Home Horoskopai Ko tikėtis nuo 2022 m. – Juodojo vandens tigro metų

Ko tikėtis nuo 2022 m. – Juodojo vandens tigro metų

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Atrodytų, kad visai neseniai mus visus siaubė pandemijos protrūkis 2019 m., Kuris 2020 m. Apėmė visą pasaulį. Tačiau dabar praėjo daugiau nei pusė 2021 m., O 2022 m. Kad kiekvienas galėtų netolimoje ateityje pasiruošti visiems likimo vingiams, norime jūsų dėmesiui pateikti astrologinę Tigro metų prognozę.

Tradiciškai šio gyvūno metai rytiniame horoskope žada būti dinamiški, energingi ir sujaudins net ir lėčiausias bei pasyviausias asmenybes. Tačiau šiandien mes gilinsimės į Vakarų astrologiją ir pasakysime, ko tikėtis artimiausio 2022 m. Kiekvieno zodiako ženklo .

Jaučius ir Skorpionus galima pagrįstai vadinti pagrindiniais Tigro metų personažais, nes būtent jų gyvenime įvyks ne tik ryškių, bet ir tikrai lemtingų įvykių. Tačiau ir kiti ženklai neturėtų atsipalaiduoti. 2022 -ieji bus labai darbingi ir tam tikra prasme net reiklūs. Nepraleiskite asmeninės galimybės įrodyti save.

Tigro metų prognozė visiems zodiako ženklams

Avinas

Avinas Tigro metus pasitiks išskėstomis rankomis, nes jo energija yra beprotiškai sužavėta. Nuo pat pirmųjų 2022 m. Dienų šio ženklo atstovai pajus jėgų ir entuziazmo antplūdį naujiems ambicingiems pasiekimams, ypač karjeros srityje. Tačiau palankiausias laikotarpis jiems bus antroji metų pusė. Tada Jupiteris pereis į Avino ženklą ir padaugins pasiekimus bei šio ženklo atstovams svarbius išteklius. Pasinaudokite šia galimybe 100%.

Jautis

Ne veltui pagrindiniais šių metų personažais įvardijome Jaučius ir Skorpionus. Iš tiesų, jau 2022 m. Sausio pabaigoje Rahu ir Ketu karminiai mazgai pereina į šiuos ženklus. Tai reiškia sielos, gyvenimo principų ir vertybių virsmo laikotarpio pradžią. Tačiau Jautis jausis daug stipresnis nei įprastai, nes šiuos pokyčius sustiprins Uranas, stovintis tame pačiame ženkle. Kartais pajusite, kad įvykių srautas jus tiesiog nuneša, o tiesiog nėra ko pagauti. Tačiau būtent tokiomis akimirkomis suprasite, kad reikiamą ramybę ir ramybę galima rasti savyje.

Dvyniai

Dvyniai, skirtingai nei Jautis, beveik baigė savo transformacijas. 2022 m. Ateis laikas išbandyti naują save versle. Pirma, atsiras naujų idėjų, o tada energija joms įgyvendinti. Tačiau pirmą pusmetį gali atrodyti, kad viskas kažkaip ne taip, o jūs pasirinkote neteisingą kelią. Neapsigaukite šiomis mintimis. Jau liepos mėnesį sulauksite įkvėpimo, kuris paaiškins situaciją. Ir tada Marso energija padės sėkmingai ir greitai įgyvendinti viską, kas sumanyta.

Vėžys

Pagrindinis Vėžių uždavinys 2022 m. – stebėti energijos srautus ir sekti juos pagal situaciją. Būtent šio ženklo atstovai gali teisingai išnaudoti neramų Tigro metų potencialą savo naudai. Ir tuo pat metu šioje neramioje srovėje galite lengvai rasti laiko pailsėti ir atsigauti. Svarbiausia – įsiklausyti į save ir neleisti, kad išorinės aplinkybės iškreiptų jūsų visos situacijos viziją.

Liūtas

Kas gali geriau suderinti su Tigro energija, jei ne Liūtas. Šio ženklo atstovai 2022 metais jausis tiesiog geriausiai. Praėjusiais metais daugelis jų gyvenimo aplinkybių susiklostė palankiai, o ateinančiais metais jie jau turės tvirtą pagrindą po savimi pasitikinčiam šuoliui į priekį. Svarbiausia nesiblaškyti dėl smulkmenų ir neleisti, kad trumpalaikės bėdos jus išgąsdintų.

Mergelė

Mergelėms 2022-ieji bus visų jų gyvenimo postulatų permąstymo ir pervertinimo metai. Kartais išorinės aplinkybės gali priversti suabejoti, ar gyvenate teisingai. Kartais tokios mintys kyla iš vidaus. Tigro metais, vienaip ar kitaip, reikės išspręsti tuos vidinius konfliktus, kurie susikaupė per ankstesnį laikotarpį. Tačiau jau antroje metų pusėje pajusite, kaip jūsų sieloje pasidaro lengva, ir tarsi iš niekur imate pasitikėjimo ir įkvėpimo kažkam naujam.

Svarstyklės

Svarstyklės 2022 m. Turėtų gerai prisiminti, kas yra ambicijos ir kaip šią energiją nukreipti į karjerą. Šio ženklo atstovai dažnai skuba, rinkdamiesi tarp variantų, kurie visai neverti dėmesio, ir tam skiria brangų laiką. Tigro metais tokie vėlavimai gali jums kainuoti geras galimybes. Stenkitės sutelkti dėmesį į galutinį rezultatą ir neleiskite laikinoms, nereikšmingoms situacijoms sukrėsti tikėjimą savimi ir savo tikslais.

Skorpionas

Skorpionai, kaip ir Jautis, įžengs į permainų ir savo gyvenimo perkainojimo laikotarpį. Bet jei Jautį tiesiogine to žodžio prasme nuneša naujos kintančios energijos srautas, tuomet galėsite atsisėsti į kampą ir vienas apmąstyti savo gyvenimo teisingumą. Viena vertus, šis metodas yra daug tylesnis. Tačiau tuo pat metu nereikėtų prarasti ryšio su realybe ir pernelyg gilintis į vidinius apmąstymus. Pabandykite rasti harmoniją tarp išorės ir vidaus. Būtent ji jums pasakys, kuria kryptimi pradėti judėti šviesesnės ateities link.

Šaulys

Šauliui nebus sunku pasiimti viską iš Tigro metų ir net šiek tiek daugiau. Skirtingai nuo skorpionų, panirusių į mintis, jūs tiksliai pamatysite, ko norite, ir šuoliais eisite į numatytą tikslą. Svarbiausia prisiminti, kad žmonės jūsų kelyje yra ne tik žingsniai kelyje į didelį tikslą, bet ir gyvos būtybės su savo jausmais. Kartais bus noras tiesiog peržengti visus. Tačiau vėliau jūs sau nepadėkosite už tokį sprendimą.

Ožiaragis

Kai kuriems Ožiaragiams po 2020–2021 m. Įvykių vis dar nelabai sekasi. Atrodo, kad visi sunkumai yra už nugaros, tačiau širdis netapo rami. Bet būtent 2022 metais šio ženklo atstovai galės sėkmingai pereiti nuo patirties prie naujų tikslų įgyvendinimo. Niekas nenuramina Ožiaragių, kaip jų darbas, o Tigro metai suteiks jiems naują susidomėjimą savo karjera ir daug galimybių ambicingiems projektams.

Vandenis

Vandenio gyvenime viskas vis dar vyksta šiek tiek sunkiai. Saturnas dar nepadavė jums visų savo gyvenimo pamokų, o jūs dar nebaigėte namų darbų ankstesnėmis temomis. Bet jei 2021 m. Turėjote su tuo susidoroti be didelio entuziazmo, tiesiog iš inercijos, tada 2022 m. Jūs užtikrintai skubėsite į mūšį. Svarbiausia nepradėti kovoti su malūnais kovojant su tikrais „blogais“. Stenkitės nešvaistyti energijos ir nukreipkite ją tik produktyvia kryptimi.

Žuvys

Žuvys nėra pats paprasčiausias zodiako ženklas, ir jis netinkamai dera su Tigro energija. Bet tai nereiškia, kad 2022 metai šio ženklo atstovams bus sunkūs. Greičiau, visiškai priešingai. Visus metus Žuvų ženkle bus jų globėjas – Neptūnas. Būtent jis padės jums lengvai reaguoti į bet kokius gyvenimo sukrėtimus. Jūs galite sumaniai laviruoti tarp nepalankių aplinkybių ir šokinėti ant bangos keteros, gaudami netikėtai didelius dividendus nuo minimalių energijos sąnaudų. Tikėk savimi, ir viskas pavyks!

Štai tokia astrologinė Tigro metų prognozė laukia kiekvieno zodiako ženklo atstovų. Būtent 2022 m. Dauguma sustingusių energijų ir situacijų ras būdą pakilti nuo žemės ir įnešti į mūsų gyvenimą kažką naujo.

Svarbiausia – su dėkingumu priimti viską, ką mums duoda visata. Skųstis dėl jos neteisybės ar pernelyg didelės veiklos nėra išeitis. Daug geriau panaudoti visas savo jėgas ir prisitaikyti prie greito ir produktyvaus 2022 m.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama