Home Horoskopai Trys įspėjimai kiekvienam Zodiako ženklui, kol Venera yra Skorpione

Trys įspėjimai kiekvienam Zodiako ženklui, kol Venera yra Skorpione

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Nuo rugsėjo 10 iki spalio 7 dienos Venera yra Skorpione, ir šiuo laikotarpiu kiekvieno zodiako ženklo santykiai tampa gana sudėtingi ir problemiški. Šiuo metu viskas suvokiama daug aštriau nei įprastai.

Venera, judėdama palei Skorpioną, įgyja ypatingų savybių. Emocinis gylis pakeičia grožį ir pusiausvyrą, kuri nesuteikia harmoningos būsenos. Pusiausvyros trūkumas veikia partnerystę, santykius, meilės ir grožio sritį. Dėl to sukuriama ypatinga vertybių sistema. Šio laikotarpio horoskope yra įspėjimas apie kiekvieną Zodiako ženklą.

Avinas

Avinas niekam neturėtų kelti ultimatumų, nes tai gali išprovokuoti visą neigiamų emocijų srautą. Astrologai rekomenduoja šio ženklo žmonėms stengtis nepervargti prie didelio nuovargio ir rūpintis savo sveikata. Avinas turėtų sportuoti, tačiau geriausia stengtis, kad jūsų kūnas nebūtų per daug ir varginantis stresas. Astrologai rekomenduoja vairuoti automobilį ypač atsargiai.

Jautis

Jautis neprivalo parodyti žmonėms savo trūkumų, kad ir kokie jie būtų. Jie turėtų parodyti tik savo stipriąsias puses. Šiuo laikotarpiu Jautis geriausiai nepirks brangių pirkinių. Jiems nereikia atlikti kelių užduočių vienu metu. Tai nieko gero neprives.

Dvyniai

Astrologai rekomenduoja Dvyniams šiuo laikotarpiu kuo daugiau ilsėtis, kad būtų atkurtos fizinės jėgos ir psichinė pusiausvyra. Jei per daug įtempiate save, tai gali pabloginti fizinę ir psichinę sveikatą.

Be to, Dvyniai neturėtų leistis į ilgas keliones tol, kol Venera yra Skorpione. Šiuo laikotarpiu neturėtumėte palikti savo verslo nebaigto, nes tai gali sukelti neigiamų pasekmių.

Vėžys

Vėžiai turėtų stengtis išlikti ramūs bet kokioje situacijoje ir nesijaudinti dėl smulkmenų. Venera neleis jums per greitai atkurti nervų ir jėgų. Vėžiai turi stengtis kuo dažniau pabūti vieni su savimi.

Šiuo laikotarpiu neturėtumėte ieškoti savo sielos draugo ar pradėti naujų santykių. Meilės srityje tyla ir ramybė bus optimali. Astrologai taip pat rekomenduoja neieškoti atsakingų už savo klaidas.

Liūtas

Astrologai rekomenduoja Liūtui filosofiškai vertinti visas bėdas. Per didelis dėmesys įvairioms problemoms ilgainiui gali prarasti sėkmę gyvenime.

Jei Liūtai jaučiasi liūdni ar apatiški, tuomet jie turėtų šiek tiek blaškytis ir linksmintis. Kol Venera yra Skorpione, neturėtumėte per daug kabintis į mokymąsi ir naujų žinių įgijimą. Šiuo laikotarpiu atmintis gali pradėti trūkti.

Mergelė

Mergelės kuriam laikui turėtų stengtis nustoti ieškoti sektino pavyzdžio. Žmonės, kurie juos įkvepia, gali būti visai ne tokie, kokie nori pasirodyti.

Mergelės neturėtų sėdėti vietoje. Nuobodulys gali sukelti nuolatinį liūdesį ir net bliuzą. Geriausia leistis į trumpą kelionę ir aplankyti nežinomas vietas. Mergelės turėtų kuo mažiau pasinerti į nostalgiją.

Svarstyklės

Svarstyklės turi būti labai atsargios, kad nepadarytų klaidų. Venera Skorpione gali priversti jus padaryti įvairių klaidų. Visiškai nebūtina imtis visko iš karto. Visos problemos ir užduotys turi būti sprendžiamos palaipsniui.

Astrologai rekomenduoja Svarstyklėms nepirkti per daug. Be to, neturėtumėte skolintis pinigų iš niekieno.

Skorpionas

Skorpionai neturėtų rodyti bailumo, ypač kalbant apie meilės santykius. Šiuo laikotarpiu neturėtumėte pradėti remonto darbų, nes neturėtumėte tikėtis sėkmės šiame procese. Astrologai rekomenduoja Skorpionams būti mažiau sentimentaliems ir svajingiems. Tai atbaidys Skorpionų sėkmę.

Šaulys

Tuo metu, kai Venera yra Skorpione, Šaulys niekada neturėtų ignoruoti kolegų ar artimųjų pagalbos prašymų. Jūs neturėtumėte daryti neapgalvotų veiksmų, nes tai gali sukelti neigiamų pasekmių. Jūs neturėtumėte rizikuoti be reikalo, ypač finansų srityje. Šaulys negali gyventi netvarkos ir chaoso. Svarbu stengtis valyti kuo dažniau, nes tvarka galvoje labai priklauso nuo tvarkos namuose.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra gana metodiški žmonės. Jie neturėtų prarasti šios savybės tuo laikotarpiu, kai Venera yra Skorpione, nes tai gali lemti tai, kad jie praras sėkmę, ko jie stengėsi pasiekti labai sunkiai.

Jei nutinka kažkas neigiamo ir neraminančio, geriausia stengtis kuo labiau paleisti situaciją ir nesijaudinti dėl pasekmių. Pagrindinis šio ženklo žmonių priešas yra jų neryžtingumas. Tai veda prie to, kad jiems nesiseka finansiniai ir meilės reikalai.

Vandenis

Vandenis neturėtų stengtis padaryti visko iš karto. Tuo metu, kai Venera yra Skorpione, geriausia būti itin atsargiems ir neskubėti. Jūs negalite tiesiog pasiduoti, nes sėkmė gali būti labai arti. Astrologai rekomenduoja daryti gerus darbus ir nepasiduoti savanaudiškumui. Jei viskas bus padaryta teisingai, tada visas gerumas tikrai grįš į Vandenį daugybe.

Žuvys

Šiuo laikotarpiu Žuvys turi stengtis kaupti didelę kantrybę ir ištvermę, nes Venera atims iš jų stabilumą. Be to, planetos įtaka gali neigiamai paveikti atmintį. Tačiau vis tiek neturėtumėte pasiduoti, nes nesėkmės vienoje srityje gali lemti sėkmę kitoje.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama