Home Horoskopai Štai kaip elgiasi kiekvienas zodiako ženklas, kai jam sudaužyta širdis

Štai kaip elgiasi kiekvienas zodiako ženklas, kai jam sudaužyta širdis

by admin

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Jis susitinka su kuo daugiau partnerių. Jis ir toliau primins sau, kad yra kilnus trofėjus, kurį reikia laimėti, ir nenurims, kol neras žmogaus, kuris su juo elgiasi tinkamai.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Jis nutraukia visus kontaktus ir viską, kas jam primena šį asmenį. Jis tiki posakiu „iš akių, iš proto“ ir laikysis atokiau nuo bet kokių smulkmenų, primenančių jam skaudų išsiskyrimą.

 Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Jie įtikins save, kad jiems geriau būti draugais. Jie ir toliau nuoširdžiai bei draugiškai elgsis su savo buvusiu, kol atsigaus po išsiskyrimo, nes jiems lengviau įveikti praradimą kalbantis su savo partneriu, o ne visiškai išjungus bendravimą.

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Jis bus neramus, tačiau išmoks judėti per gyvenimą be šio žmogaus ir tikės, kad viskas įvyko taip, kaip turėjo įvykti. Jis žino, kaip suvaldyti skausmą ir gyventi taip, kaip gyveno prieš sutikdamas savo buvusią meilę.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Jis užsiims nuotykiais. Jis įsitrauks į bet kokias avantiūras, kad išlaisvintų pyktį ir skausmą. Jis gyvena taip, lyg šiandien būtų paskutinė jo gyvenimo diena.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Ji sutelkia dėmesį į savo darbą ir tampa geriausia savo srityje. Ji nenuilstamai dirba ir galbūt įstoja į kvalifikacijos kėlimo kursus arba įgyja kitą išsilavinimą. Ji užsiima tuo, ką gali, ir jai skauda širdį, nes ji negali susidoroti su mintimi apie praradimą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Jie dingsta. Jie kurį laiką vengia žmonių, nes nenori, kad kas nors jų paklaustų apie savo buvusįjį ar kaip jie jaučiasi. Todėl jie dingsta, kol nesugeba kalbėti apie savo jausmus.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Jis eina į artimiausią barą ir lieja sielvartą. Skorpionas yra labai ekstremalus, todėl įskaudintas jis gali pasiduoti save naikinančiam elgesiui. Paprastai jis turi stiprią emocinę reakciją į širdies skausmą, ir toks elgesys yra vienintelis būdas jį įveikti.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Jis keliauja. Indija, Tailandas, Balis – bet kokia rami vieta, kur jis gali ramiai medituoti, paleisti savo partnerį ir sutelkti dėmesį į psichinį bei emocinį tobulėjimą. Jam reikia išvykti iš šalies, išjungti telefonus ir sutelkti dėmesį į atstatymą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Jis daugiau laiko praleidžia su savo šeima. Jis užpildo tuštumą kita meile. Ožiaragiai yra labai šeimyniški, o buvimas šalia artimųjų juos ramina.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Jis naudoja kūrybiškumą, kad judėtų toliau. Jis yra kūrybingas ir meniškas ir žino, kaip skausmą paversti menu. Kurdamas jis gydo. Ir tada ji dalijasi savo dramatiškomis meilės istorijomis su kitais.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Jie eina pas terapeutą. Žuvys yra labai emocingos ir sentimentalios, tačiau retai tai parodo net savo artimiesiems. Norėdami įveikti išsiskyrimą ir judėti toliau, jie kalbasi su žmogumi, kuris jų nepažįsta ir nesmerks. Jie nenori, kad kas nors kitas žinotų, jog jiems nėra lengva.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: