Home Testai Išsirinkite mėgstamą kortelę ir perskaitykite žinią, kuri suteiks jėgų

Išsirinkite mėgstamą kortelę ir perskaitykite žinią, kuri suteiks jėgų

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kas iš mūsų nenori žinoti, ką jiems paruošė likimas? Norėtume sužinoti, kas mūsų gyvenime nutiks artimiausiu metu ir ar to galima išvengti, ar panaudoti savo naudai.

Tai testas, kuris jums pasakys apie jūsų ateitį. Atidžiai peržiūrėkite knygas, leiskite sau vadovautis savo intuicija ir išsirinkite mėgstamiausią. Net toje knygoje yra žinia, kuri, tikimės, įkvėps jus šiuo jūsų gyvenimo laiku.

Pasirinkite savo mėgstamą knygą ir sužinokite pranešimą.

1. JĖGA
Akivaizdu, kad negalime pasirinkti kiekvienos iš situacijų, kurios iškyla mūsų gyvenime, tačiau tikrai visada galėsime pasirinkti, kaip į jas reaguoti.

Yra jausmų, kurie mus riboja, pavyzdžiui, pyktis, neviltis ar skausmas, ir yra tokie jausmai kaip optimizmas, meilė ir tikėjimas, kurie daro mus geresniais žmonėmis ir stumia mus į priekį.

Galų gale, jausmų, su kuriais norite gyventi, ir požiūrio, kurį prisiimsite įvykių akivaizdoje, sprendimas priklauso tik nuo jūsų, tačiau visada atminkite, kad traukiate tai, kas esate.

Jei mylite, pritrauksite meilę, jei būsite laimingi, pritrauksite laimę, jei norite, kad į jūsų gyvenimą ateitų viskas, kas gražu, užpildykite savo protą ir pasaulį teigiamais ir linksmais gestais ir pamatysite visatos gausą ir šviesą pasireikšti kiekvieną akimirką ir visur, kur einu.

Sprendimas priklauso tik nuo jūsų ir jūs turite būti tikri, kad tai, ką darote, bus teisinga.

2. MEILĖ
Kaip jaučiatės dabar? Kaip norėtumėte jaustis? Jūsų protas yra tarsi didelis kino ekranas, kuriame projektuojate savo mintis. Tikrai nuostabu tai, kad tos mintys, kurias jūs projektuojate, visada ras būdą pasireikšti realiame pasaulyje.

Jei jūsų mintys yra teigiamos, turėkite jas ir skleiskite jas aplinkiniams žmonėms. Kiekvieną dieną prieš miegą padėkokite jam už gerus dalykus, kurie nutiko jūsų dieną, ir jei nutiko kažkas liūdno arba jums būtų patikę, kad tai būtų nutikę kitaip, prisiminkite tai, bet su meile ir pozityvumu įsivaizduokite, kaip norėjote, kad tai įvyktų . Šis paprastas veiksmas gali pakeisti jūsų pasaulį ir jūsų požiūrį.

Atėjo laikas su meile išskleisti rankas ir priimti visus nuostabius dalykus, kuriuos visata nori jums pasiūlyti, laikas būti laimingiems!

3. POKYČIAI
Atėjo laikas būti laimingam ir, jei taip manote, pats laikas pakeisti tai, kaip matote kai kuriuos dalykus: jūsų gyvenime nėra jokių problemų, tik įveikiami iššūkiai, nėra krizės, tik galimybės kuo geriau išnaudoti apie bet kokią blogą situaciją.

Nusivylimus pakeis pasitikėjimas, kad kiekviena nauja diena bus geresnė už praėjusią ir kad nors tavo gyvenimas čia ir dabar yra nuostabus, geriausias dar tik laukia.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama