Home Testai Kas buvo, kas šiuo metu ir kas bus ateityje. Pasirinkite kortelę ir sužinokite

Kas buvo, kas šiuo metu ir kas bus ateityje. Pasirinkite kortelę ir sužinokite

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Šiandien siūlau jums dar vieną įdomią prognozę, pagrįstą trimis knygomis. Klasikinio praeities, dabarties, ateities išvaizdos variantas. Šis derinimas leis jums apsvarstyti situaciją, kuri buvo praeityje, yra dabartyje ir į kokią ateitį visa tai lems.

Norėdami pradėti spėlioti, susitelkite ir mintyse paprašykite kortelių atsakyti į jūsų klausimus arba padėti išspręsti situaciją. norite sužinoti apie.

Žemiau esančiame paveikslėlyje pasirinkite vieną iš modelių. kuris su tavimi kalba daugiausiai.

Rezultatas

Kortelės Nr. 1

Kas prieš jus – Pagrindinė kortelės reikšmė šiuo aspektu yra naujovė. Kažko naujo, lengvo, lengvo gimimas. Dažniausiai tai susiję su santykiais. Bet tai gali būti paties žmogaus, jo aplinkos atnaujinimas arba kai kurių jūsų gyvenimo procesų atnaujinimas, kuriame pamatysite, kaip išspręsti esamas problemas ar sunkumus. Jei tai kalba apie žmogų, tada kortelė rodo, kad už savo planus gausite labai didelę energijos apkrovą ir jus paskatins didelis noras juos pagyvinti.

Kas slypi už jos – krizinės situacijos, kurioje nėra aišku, ką daryti ir kaip veikti, pradžia. Norisi pokyčių ir pokyčių, bet praeitis nepasiduos. Praeitis grįžta į jus, tai gali būti ir žmonės, ir praeityje įvykusių įvykių aidas. Tam tikra patirtis, gali būti ašarų ar kivirčų. Būklė, kad esate įstrigęs vienoje vietoje, negali kvėpuoti ir negali iškvėpti. Žvelk tiesiai į savo praeitį be iliuzijų. Susipažinkite su juo akis į akį ir, kad ir kas nutiktų, padėkokite jam už patirtį ir paleiskite. Įsivaizduokite, kad tai nėra krūva klaidų, o tik balionas. Jūs jau turite visus gerus dalykus ir bus dar geriau.

Kas toliau – Geras susitikimas ar pažintis, padedanti padėti tvirtus pamatus santykiams ar naujam projektui ar partnerystei. Darbo ar gyvenamosios vietos pakeitimas, kuris taip pat bus susijęs su šiuo susitikimu ar pažintimi. Laikotarpis, kai jaučiatės labiau pasitikintys savimi ir stipresni. Galėsite įgyvendinti daugelį savo ketinimų, o tai lems ne tik puikius rezultatus, bet ir jūsų brangios svajonės išsipildymą.

Kortelės Nr. 2

Ką turiu priešais save – prieš jus atsiveria gera finansinė perspektyva. Rasite naujų galimybių užsidirbti ar užsidirbti. Apčiuopiamas pelnas gali būti gaunamas iš neįprasto pajamų šaltinio arba uždirbant tam tikrą išgavimą. Tai yra, dabar jūs atveriate konkrečias pinigų perspektyvas. Gyvenimas suteiks daugiau galimybių pagerinti savijautą. Aš jų nepasiilgstu.

Kas yra už to – kliūtys, kurias reikia įveikti. Aš esu tavo gyvenime dėl priežasties, bet kad tu taptum stipresnis. Atidžiau pažvelkite į tai, su kuo pastaruoju metu kovojate? Kokioje srityje? Tada pamatysite, kokias klaidas turite patirti, kad jų nekartotumėte. Mes augame ne tik tais laikais. kai su mumis viskas gerai, mes augame išbandymų laikotarpiu, kurį reikia išmokti įveikti.

Kas yra netoliese – kortelė yra gana neutrali, tačiau ji pabrėžia jūsų intuiciją. Tai laikas, kai reikia jo klausytis. medituokite ir pažiūrėkite, kurie tobulėjimo keliai jums yra geriausi. Šiuo laikotarpiu toks nušvitimas iš viršaus gali išsipildyti, kad išsipildytų jūsų svajonė.

Kortelės Nr. 3

Kas yra priešais jus- Įvykiai ar įvykiai atneš jums sėkmės, sėkmės, atvers jums naujų galimybių. Užsirašykite visas jus aplankančias idėjas ir mintis arba prisiminkite, kad jos padės rasti išeitį iš šios situacijos. Jums gali būti atskleista paslaptis, kurios geriau niekas kitas nežino. Naujas gyvenimo etapas, kuriame galite pasiekti.

Kas yra už to – vienatvė, vienatvė. Galbūt pajutote, kad esate vienas, tylite. suprasti save. Prisiminkime kažką ir kažką, priešingai, pabandykime pamiršti. Toks laikotarpis, kai jūs turite išvalyti savo erdvę, atsikratyti visko, kas nėra būtina.

Kas nutiks toliau – Kelionė, kuri padės radikaliai pakeisti situaciją, o kelionė nebus toli ir bus susijusi su noru padėti žmogui. Dabar viskas tavo rankose, daug kas priklauso nuo to, kiek esi pasiruošęs pokyčiams savo gyvenime. Kartais viskas vystosi taip, kad tik ryžtas jų veiksmuose gali lemti lemiamus pokyčius.

Kortelės Nr. 4

Tai, kas laukia, ras jūsų problemų sprendimą. Netrukus jums nusišypsos sėkmė ir prasidės šviesi gyvenimo dalis. Rasite atsakymą į vieną iš klausimų apie nekilnojamąjį turtą ar pažįstamo žmogaus namus. Tačiau nesidalykite savo planais su niekuo, nesirinkite įvykių. Nors jūs to tikrai norėsite. Turėkite šiek tiek kantrybės, kai ateis laikas, visi viską pamatys ir atpažins.

Kas yra už to – jūs turite mokytis iš kitų žmonių klaidų. Negalima bėgti nuo problemų, neperduoti jų kitiems ir neapsimetinėti, kad viskas gerai. Priešingu atveju problema po problemos pasirodys sniego gniūžtės. Jūs jau turite daug jų. Pradėkite suprasti bent vieną. Ir pamatysite, kaip kiti pradeda spręsti. Tai tarsi traukia virvelę ir kamuolys pradės aiškėti. viską galima išspręsti, jei tai nėra atidėta.

Kas vyksta toliau – jūsų svajonė išsipildys. Nauja pažintis, susitikimas su maloniu žmogumi. Tą akimirką, kai viskas veikia ir atsitinka. Tikėtis dovanų ir netikėtumų. Kažkas jums ruošia netikėtą dovaną. O nuostabios naujienos ar įvykis jus labai pradžiugins ir padės pasiekti tai, apie ką seniai svajojote.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

1

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: