Home Horoskopai Tamara Globos horoskopas savaitei nuo 2021 m. Rugsėjo 13 iki 19 d. Visiems zodiako ženklams

Tamara Globos horoskopas savaitei nuo 2021 m. Rugsėjo 13 iki 19 d. Visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Daugelį metų Tamara Globa kuria itin tikslius horoskopus, todėl pelnė didžiulio žmonių pasitikėjimo. Remiantis jos patikinimu, žvaigždės visada padeda žmonėms, tačiau mes ne visada atsižvelgiame į jų ženklus. Tam yra astrologinės prognozės.

Trečioji rugsėjo savaitė, nuo 13 iki 19 dienos, taps aktyvesnė nei ankstesnė. Nauji projektai bus gerai išnagrinėti, tuo labiau augantis Mėnulis prisidės prie nemokamo planų įgyvendinimo ir kūrybinės energijos išlaisvinimo. Visos gyvenimo sritys bus stabilių rodiklių ribose, tačiau jei elgsitės protingai, jos galės tobulėti ir tobulėti.

Savaitinis horoskopas nuo 2021 m. Rugsėjo 13 d. Iki rugsėjo 19 d., Skirtas ugnies ženklams

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Tikėtina, kad šią savaitę ateis netikėtų naujienų. Kiekvienam ženklo atstovui tai gali pasirodyti kitaip, tačiau astrologė pataria ramiai širdžiai pasiruošti bet kokias naujienas sutikti. Ne visi planai gali būti įgyvendinti, tačiau dabar jums labai svarbūs apmąstymai apie būsimus žingsnius.

Avinas turės svarbų pokalbį su kokiu nors vyru. Jis gali būti ne iš jūsų socialinio rato, tačiau pokalbio metu paaiškėja, kad jūs turite daug bendrų požiūrių į gyvenimą.

Moterims būtų malonu surengti romantišką vakarienę savo išrinktosioms – tai nustebins ir pradžiugins. Mainais jie gaus kažką vertingo – moralinę paramą, kuri paskatins juos padaryti kažką svarbaus. Vyrai paprastai bus daug aktyvesni, drąsesni ir pasipūtę nei įprastai.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai taip pat pajus, kas vyksta jų gyvenime. Šis jausmas ne visada bus malonus, nes norisi viską kontroliuoti, o įvykių skaičius neleidžia laiku visko sekti.

Emocinis fonas taip pat bus pernelyg susijaudinęs, o tai neleis jums objektyviai matyti situacijos. Čia geriausia palaukti aistrų intensyvumo, kitaip galite padaryti apgailėtiną klaidą.

Tai ypač pasakytina apie liūtes. Jie bus pasirengę „urgzti“ kiekvieną, kuris nesutinka su jų nuomone. Vyrai skatinami daugiau kantrybės ir išminties, ypač santykiuose šeimoje.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Astrologė Tamara Globa numato, kad šis ugnies ženklas padės išspręsti šeimos problemas. Kažkas iš jūsų šeimos sukurs situaciją, kurią išspręsite tik jūs. Bet kadangi žvaigždės nuo rugsėjo 13 iki 19 dienos padės atrišti buitinius mazgus, galėsite viską padaryti geriausiu būdu.

Jūs tapsite savotišku katalizatoriumi, kurio dėka bus išsiaiškinta problemos, susijusios su artimaisiais ar tiesiog artimaisiais, matas. Jei pageidaujate, Šaulys tikrai gali harmonizuoti atmosferą ir nustatyti ramų ir geranorišką bendravimo toną.

Finansų sektoriuje galimos nedidelės problemos, susijusios su pavėluotais mokėjimais. Nepanikuokite ir tiesiog palaukite.

Moterys artimiausiomis dienomis nustebins vyrus, o jos, savo ruožtu, priims svarbų sprendimą.

Savaitės horoskopas Žemės ženklams nuo 2021 m. Rugsėjo 13 d. Iki rugsėjo 19 d

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Turėtumėte atkreipti dėmesį į aplinkinius žmones. Tas, kuris tau neabejingas, gauna mažiau dėmesio ir yra labai nuobodus. Paskambink jam arba parašyk. Ištiesta ranka gali išgelbėti jus nuo neigiamų minčių. Be to, toks gestas bus naudingas jūsų karmai.

Kai kurie Jautis susidurs su dokumentais, kurie juos pavargs. Pabandykite nukreipti dėmesį į kažką malonaus ir nesigilinkite į problemas. Pavyzdžiui, atsitiktinis flirtas su bendradarbiu gali padėti nudžiuginti. Tačiau būkite atsargūs ir nesikreipkite į klaidingas viltis.

Jaučio moterys turi susitvarkyti save ir savo mintis. Galbūt kai kurios įkyrios formuluotės neleidžia giliai kvėpuoti. Vyrai atsigręš į praeitį, lygindami savo patirtį su šiuo metu priimamais sprendimais.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Visa savaitė bus daug dinamiškesnė nei ankstesnė. Pasiruoškite spręsti problemas su mama ar draugu. Gali prireikti jūsų finansinės pagalbos.

Visos kliūtys, sako astrologė, jums yra būtinos, kad sustiprėtumėte, todėl nesiskųskite likimu. Jei pasikartoja kokia nors nemaloni situacija, tai reiškia, kad anksčiau nepavyko padaryti teisingų išvadų. Bet dabar jūs turite galimybę ne tik viską sutvarkyti, bet ir tapti pavyzdžiu kitiems.

Stipriosios lyties atstovai padarys kažką, kas paveiks jų artimiausią ateitį. Tačiau nepamirškite apgalvoti visų smulkmenų, nuo kurių gali priklausyti įvykių baigtis. Ponios bus užsiėmusios pirkiniais namuose, namų gerinimu ir savo išvaizda.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Nuo rugsėjo 13 iki rugsėjo 19 dienos Ožiaragiai greičiausiai galės išspręsti kai kurias problemas, susijusias su turtu. Galite gauti savo palikimo dalį arba laimėti didelę sumą. Gautus pinigus reikia investuoti į savo verslą arba nusipirkti namą, kurio anksčiau nebuvo galima įsigyti.

Atsižvelgiant į stresą šeimoje, pajusite energijos trūkumą. Atsisakykite išsiaiškinti santykius, nes norėdami sužinoti, kad iš tikrųjų niekas nepadės, tiesiog apsikeisite įžeidžiančiais žodžiais. Tai gali sugadinti santykius kelis mėnesius.

Vyrai gali planuoti kelionę verslo reikalais, todėl gali išvengti konfliktų su savo sielos draugu. Moterys taps konfliktų provokatorėmis. Todėl jiems geriau sutelkti dėmesį į įprastą darbą, kuris nekelia streso.

Horoskopas savaitei nuo 2021 m. Rugsėjo 13 iki 19 d. Vandens ženklams

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Turėtumėte pasiruošti kelionei arba priimti svečius iš kito miesto ar net šalies. Galima gauti naujienų iš užsienio. Kai kurie įvykiai, susiję su tolimais giminaičiais, gali jus paveikti.

Apskritai, nuo naujos savaitės pradžios Vėžiai turės daug naujų dalykų. Jie neturės laiko stebėti, kaip įprasti pokyčiai vyksta jų gyvenime. Kai kurie ženklo atstovai gali gauti pelningą pasiūlymą, kurio nereikėtų atsisakyti. Net jūsų asmeniniame gyvenime pasikeis, bet kuria kryptimi tai priklauso nuo jūsų.

Moterys laukia socialinių ryšių užmezgimo, galbūt su darbo partneriais, tačiau gali būti, kad tiesiog su draugais ar kaimynais. Tačiau vyrai turėtų sutelkti dėmesį į tai, kaip įgyvendinti tuos projektus, kurių jie anksčiau atsisakė.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai gali norėti pateikti malonių staigmenų, o gal jūs tapsite įdomios šeimos kelionės iniciatoriumi. Tolimesnės išlaidos neturėtų kelti susirūpinimo. Savaitė nuo rugsėjo 13 iki rugsėjo 19 d. Žada pajamų padidėjimą nepriklausomai nuo išlaidų.

Apskritai šeimos nario parama gali paskatinti jus imtis svarbių darbų, todėl neignoruokite patarimų ir pasiūlymų.

Ponios daugiausia užsiims kasdieniais reikalais. Tačiau šie darbai juos net įkvėps. Vyrai turėtų pagalvoti, kaip pagerinti savijautą, galbūt atėjo laikas sportuoti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys gali turėti nesusipratimų su šeimos nariais, tačiau jos parodys save išmintingai, neskubės reikšti nuomonės. Kartais verta palaukti, kad geriau suprastumėte situaciją.

Kiti žmonės gali jus išprovokuoti, nustebinti ir nuvilti, tačiau šių nemalonių reiškinių serija neturėtų jūsų išmušti iš veiksmų. Galbūt jums reikia naujo požiūrio į pažįstamus dalykus. Šios akimirkos geriausiai atpažįstamos kelyje. Todėl astrologas rekomenduoja jums padaryti nedidelę kelionę.

Palankus metas verslininkams verslo klausimams spręsti. Ponios gali pradėti reikalauti iš savo vyrų daugiau, nei šiuo metu gali duoti.

Horoskopas savaitei nuo 2021 m. Rugsėjo 13 iki 19 d. Oro ženklams

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Sėkmingiausia šią savaitę Dvyniams bus verslo sritis. Klausimai, susiję su dokumentų pasirašymu, bus greitai išspręsti. Tačiau svarbu išmokti rasti bendrą kalbą su kolegomis, antraip išprovokuosite skandalą.

Asmeninis horoskopas žada jums naujų pažinčių. Galbūt jūs eisite aplankyti draugų, kur sutiksite žmogų, kuris ateityje taps jums svarbiu asmeniu.

Vyrai turės priežastį jausmingiems potyriams, dėl kurių jie jau daug praleido. Dvynės moterys turėtų pagalvoti, kaip pagerinti tarpusavio supratimą poroje. Galbūt nesate pakankamai mandagus savo partneriui.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Palaukite įdomios ir turiningos savaitės, turėsite galimybę įgyvendinti drąsias idėjas, kurios sukels kitų susižavėjimą. Tik nepasitikėjimas savimi gali jums trukdyti.

Nekaupkite skolų. Jei sąskaitos neapmokamos, geriau šią problemą išspręsti kuo greičiau. Taigi galite atidaryti finansų portalą, atlaisvindami jį nuo elektros kištuko.

Moterys gali išgirsti iš žmogaus, su kuriuo jos buvo susijusios anksčiau. O stipriosios lyties atstovai sudarys svarbų sandorį su įtakingesniu už save.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniai bus užsiėmę iš naujo apibrėždami savo prioritetus. Kažkas iš jūsų aplinkos pasėjo jūsų sieloje abejonių sėklą, nes dabar jūs niekuo nesate tikri. Pabandykite atskirti svarbų dalyką nuo antrinio ir nesijaudinkite dėl smulkmenų.

Nuo rugsėjo 13 iki rugsėjo 19 d. Neturėtumėte pirkti didelių pirkimų, nes jie gali pasirodyti sugedę. Būkite atsargūs ir bendraudami su toksiškais žmonėmis. Teisinga kryptis daug ką paaiškins jūsų gyvenime.

Vyrai turėtų būti atsargūs su konfidencialia informacija, o moterys, priešingai, turėtų dalintis skaudžia informacija su draugais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama