Home Testai Psichologinis testas: pasirinkite užuolaidas ir sužinokite, kokia esate meilužė

Psichologinis testas: pasirinkite užuolaidas ir sužinokite, kokia esate meilužė

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Psichologinis testas padės daugiau sužinoti apie save. Jūs suprasite, kokia esate meilužė. Tiesiog pasirinkite patinkančias užuolaidas. Jauskis kaip namie. Viską kuriam laikui atidėkite. Paprašykite savo vyro ir vaikų kurį laiką tylėti.

Pasiruošę? Tada nedvejodami pasirinkite jums patinkantį variantą. Kuo greičiau tai padarysite, tuo tikslesnis bus atsakymas.

Jūs pasirinkote. Dabar atėjo laikas išsiaiškinti, ką tai reiškia.

Užuolaidos Nr. 1
Šis pasirinkimas sako, kad jums patinka dizaino paprastumas. Mažiausiai detalių ir dekoro. Papildomi daiktai jūsų namuose nelieka. Šiukšlės iš karto išmetamos į šiukšliadėžę.

Jums patinka švara ir tvarka. Jūsų kreditas yra švara ir tvarka visame kame. Neigiamas charakterio bruožas gali būti perdėtas užsispyrimas ir savo nuomonės gynimas. Jūs esate ginčų gerbėjas.

Užuolaidos Nr. 2
Kadangi pasirinkote antrąjį dizainą, jums patinka daugiau komforto namuose nei bet kas kitas. Įvairių smulkmenų pagalba jūs „izoliuojate“ savo lizdą nuo namų. Kvapiosios žvakės, minkšti žaislai, įvairiaspalvės pagalvės – viskas parinkta komfortui sukurti.

Bet kurį butą galite padaryti patogų. Jūsų sukurto komforto dėka seni jūsų jaunuolio draugai iš pirmo žvilgsnio supras, kad namuose apsigyveno moteris.

Bet įėjusi į virtuvę matau krūvą nešvarių indų, kuriuos nuo vakar vakar tingėjote plauti.

Užuolaidos Nr. 3
Jei jums patiko trečioji uždanga, tuomet turite kūrybinį pobūdį. Sterili švara ir namų jaukumas jums tikrai netrukdo. Namas yra kūrybinėje netvarkoje.

Chaosas yra geresnis už bet kokią tvarką. Visose gyvenimo srityse, įskaitant namus. Gerai, kai kas nors kitas valo namus, o jūs darote ką nors įdomesnio ir kūrybiškesnio.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama