Home Horoskopai Astrologas papasakojo, kokie zodiako ženklai rugsėjį sulauks netikėtos meilės

Astrologas papasakojo, kokie zodiako ženklai rugsėjį sulauks netikėtos meilės

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pirmasis rudens mėnuo kūrybingiems žmonėms atneš įkvėpimo pliūpsnį.

Pasak jos, rugsėjo pradžioje galinga Jupiterio energija padės įgyvendinti viską, kas sumanyta. Tačiau iki mėnesio pabaigos, veikiant Saturnui, tikimasi veiklos sumažėjimo. Depresija ir bliuzas gali aplenkti. Geriau pabūti vienam su savimi, skirti laiko skaitymui, kūrybai ir artimųjų draugijai.

Palankios mėnesio dienos: 6-8, 16, 18, 26-28.

Rugsėjo 1–4 d. – šiomis dienomis geriau neplanuoti naujų reikalų ir santykių, taip pat neturėtumėte gilintis į praeitį. Priešingu atveju turėsite viską perdaryti ir kovoti su savo abejonėmis.

Rugsėjo 7 d. – verta išsikrauti fiziškai ir dvasiškai. Tai geriausia diena naujiems įpročiams ugdyti. Jaunatis Mergelės žvaigždyne.

Rugsėjo 9–20 d. – verta rūpintis savo kūnu, stebėti mitybą. Šiuo laikotarpiu rizika apsinuodyti ar užsikrėsti virusine infekcija yra didesnė. Jei vis dėlto įvyko toks nepatogumas, turėtumėte pagalvoti, kaip teisingai buvo pasirinktos gyvenimo vertybės, sudaryti norų sąrašą.

Rugsėjo 21 -oji yra pilnatis prieš rudens lygiadienį. Geriau šią dieną praleisti gamtoje, apsivalyti vonioje. Būtina grąžinti senas skolas.

Rugsėjo 22 -oji yra rudens lygiadienio diena. Tai tinkamas laikas padėkos ir gausos praktikai. Jau dabar galite sudaryti sąrašą draugų ir pažįstamų, kurie kažkaip daro įtaką jūsų gyvenimui. Jūs turite būti dėkingi net savo priešams, nes būtent šie žmonės aiškiai parodė, koks jūsų charakteris. Taip pat šią dieną turite įvykdyti visus anksčiau duotus pažadus ir sumokėti skolas. Kad namas taptų kaip pilnas dubuo, iš anksto pažvelkite į šermukšnio šaką ir šią dieną išsirinkite jos krūvą, kurią reikia pakabinti virš durų ar lango. Daugiau laiko praleiskite saulėje, delnais pajuskite spindulių šilumą.

Rugsėjo 27 – spalio 18 d. – tegyvuoja retrogradinis Merkurijus. Tai gana normalu, tačiau pastaruoju metu žmonėms taip pat kelia baimę. Nuo rugsėjo 20 dienos turėtumėte būti atsargesni pirkdami bilietus, įrangą ir dokumentus.

Rugsėjis žada staigią meilę vandens ženklų atstovams. Kad nepraleistumėte progos, geriau atidžiau pažvelgti į savo aplinką. Oro ženklams geriau nepasiduoti emocijoms: jie rizikuoja prarasti savo sielos draugą. Rizikingi ugnies ženklų atstovai turi pagauti sėkmę už uodegos, o žemiškieji turėtų elgtis spontaniškai, kad negailėtų malonių akimirkų. Apskritai rudens pradžia teigiamai paveiks visus Zodiako ženklus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama