Home Testai Ar išsipildys jūsų norai? Paklauskite sėkmės rato! Pasirinkite skaičių

Ar išsipildys jūsų norai? Paklauskite sėkmės rato! Pasirinkite skaičių

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kada paskutinį kartą galvojote apie tai, ko norite ir apie ką svajojote. Ir nesakykite, kad pasiekėte viską ir viską, ką kadaise norėjote išsipildyti. Netiesa.

Kiekvienas žmogus, nepaisant savo statuso ir padėties, turi giliausią svajonę. Tai gali būti neįgyvendinama, bet taip yra. Žinoma, kiekvienas turi savo asmenybę, o kai vienas nori nusipirkti televizorių, kitas nori keliauti po pasaulį.

Pasinaudokime senoviniu „Fortūnos ratu“, kad atspėtume šiandien ir pabandykime išsiaiškinti, ar mūsų norai išsipildys. Viskas, ko jums reikia, yra užduoti klausimą ir rodyti pirštu ratu. Skaičius rodo ir slepia atsakymą į jūsų klausimą. Svarbiausia ne kartoti to paties klausimo kelis kartus ir, jei nesuprantate atsakymo, performuokite savo klausimą.

Taigi, atidžiai pažvelkite į laimės ratą, užmerkite akis, užduokite klausimą ir nurodykite skaičių. Jei norite sužinoti, kas jūsų laukia, perskaitykite aprašymą.

1. Kad ir kaip norėtum, kad ši tavo svajonė išsipildytų, neturėtum tiek prie jos kabintis. Ir jūs reikalaujate, kad išsipildytumėte, savo veiksmais įstumdami visatą į per griežtą sistemą, ir tai toli gražu nėra geriausias sprendimas. Geriausia, ką galite padaryti, tai šiek tiek sulėtinti tempą ir lengvai pakeisti savo norų kryptį, tada viskas, ką suplanavote, išsipildys.

2. Dar šiek tiek ir jūsų noras išsipildys. Jums tereikia šiek tiek palaukti ir žengti paskutinius žingsnius savo tikslo link. Eik teisinga kryptimi. Netrukus viskas bus.

3. Visi žino posakį, kad po dideliu akmeniu vanduo neteka. Tas pats atsitinka ir tau. Turite parodyti bent šiek tiek aktyvumo ir atkaklumo, tada problema prasidės. Viskas, ko jūsų paprašoma, yra pradėti veikti.

4. Ar tikrai norite, kad jūsų noras išsipildytų? Pabandykite tai aiškiau suformuluoti ir tada tikrai išsipildys.

5. Jums tiesiog pasisekė. Vos per 11 dienų jūsų noras išsipildys. Retai viskas veikia taip tobulai, todėl būkite pasiruošę pokyčiams savo gyvenime.

6. Turite nustoti tiek daug norėti ir šiek tiek sulėtinti savo tikslo siekimą. Kai tik trumpam sustosite, tai, ką turite omenyje, pateks į jūsų rankas. Būkite tikri, tai kartais atsitinka.

7. Deja, visko, ką ilgai sumanėte, neįmanoma įgyvendinti. Visata nenori su jumis susitikti dėl pusės labai svarbių priežasčių. Vienintelė išeitis – galvoti apie ką nors kita.

8. Dar šiek tiek ir pasieksi savo tikslą. Nesustok.

9. Moderuokite savo pasididžiavimą. Tai tik vargina jus ir yra vienintelė kliūtis tarp jūsų ir visko, ko norite.

10. Džiaukitės, šį mėnesį viskas išsipildys.

11. Nepykit visatos savo nuolatiniais skundais. Labai dažnai esate nedėkingas likimo dovanoms. Štai kodėl jums tiek mažai duota.

12. Viskas, ką sumanėte, dabar vykdoma. Atverk akis ir gauk tai, ko labai nori.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama