilsiui ir apmąstymams.

Įkvėpkite ir paleiskite žodžius, rūpesčius ir planus. Dabar laikas būti ramiam ir vienam. Dabar nebandykite priimti sprendimų. Kaip tavo protas ilsėsis.

Išlaisvinę savo laukinę pusę, pajusite išskirtinę transformaciją, kuri leis pajusti teisingą kryptį, kuria reikia judėti.

Dabar atėjo laikas atsisakyti bet kokių apribojimų, kurie jums trukdė. Jūsų kūrybiškumas ir aistra užsidegs, o jūsų pasaulis taps gyvybingesnis, magiškesnis ir, svarbiausia, linksmesnis.

Kliūtys ištirps prieš jūsų akis, galėsite lengvai susidoroti su sunkumais ir sužinoti, koks esate stiprus.

Kai apimsite laukinę pusę, pradėsite teikti didelę reikšmę pasitikėjimui savimi ir pradėsite nustatyti sveikas asmenines ribas, žinosite savo vertę.

Kita jūsų laukianti dovana – gilesnis supratimo ir išminties lygis! Jei pasirinkote šį įvaizdį, primygtinai rekomenduojama išsivaduoti nuo visko, kas trukdo judėti į priekį gyvenime, vaikščioti laukinėmis rankomis ir prisijungti prie savo dieviškojo kūno, proto ir dvasios.

Kortelė Nr. 3

„Pasinaudokite galimybe ir paverskite savo tikrąjį norą veiksmu!“

Neryžtingumas yra sielos aistros mirtis. Nesijaudinkite dėl blogų sprendimų. Verčiau nerimaukite, kad nepriimsite jokių sprendimų! Skirkite laiko melstis, medituoti, vaikščioti gamtoje ir priimti teisingą sprendimą.

Po to visatos energija iš karto palaikys jūsų sprendimą, o durys nuolat atsivers. Visata jus palaikys visame kame.

Baimė yra nepaprastai neigiama emocija, neleidžianti mums visą laiką suvokti ar net suvokti savo tikrojo potencialo. Kai tampame bebaimis, dingsta visi apribojimai, nežinomybės skausmas dingsta iš mūsų pasaulio, o mes atveriame duris naujoms ir beribėms galimybėms. Mes lengvai priimame likimo pokyčius ir iššūkius, o mūsų gyvybingumas žymiai padidėja!

Ši kortelė sako, kad turite tapti atviresni ir sąžiningesni, drąsiai reikšti savo norus ir poreikius.

Nustokite apsimesti mažu, juokitės iš savęs, apribokite savo įsitikinimus ar tiesiog atsitraukite nuo visko, kas yra toksiška ir trukdo jums.

Jei pasirinkote šį įvaizdį, esate labai raginami išeiti iš savo komforto zonos, kad nesijaustumėte baisūs!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama