Home Testai Pasirinkite angelą sargą, kuris suteikia jums ramybės jausmą, ir sužinokite, kokią dangišką žinią jis jums turi

Pasirinkite angelą sargą, kuris suteikia jums ramybės jausmą, ir sužinokite, kokią dangišką žinią jis jums turi

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Skirkite sau kelias minutes! Raskite ramią ir ramią vietą namuose ar darbe ir pažvelkite į šį vaizdą. Pasirinkite savo angelą sargą ir perskaitykite savo dangiškąją žinią. Ar esate pasiruošęs daugiau sužinoti apie save?

Angelas Nr. 1
Jūs turite motinišką pusę ir nuolat nerimaujate dėl aplinkinių žmonių. Bet jūs turite išmokti prašyti pagalbos. Gavę dovaną neklausykite savo sąžinės, nes tai blokuoja jūsų energiją. Sužinokite, kaip priimti pagalbą. Priėmimas padės išgirsti angelų balsus, pamatyti gamtos grožį, mėgautis šiltomis akimirkomis ir žmonių apkabinimais. Tiesiog išmokite pasakyti „ačiū“ už kiekvieną dovaną.

Angelas Nr. 2

Jūs dažnai jaučiatės nesubalansuotas dėl kasdien patiriamo streso ir atsakomybės. Jūsų angelas nori pajusti ramybę ir išspręsti nesutarimus su draugais, artimaisiais ir kolegomis. Turite prisiminti, kad yra atvejų, kai natūrali pusiausvyra buvo sutrikdyta dėl jūsų nesukeltų problemų. Iššūkiai atsiranda tada, kai įvyksta esminių pokyčių, o galutinis rezultatas nežinomas. Tokiomis akimirkomis reikia mąstyti pozityviai. Pabandykite atsipalaiduoti ir tikėkite, kad netrukus atgausite teigiamą gyvenimo pusiausvyrą. Būkite kantrūs ir leiskite angelui sargui pasirūpinti likusia dalimi!

Angelas Nr. 3

Jei pasirinkote šį angelą sargą, tai reiškia, kad bandote išgydyti senus emocinius skausmus. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra problema, kurią bandote išspręsti. Taigi, atsikratę pykčio, kaltės ir kitų emocinių žaizdų, pažadinsite savo vidinę jėgą ir pritrauksite viską, ko norite. Gydydamiesi prisiminkite, kad nusipelnėte meilės ir laimingos širdies.

Angelas Nr. 4

Sėkmingai išsprendėte praeities problemas ir baigėte karmines pamokas. Galbūt neseniai susidūrėte su iššūkiu ar erzinančia patirtimi su žmogumi, kuris jums sukėlė didelį skausmą. Nors yra keletas pamokų, su kuriomis susiduriame visą gyvenimą, jums niekada nereikės tos pamokos kartoti. Sureguliuokite teigiamą ir neigiamą gyvenimo patirtį. Viskas praeis, todėl būkite susikaupę, pagrįsti ir stabilūs.

Angelas Nr. 5

Greitas jūsų kasdienio gyvenimo tempas neleidžia skirti laiko ir linksmintis. Kada paskutinį kartą kažką padarei, kad jaustumiesi gerai? Pasigaminkite ypatingą patiekalą ir mėgaukitės kiekvienu kąsniu! Stebėkite, kaip žaidžia vaikai ar gyvūnai, ir prisijunkite prie jų. Apkabink savo mylimą žmogų. Skirkite laiko pasivaikščioti. Jei jaučiate kaltę dėl linksmybių, giliai įkvėpkite ir prisiminkite, kad turėtumėte džiaugtis gyvenimu. Jei neleidžiame malonumui, galime pamiršti, kaip jaučiame. Įjunkite savo jausmus ir prisijunkite prie gyvenimo esmės. Džiaugsmas ir malonumas yra pagrindiniai laimingo gyvenimo ingredientai.

Angelas Nr. 6

Pažadinkite vaiką viduje ir prisiminkite gražius ir paprastus gyvenimo dalykus. Angelai patvirtina, kad einate teisingu keliu. Sutelkite dėmesį į savo svajones ir gerbkite savo viduje esantį vaiką darydami tai, kas jums teikia laimę gyvenime. Nors galite susidurti su tam tikromis kliūtimis, toliau siekite savo širdies. Nepraraskite vilties ir kubeliai prilips prie jūsų.

Angelas Nr. 7

Kartais, bandydami pasiekti tikslą, nesąmoningai įsitraukiame į rutiną. Mes meluojame manydami, kad kai gausime tai, ko norime, turėsime laisvę ir galią įgyvendinti visus savo norus. Atėjo laikas ją išmesti ir eiti toliau. Pagalvokite, kas jus pradžiugins pradėjus dieną. Kas pripildo jūsų kūną entuziazmo ir priverčia šypsotis? Raskite būdą, kaip įgyvendinti savo gyvenimą dalykais, kurie sužadina jūsų aistrą.

Angelas Nr. 8

Eikite į esminę transformaciją. Jums pavyko išspręsti praeities problemas ir dabar išryškėja jūsų tikroji prigimtis. Tęskite savo dvasinę kelionę ir būkite tokie, kokie esate. Jūs turite ką pasiūlyti pasauliui. Meilė žavi, nes gali sukurti pokyčius. Meilė, kurią nešiojate, palies visus jus supančius žmones. Praleiskite daugiau laiko su gamta, kad išlaikytumėte tavyje egzistuojančią magiją. Jūsų sąmonė netrukus atsibus ir padarys magišką poveikį jūsų gyvenimui.

Jei jums patiko šis testas, kodėl to nepadarius? Pasirinkite dangaus simbolį ir perskaitykite savo įkvepiančią angelų žinią

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama