Home Horoskopai Štai kodėl jūs bijote meilės pagal savo zodiako ženklą

Štai kodėl jūs bijote meilės pagal savo zodiako ženklą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mes visi ieškome meilės. Tačiau santykiuose svarbu atsiverti ir atsisakyti baimių, ir jas turi visi.

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo meilės baimę, kartais net nežinodamas apie jas. Bet jūs turite atsikratyti baimių ir padėti savo partneriui.

Avinas

Labiausiai vertinate savo nepriklausomybę. Jūs nebijote vaikščioti vienas ir jaučiate, kad neturite laiko ar jėgų atkreipti dėmesį į kitų žmonių poreikius.

Viena didžiausių jūsų baimių, susijusių su meile, yra ta, kad meilė gali pakenkti jūsų planams. Norite saugių santykių, suteikiančių laisvės.

Jautis

Jūs nekenčiate pokyčių ir galite jų bijoti. Jūsų komforto zona yra didžiausia jūsų intymumo kliūtis, ir jūs neleidžiate niekam žvilgtelėti į jūsų vidinį gyvenimą.

Jūs taip ilgai nesiremiate niekuo, išskyrus save, ir bijote nuo kažko priklausyti. Galbūt atrodote ramus, tačiau negalite paneigti, kad jūsų viduje esate tikras romantikas, kuris tikisi meilės.

Dvyniai

Vienintelis nuspėjamas dalykas yra tai, kad garantuotai pakeisite savo nuomonę ir tai darysite visą laiką. Esate lengvabūdiškas oro ženklas, siekiantis gyventi plazdantis, niekada nenorintis pakankamai ilgai išbūti.

Bijai prarasti save meilėje, visiškai ištirpti kitame žmoguje.

Vėžys

Jūs rūpinatės kitais ir nebijote parodyti savo jautrumo. Esate ištikimas ir atsidavęs net tada, kai jus traukia savanaudiški ar toksiški partneriai.

Jūs bijote meilės, nes nenorite jaustis neįvertinti. Mylėdamas tu atiduodi savo širdį ir sielą, ir bijai mainais gauti abejingumo.

Liūtas

Jūs lengvai įsimylite. Tam tikra prasme jūs bijote meilės, nes bijote nusivylimo. Jūs vertinate savo pasididžiavimą ir racionalumą ir bijote, kad meilė pakenks jūsų jausmams.

Jūs visada turite būti atsakingas, todėl nenorite atsisakyti jokios kontrolės. Jums nepatinka jausti, kad neturite jėgų.

Mergelė

Jūs gyvenate apsauginių sienų viduje ir žinote, kaip paslėpti savo klaidas. Jūsų troškimas siekti perfekcionizmo ir neatitikti jūsų pačių standartų neleidžia suprasti, koks esate vertas meilės.

Jūs ne tik bijote, kad kas nors gali atrasti, kad turite minkštą ir pažeidžiamą širdį, bet ir tai, kad jie pamatys jums nepatinkančius bruožus.

Svarstyklės

Tu žavi ir puikiai kalbi, šypsaisi ir atrodai puikiai. Intymumas jus gąsdina, nes nenorite pakliūti į purviną emocijų žaismą. Jūs turite emocinį gilumą, bet nežinote, kaip suvaldyti savo jausmus.

Jūs bijote parodyti savo neigiamas savybes, nes nenorite nusivilti. Jūs taip bijote vienatvės, kad atstumiate meilę, o ne bėgate jos link.

Skorpionas

Ne paslaptis, kad jūsų meilės baimė numeris vienas kyla iš įgimtos išdavystės baimės. Jūs tikitės, kad kiti visada bus su jumis 100% sąžiningi ir atviri, tačiau rodote kitiems tik tai, ko norite, kad jie matytų.

Jūs taip pat bijote vėl tapti pernelyg priklausomas nuo kažko, kad žmonės jūsų neįskaudintų taip, kaip kadaise.

Šaulys

Jūs bijote meilės, nes bijote, kad jums bus nuobodu. Jūs norite aistros ir jaudulio kiekvieną dieną ir bijote, kad rutinos nustatymas jūsų tai atims.

Bijote, kad meilė jus pristabdys, ir nenorite paaukoti dalykų, kuriuos laikote brangiausiais. Atsisakyti kelionių, pasimatymų ir naujos patirties reiškia atsisakyti mylimo gyvenimo.

Ožiaragis

Jūs bijote meilės, nes idėja atrodo neapgalvota ir nenuspėjama. Jūs nekenčiate nesėkmių gyvenime, o meilė nėra ten, kur norite patirti nesėkmę.

Norite būti stiprūs, atsisakyti parodyti savo pažeidžiamumą ir nesaugumą, todėl esate linkę nusigręžti nuo emocijų ir kurti gynybą.

Vandenis

Jūs bijote meilės, nes nenorite jaustis ribotas. Savo partneriui suteikiate norimą nepriklausomybę, laikydami jį lygiu.

Bijote, kad nerasite sau tinkamo partnerio, suprantančio, kaip vertinate individualumą. Jūs vertinate logiką, o ne emocijas ir nenorite vėl prarasti savo jausmų.

Žuvys

Esate nesavanaudis ir stengiatės padėti kitiems, nieko nelaukdami. Jūs priimate kitus žmones, o labiausiai jums reikia padėti kitiems.

Jūs bijote meilės, nes nenorite jausti, kad nebegalite kažkam padėti.

Ar sutinkate su tokiomis astrologų išvadomis?

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: