Home Testai Pasirinkite savo mėgstamą kortelę ir gaukite pranešimą, kad galėtumėte pasiekti vidinę ramybę

Pasirinkite savo mėgstamą kortelę ir gaukite pranešimą, kad galėtumėte pasiekti vidinę ramybę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kiekvienam iš mūsų, ypač įtemptomis dienomis, reikia prisijungti prie jo esmės. Šiandien mes leidžiame jums tai padaryti: išsirinkite labiausiai patinkančią kortelę ir atraskite įdomią žinią, kurią ji jums turi. Žinutė, kurią jūsų pasirinkimas jums rezervavo, leis jūsų vidiniam augimui ir padės jums pasiekti ramybę.

Kokią kortelę renkatės?

1. Atsidavimas

Atsidavimas yra geriausias būdas susilieti su egzistencija. Tai ne ilga kelionė, o meilės istorija. Mylėdamas ir maišydamasis su asmeniu, gilus dviejų širdžių intymumas yra toks gilus, kad širdys pradeda šokti harmoningai. Širdys yra dvi, bet šokis yra vienas, harmonija yra viena, meilė yra viena.

Kas yra meilė tarp individų? Tai atsidavimas tarp individo ir egzistencijos visumos. Atsidavimas leidžia atsisakyti kito žmogaus. Atsidavimas yra aukščiausia meilės forma.

Patarimas: su tikėjimu ir atsidavimu nebus kliūčių, kurių negalėsite įveikti.

2. Autentiškumas

Nuolatinis tiesos ieškojimas nėra teisingas kelias. Tiesa yra tobulumo siekio autentiškumas. Galite eiti bet kokiu gyvenimo keliu, tačiau jei būsite nuoširdus ir autentiškas, pasieksite savo tikslą. Kai kurie keliai bus lengvesni nei kiti. Svarbu sąžiningumas, tikrumas ir tiesa, kiekvienas kelias nuves jus į tikslą.

Svarbiausia gyvenime yra būti autentiškam, būti tikram, tik tada galima sakyti, kad nugyvenai visą gyvenimą.

Patarimas: neleiskite kitų žmonių lūkesčiams ir nuomonėms daryti įtakos jūsų gyvenimui. Tik jūs galite nuspręsti dėl jo.

3. Meditacija

Paprastam žmogui viskas, ką kiti sako, yra svarbi, kitų nuomonė yra labai svarbi. Mes visada linkę elgtis taip, tarsi negalėtume išbalansuoti savęs, kad nesugadintume savo reputacijos, garbingumo. Žmonės bijo visuomenės nuomonės.

Tačiau meditatoriui nereikia klausytis visuomenės nuomonės. Kartais žmonės linkę būti žiaurūs, o šypsodamasis kitų nedorybėmis nepadarysi tavęs labai stipriu žmogumi.

Patarimas: atsikratykite etikečių, neklausykite žmonių žodžių. Jūsų nuomonė svarbi.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama