Home Testai Ko iš tikrųjų reikia tavo sielai? Pasirinkite magišką simbolį, kad sužinotumėte!

Ko iš tikrųjų reikia tavo sielai? Pasirinkite magišką simbolį, kad sužinotumėte!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Simboliai yra galingi stebuklingi įrankiai! Jie turi tiesioginį ryšį su mūsų pasąmone ir per tą kontaktą tampa stipresni. Kiekvieną kartą, kai naudojamas simbolis, jis gauna daugiau galios.

Viršuje yra 6 nepaprastai galingi stebuklingi simboliai, kurie buvo naudojami šimtmečius. Visi šie simboliai yra susiję su nematomomis jėgomis.

Pasirinkite jums labiausiai patinkantį, tada pamatysite pranešimą:

1. Horo
akis Horo akis yra simbolis, atsirandantis senovės Egipte, jis atspindi jėgą ir apsaugą, susijusią su dievu Horu. Šis simbolis yra dieviškosios visur buvimo personifikacija, jis perteikia žinią, kad Dievas visada žiūri į kiekvieną iš mūsų ir kad viskas, ką darome, sugrįžta pas mus vienu ar kitu metu, kaip skelbia karma.

Todėl, jei pasirinkote šį simbolį, tai yra todėl, kad jums reikia apsaugos. Galite tikėtis Šviesos jėgų pagalbos, paprašykite jų bet kuriuo metu jus lydėti.

Taip pat galite nuolat atlikti energijos valymo ritualus ir išsiugdyti įprotį medituoti, norėdami pagerinti savo gyvenimą. Taip pat turėtumėte atlikti dvasinį apsivalymą ir išmokti, kad meditacinė suknelė būtų galia prieš blogį.

Pagrindiniai šio simbolio žodžiai yra laimė, aistra ir susidomėjimas. Jūs domitės žmogumi ir jei nebandysite slėptis, galite pradėti santykius. Tačiau jei jau esate santykiuose, turite parodyti savo partneriui, kad jums labai rūpi tie santykiai.

Stenkitės daugiau laiko praleisti kartu atlikdami teigiamą veiklą ir labai produktyviai kalbėdami. Atraskite naujas aistras ir išplėskite savo akiratį santykiuose. Jei būsite vienas, įgysite drąsos atverti širdį patirčiai, kurią jums gali pasiūlyti tik meilė.

Šis požiūris gali paskatinti susitikti su svajonių žmogumi. Tačiau turite būti atsargūs, kad nepatrauktumėte netinkamo partnerio. Šio simbolio išvaizda yra karalienė, sėdinti soste, vienoje rankoje laikanti lazdelę, o kitoje – saulėgrąžų sėklą. Saulėgrąžų sėklos – tai galimybė pažinti sapne esantį žmogų.

2. Labirintas
Labirintai turi labai stiprią reikšmę. Jie buvo sukurti siekiant apsaugoti tai, kas yra centre. Visais savo susuktais posūkiais jie priverčia klastotojus sustoti amžinai. Mino žmonės atliko ritualus labirintuose, kur šoko tol, kol pasijuto įsiskverbę ir susiję su dieviškuoju.

Jei labirintas buvo jūsų dėmesį patraukęs simbolis, pastaruoju metu jūs pasiklydote ir turite rasti savo esybės centrą, kur yra jūsų tikroji prigimtis, dvasinis centras ir tikras ryšys su Dievu.

Norėdami padėti šiai misijai, nutraukite visus savo gyvenimo būdo įpročius, tik tada turėsite laiko ir vidinių išteklių, kad surastumėte vidinę ramybę.

Simbolis rodo jauną karalių, važiuojantį vežimu, ir reiškia „veiksmą“ ir „įsigijimą“. Aistringa meilė stovi jūsų kelyje. Jei jau turite partnerį, žinokite, kad jis yra visiškai įsitraukęs į santykius ir aistringai jus myli. Tačiau prioritetų nustatymas ir nepasimetimas meilėje jums yra pagrindinė taisyklė.

Jei esate vienas, likimas jūsų pasaulyje pateiks ką nors ypatingo. Jei jau turite kam nors ypatingo, bet jums sunku išreikšti savo tikruosius jausmus, nebijokite!

Turite pasinaudoti kiekviena proga ir išreikšti savo meilę tam, kuris yra ypatingas jūsų gyvenime!

3. Trišakis
Trišakis yra simbolis, paprastai naudojamas patriarchui atstovauti.

Tai induizmo Viešpaties Šivos ir graikų Dievo Poseidono simbolis. Trys taškai simbolizuoja tris jo akis, o centrinis kraštas – trečią. Kalbant apie simbolį, kai kurioms religijoms jis įgauna kitą prasmę, iš tikrųjų jis yra gausos, palaiminimų ir baimių išlaisvinimo sinonimas. Taigi, jei pasirinkote Tridentą, turite nugalėti savo baimes ir patvirtinti savo dvasinį meistriškumą. Tai galite padaryti kalbomis ir veiksmais, parodykite, kad baimė jūsų negąsdina ir esate apsaugoti.

Šis simbolis simbolizuoja valdžią, galią ir kantrybę ir sako, kad jūs vadovausite santykiams! Simbolyje yra susimąstęs žmogus, sėdintis soste avino galvos formos. Jis nešioja auksinę karūną ir skydą dešinėje rankoje. Jis yra imperatorius, turintis daug išminties ir gyvenimo patirties.

Simbolis simbolizuoja užsispyrusį žmogų, tačiau yra skirtas jo tikslams. Jei esate santykiuose, pasiekėte lyderio poziciją ir viskas vyksta pagal jūsų norus. Jūs įsakote.

Turite būti atsargūs ir netapti pernelyg reiklūs, nes bendravimo ir pusiausvyros trūkumas gali pakenkti net geriausiems santykiams.

Jei neturite partnerio, bet jūsų galvoje yra tam tikras žmogus, tas žmogus netrukus gali užkariauti jūsų širdį. Jei esate tuo tikras, priverskite ją jus įsimylėti. Jei nuspręsite pasiduoti, jums pasiseks. Jūs turite nuspręsti.

4. Skarabas
Tai Egipto simbolis, simbolizuojantis prisikėlimą. Vabalai yra laikomi „gyvais“ simboliais, todėl jūs galite nuolat reikalauti gyvybingumo, atgimimo ir geresnės sveikatos mylimiems žmonėms ar sau.

Jei pasirinkote vabalus kaip simbolį, turite prisijungti prie savo protėvių išminties ir išmokti rūpintis savimi. Tai galite padaryti ieškodami būdų, kaip papildyti savo energiją ir gerovę.

Šių priemonių galima imtis valgant ir miegant, tačiau nepamirškite pasirūpinti savo santykiais, nes jos atspindi didelę jūsų gyvenimo kokybės dalį.

5. Ouroboros
Ouroboros yra stiprus ir patrauklus simbolis. Tai buvo painiojama su tamsiaisiais viduramžių menais. Tačiau jo reikšmė yra daug nekenksmingesnė.

Panašiai kaip Horo akis, ji mums primena karmą, veiksmo ir reakcijos sampratą. Šio simbolio pasirinkimas reiškia, kad turite išanalizuoti savo karmą ir atlikti pakeitimus, kad jūsų gyvenimas iš tikrųjų išaugtų iš dabartinės sąstingio. Viskas nesikeičia, nes tu nenori keistis. Turite sunkiai dirbti pagal savo norus.

Norėdami pasiekti šią transformaciją, išanalizuokite neefektyvius dalykus, kuriuos kartojate savo gyvenime, ir sumažinkite tokį elgesį. Pakeiskite juos apšviestais ir naudingais jūsų kelionės veiksmais.

6. Triskelionas
Triskelionas yra trijų kojų simbolis. Tai yra Saulės kūrybinės jėgos personifikacija, padedanti mums augti.

Trys kojos sukuria jėgą, kuri gali padėti mums sukurti tikrovę, kurios iš tikrųjų norime savo gyvenimui. Jei pasirinkote šį simbolį, jums reikia pagalbos, kad sulaužytumėte ribojančius įpročius, kuriuos dabar turite fiziniame gyvenime, kad galėtumėte pakilti į tai, kuo norite tapti ir pasireikšti.

Norėdami padėti atlikti šią misiją, susisiekite su saulės jėgomis. Jie padės jums skleisti patrauklią energiją, kuri pakels jūsų vibraciją. Gamta taip pat yra stipri sąjungininkė, leidžianti laiką apmąstymams gamtos peizaže.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama