Home Horoskopai Čia yra trys užuominos iš visatos kiekvienam Zodiako ženklui

Čia yra trys užuominos iš visatos kiekvienam Zodiako ženklui

by admin

Zodiako ženklas suteikia žmogui ypatingų charakterio bruožų, taip pat lemia jo likimą. Astrologai kiekvienam Zodiako ženklui paruošė tris svarbias žinutes. Šios žinutės padės jums pakeisti savo likimą į gerąją pusę ir siekti sėkmės savo gyvenime.

Avinas

1. Pabandykite elgtis visiškai priešingai. Pavyzdžiui, jei suvalgėte daug mėsos, pats metas jos bent kuriam laikui atsisakyti. Jei mėgstate ginčytis – patylėkite. Padarykite šiuos mažus eksperimentus savo kasdienybės dalimi, ir tai tarsi išplės jūsų komforto zoną. Pirma, tai jaudina, antra, išeiti iš savo komforto zonos kitam staigiam gyvenimo posūkiui nebus taip pastebima.

2. Atsikelkite 20 minučių anksčiau. Tai suteiks jums puikią galimybę dienos metu skirti daugiau laisvo laiko sau.

3. Atvykite į visus susitikimus 10 minučių anksčiau. Kodėl jums reikia papildomo streso prieš svarbų susitikimą?

Jautis

1. Daryk vieną dalyką. Mūsų smegenys nepalaiko kelių užduočių. Kai dirbi tik vieną dalyką, tai darai geriau ir tiksliau, nesiblaškydamas.

2. Paklauskite savęs: ar aš stengiuosi neapsunkinti dalykų? Analizuokite situaciją. Jei pastebite, kad jūsų veiksmai dar labiau apsunkina situaciją, pagalvokite, kaip ją sustabdyti ir išspręsti problemą.

3. Paklauskite savęs: ar tai bus svarbu po 5 metų? Prieš priversdami dramblį skristi ir raudonuoti, pagalvokite, kokia svarbi ši situacija bus po 5 metų? Ir per 5 savaites?

Dvyniai

1. Prieš pirkdami ką nors brangaus, gerai pagalvokite ir prisiminkite taisyklę: „Pagalvokite apie pirkimą tiek dienų, kiek šimtai įskaičiuoti į jo kainą (jei 100, vieną dieną, 200 – 2 dienas ir pan.)“. Tai padės jums įsigyti tik reikalingus pirkinius ir išvengti kvailų paskolų.

2. Naršykite keletą receptų ir dažniau gaminkite maistą namuose. Taip sutaupysite pinigų ir pagerinsite savo sveikatą.

3. Ruošdami maistą, pabandykite gaminti su rezervu. Taip sutaupysite laiko – kitą kartą jums tereikės dar kartą pašildyti tai, kas jau paruošta.

Vėžys

1. Užsirašykite. Žmogaus atmintis nėra pati patikimiausia priemonė. Taigi užsirašykite daiktus, pirkinius, susitikimus ir pan. Taip pat pabandykite nustatyti 4 prioritetus ir periodiškai apie juos priminti, kad nenukryptumėte nuo nurodyto kurso.

2. Atminkite, kad gyvenimas yra daug sudėtingesnis, nei manote. Ne viską žinai, o kartais net klysti. Tai padės jums kantriai išklausyti ir priimti kitų žmonių nuomonę, pakeisti save ir visada išlikti atviram naujoms žinioms ir galimybėms.

3. Rizikuokite, o paskui mokykitės iš klaidų, mokykitės iš gyvenimo ir naudokitės įgytomis žiniomis bei patirtimi naujų idėjų.

Liūtas

1. Daryk tai, kas TIKRAI patinka! Negyvenkite kažkieno svajonėmis ir troškimais.

2. Stenkitės per savaitę nusipirkti daugiau maisto produktų. Taip sutaupysite pinigų ir laiko.

3. Negalima apsipirkti alkanas. Tai yra patikimiausias būdas nusipirkti nereikalingo maisto. Jums nekils pagunda nusipirkti ką nors kita, o stovėdami prie kasos neieškosite šokolado ir sausainių, kurie yra taip palankiai akių lygyje.

Mergelė

1. Mėgaukitės mažais malonumais. Gražus saulėlydis, žydintis medis už lango po ilgos žiemos, paskutinis skanus pyrago gabalas. Išmokite džiaugtis gyvenimu iki smulkiausių detalių ir neieškokite idealių akimirkų jus supančiame pasaulyje.

2. Gerkite vandenį. Užuot valgę, išgerkite stiklinę vandens, kad numalšintumėte alkį, papildydami organizmo vandens atsargas.

3. Valgykite lėčiau. Maistas turėtų būti valgomas geros nuotaikos ir lėtai, mėgaujantis kiekvienu kąsniu.

Svarstyklės

1. Būkite malonūs. Kitiems ir ypač mums patiems.

2. Rašykite trumpąsias žinutes. Paprastai pakanka 1-5 sakinių.

3. Nepraraskite ryšio su draugais. Rašykite jiems dažniau.

Skorpionas

1. Išbandykite naujus būdus, kaip įveikti stresą. Meditacija, joga, klasikinė muzika, pora ratų stadione po darbo – bet kuri iš šių technikų gali padėti sumažinti stresą.

2. Sutvarkykite savo namus ir darbo vietą. Tada galite greitai rasti reikalingus daiktus ir sutaupyti laiko bei rūpesčių.

3. Gyvenk čia ir dabar. Mėgautis gyvenimu. Gyvenk kiekvieną dieną, o ne skubėk ir galvok apie rytojų.

Šaulys

1. Praleiskite daugiau laiko su žmonėmis, kurie palengvina gyvenimą. Ir stenkitės vengti draugijos tų, kurie be priežasties viską komplikuoja.

2. Sportuokite kiekvieną dieną. Tegul tai būna bent pasivaikščiojimas.

3. Atsikratykite šiukšlių. Atsikratykite nereikalingų dalykų, trukdančių jūsų butui, ir žmonių, trukdančių jūsų tikslams.

Ožiaragis

1. Užduokite klausimus. Nebijokite klausti patarimo žmonių, kurie yra tokioje pat situacijoje kaip jūs ir rado sprendimą.

2. Nustokite stengtis įtikti visiems. Tiesiog todėl, kad tai nenaudinga. Tai neįmanoma, nes visada atsiras žmonių, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums nepatiks.

3. Padalinkite sunkias užduotis į mažas. Jei užduotis atrodo sunki, suskirstykite ją į kelias mažas užduotis ir palaipsniui jas išspręskite po vieną.

Vandenis

1. Nustokite stengtis viską padaryti nepriekaištingai. Užuot sutelkę dėmesį į smulkiausias detales, atlikite savo darbą gerai.

2. Sustokite akimirkai ir tiesiog giliai įkvėpkite. Gilus kvėpavimas atpalaiduoja ir prisotina smegenis deguonimi. Tai taip pat padės geriau sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu.

3. Skirkite 20% savo laiko galvoti apie problemą ir 80% ją išspręsti. Ir ne atvirkščiai.

Žuvys

1. Sutelkite dėmesį į kelis svarbius dalykus ir pamirškite visus nereikalingus ir nereikšmingus dalykus. Sutelkite savo energiją į dvi ar tris pagrindines užduotis.

2. Dienoraštis. Kasdien užsirašydami savo mintis ir veiksmus, galite lengvai sekti savo tikslus ir rasti geriausią sprendimą. Be to, perskaitę savo įrašus, galėsite aiškiai matyti savo pažangą ir išvengti tų pačių klaidų.

3. Jei jums nepatinka jūsų darbas, susiraskite ką nors kita. Pasaulis aplink mus keičiasi, o mes keičiamės kartu su juo. Tai, kas tau patiko vakar, šiandien gali tavęs nedominti.

Sėkmės tau!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: