Home Testai Pasirinkite mandalą ir atraskite žinutę, kuri gali pagerinti jūsų gyvenimą

Pasirinkite mandalą ir atraskite žinutę, kuri gali pagerinti jūsų gyvenimą

by admin

Atraskite žinutę, kuri galėtų pagerinti jūsų gyvenimą dabar!

1. KOMFORTAVIMAS
Jei pasirinksite tai, nusiųskite jam žinią – pradėkite pasauliui atskleisti savo savybes! Raskite būdą, kaip išreikšti savo aistras realybėje, kurioje gyvenate, nustokite laukti, nebijokite, kūryba laukia, kol pajudėsite ir padarysite savo dalį, pasidalykite savo aistromis su aplinkiniais žmonėmis, sutvarkykite savo gyvenimą siekdami tikslų kad jie leidžia pagaliau panaudoti savo įgūdžius kaip pragyvenimo šaltinį. Paverskite savo tiesas realybe kasdienėje praktikoje!

2. VAIZDAVIMAS
Jei pasirinkote šią mandalą, tai reiškia, kad atėjo laikas sąmoningiau panaudoti savo vaizduotę. Fantazija yra matmenų portalas, leidžiantis pasiekti savo Kūrėjo galią, kai ką nors įsivaizduoji, tam tikrame astraliniame lygmenyje sukuri sėklinę energiją, kuri vėliau gali pasireikšti kaip realybė. Kad pasiektumėte savo tikslus, kasdienio pasireiškimo metu turite daugiau pasitelkti savo vaizduotę. Visada įsivaizduokite geriausią versiją, kurią galite sukurti!

3. KŪRYBINGUMAS
Pasirinkę šią mandalą, jūs esate pasiruošę panaudoti savo kūrybiškumą, kad pakeistumėte savo gyvenimą ir apreišktumėte savo norus jus supančiame pasaulyje. Turite dovaną, kurią galėsite panaudoti savo įgūdžiais ne tik savo gyvenimui pagerinti, bet ir visiems žmonėms, laukiantiems tos dovanos.

Jums nieko netrūksta, kad pavyktų tai, ko norite, jei pradėsite tikėti savo sugebėjimais, jums tereikia šiek tiek daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Jūs esate čia, norėdami įnešti savo kūrybinę vertę į jus supančią tikrovę, esate čia, norėdami perteikti savo užrašą ir dalyvauti gyvenimo dainoje. Tiesiog padaryk tai!

4. SALDUMAS
Jei pasirinkote šią mandalą, tai reiškia, kad atėjo laikas pridėti šiek tiek saldumo savo egzistencijai, galite pradėti nuo mažų kasdienių meilės gestų pratimų sau, pasirūpinti savimi ir tapti tobulu meilužiu. Jūs ieškote, vėliau išreikškite šį saldumą aplinkiniams žmonėms mažais paprastais besąlygiškos meilės gestais. Jūs privalote integruoti šią savybę, nes tai gali padėti jums pakeisti kai kuriuos savo aspektus ir atrakinti tam tikras situacijas. Pakeitę savo požiūrį, turėsite galimybę geriau suprasti tai, ko dabar nesuprantate, taigi … daugiau saldumo!

5. LENGVA
Pasirinkus šią mandalą tai reiškia, kad atėjo laikas gyventi lengviau. Per daug iškilmingai išgyvenote kai kurias savo gyvenimo situacijas, leisdami save nuvilti egzistencinei dramai ir būtent dėl ​​šios priežasties kai kurie jūsų gyvenimo aspektai buvo užblokuoti. Iš jūsų reikalaujama daugiau tekėti sunkiai, nevertinti visko per daug rimtai, išmokti nekreipti daugiau dėmesio į tam tikras detales, kai to nereikia. Tapkite tvirtesni, supratingesni, kad pakeistumėte savo gyvenimą, atsisakykite psichinio nelankstumo. Tapk labiau drugeliu!

6. JAUTRUMAS
Šiuo atveju mandala nori pranešti, kad jūsų jautrumas yra kažkas, ką reikia mylėti ir dalintis su visu pasauliu! Tai garbės savybė, todėl jūs privalote pradėti ją naudoti kaip įrankį, kad išplėstumėte savo tikrovę kitiems.

Pirmiausia turėsite visiškai priimti tai kaip savo dalį ir suteikti jai galimybę pasireikšti išoriškai kiekviena proga, kai jautrumas priimamas kasdieniame gyvenime, jis virsta jautrumu ir psichine galia, galinčia gyvenimą paversti visais aspektais. Taigi jautrumas yra galia, o ne sunkumas, tai potencialas būti pripažintam ir pažadintam kaip būtina priemonė kitame evoliucijos etape. Leisk jam dabar visiškai pasireikšti!

7. ORGANIZACIJA
Jei pasirinkote šią mandalą, tai reiškia, kad iki šiol gyvenote savo įpėdinių malonėje ir kad jūsų gyvenime dažnai atsirado painiavos, dviprasmybių ir neaiškių santykių situacijos. Taip yra todėl, kad jums nepavyko organizuoti savo gyvenimo, jūs turite žinoti, kad tik jūs turite galią vadovauti viskam, sukurdami savo gyvenimo situacijas tam tikram tikslui. Pirmiausia turite išsiaiškinti savyje ir labiau pasitikėti tuo, ko norite, vėliau galėsite geriau organizuoti savo tikslus.

Tada jūsų paprašoma sutvarkyti savo gyvenimą, pasitelkiant sąmoningą organizaciją, atitinkančią jūsų tikslą, pradėkite spręsti, ko norite pasiekti ir kaip tai įgyvendinti praktiškai, kad suteiktumėte konstruktyvią kryptį visoms aplink jus besisukančioms energijoms!

8. NUSTATYMAS
Jei pasirinkote šią mandalą, tai reiškia, kad atėjo laikas įtvirtinti savo valią! Tu čia ne tam, kad gyventum gyvenimą pasyviai, o tam, kad paimtum savo egzistencijos vadeles, panaudotum savo galią ir žengtum link realizavimo! Taip negali atsitikti, jei nesi ryžtingas savo pasirinkimams, jei neuždegi aistros ugnies savo tiksluose, tam tikru būdu ir toliau nukreiptas ir paveiktas kitų.

Dabar privalote labiau suvokti savo norų svarbą, gerbti ir ginti juos iš visų jėgų, labiau tikėti savimi. Naudokitės visais savo ištekliais, kad išpildytumėte save, tapdami pirmuoju rėmėju!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: