Home Testai Pasirinkite drugelį – sužinokite, kaip išnaudoti savo energiją

Pasirinkite drugelį – sužinokite, kaip išnaudoti savo energiją

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Iš naujo atraskite savo teigiamą pusę, ištirpinkite visą energijos standumo svorį, kuris neleidžia jums įstrigti.

1 ŠOKIS
Jei pasirinkote šį drugelį, tai reiškia, kad jaučiatės įstrigę dėl atsakomybės, per ilgai jautėtės priversti elgtis gerai arba visada prisitaikyti prie tam tikro griežto elgesio modelio, tačiau tai tikrai nėra jūsų prigimties dalis. , todėl dabar jūsų Siela prašo jūsų atsisakyti bet kokio elgesio nelankstumo, praktikuoti bet kokius laisvus judesius ar šokius, net ir vienus.

Svarbu tai, kad jūs judinate savo kūną neverčiant jo kažko daryti, be konkretaus tikslo; Raskite malonumo ir atsipalaidavimo akimirkų, kad išlaisvintumėte savo kūną pagal mėgstamą muziką, tiesiog sekite savo širdies ritmą ir kvėpavimą.

Šis metodas gali padėti jums atsikratyti energijos ir išeiti iš psichofizinių įsipareigojimų modelio, kuriame jūs priverčiate save, suteikti sau šiek tiek dvasinio gaivumo, kad galėtumėte geriau susidoroti su savo kasdieniu gyvenimu.

2 DAINA
Jei pasirinkote šį mažą drugelį, tai reiškia, kad jaučiatės priblokštas egzistencinio svorio, jaučiate, kad kartais esate bejėgis, susidūręs su tam tikromis gyvenimo situacijomis, ir tai jus nusivylė; taip atsitinka, kai manai, kad su gyvenimu turi susidurti vienas, o ypač kai manai, kad turi kažką daryti, o vienintelis reikalingas gestas yra priimti dalykus tokius, kokie jie yra, ir tęsti nesijaučiant kalti ar bejėgiai.

Jūsų siela prašo jūsų savo širdyje pradėti reikšti visas iki šiol represuotas tiesas, tai galite padaryti būdami vieni, galite išlaisvinti tuos skausmo virpesius, įstrigusius krūtinėje ir kurie sukuria tą nerimo ir priespaudos jausmą; pamėgink nupiešti akimirkas, kad pasakytum viską, ko neturėjai drąsos pripažinti net sau, galbūt tai gali padaryti meditacijoje ar dainuojant gydomąją dainą, kad stimuliuotum savo vibracijas ir atleistumėte gerklę; Tokiu būdu galėsite įsiklausyti į save ir geriau suprasti kai kuriuos savo aspektus, dainavimas taip pat galėtų būti viena iš jūsų turimų priemonių, kad galėtumėte realizuoti save šiame gyvenime.

3 PAVEIKSLAS
Pasirinkote šį drugelį, nes jūsų gyvenimas dabar nėra pakankamai spalvingas; Jūsų siela supranta, kad gyvenate viena spalva: pilka!
Šiuo laikotarpiu jaučiate, kad esate įstrigę egzistencinės apatijos jausme, nes ilgą laiką į bet kokią situaciją žiūrėjote šiek tiek per rimtai ir neleidote sau stimuliuoti savo dienų, kurdami „spalvingesnę“ viziją; Taigi dabar jūs turite palengvinti savo energiją ir atitraukti savo protą per tam tikrą vizualinį kūrybiškumą.

Šiuo atveju rekomenduojama dažyti, kad į kasdienį gyvenimą būtų galima įtraukti įvairias spalvų vibracijas, tai yra būdas padaryti jūsų pasaulį stebuklingą, naudojant rankų įgūdžius; Be to, tapyba ar skulptūra ar bet koks toks kūrybinis darbas gali būti nuoroda, kurios jums reikia ne tik palengvinti gyvenimą, bet ir išpildyti save.

4 RAŠYMAS
Jei pasirinkote šį drugelį, tai reiškia, kad esate savo gyvenimo akimirkoje, kurioje turite tam tikru būdu pasidalyti, visomis iki šiol sukauptomis žiniomis ir idealia forma, kuria galėtumėte tai padaryti apie tavo asmenybę. , galima būtų parašyti.

Jūsų siela jums sako, kad turite daug ką pasakyti ir daug ką pasiūlyti, tačiau nenaudinga, jei ir toliau viską laikysite viduje, net ir tai, kas jums atrodo neigiama, galėtų tarnauti kitiems skirtingais būdais; todėl užuot toliau laikę viską suvyniotą viduje ir kiekvieną dieną jauti jo svorį, atsikratykite jo, pasidalykite juo su visu pasauliu!
Parašykite dienoraštį, biografiją, romaną, parašykite ką nors, arba galite tai perteikti žodžiu per vaizdo įrašą, trumpai tariant, nemokamai viską, ką turite pasakyti, nesvarbu, kaip tai darote … bet darykite tai! Tai yra momentas, šitaip galite pasipildyti ir išplėsti savo pasiekimų energiją.

5 KELIONĖ
Pasirinkote šį drugelį, nes jūsų siela nori jus įspėti, kad esate keliautojas ir kad ne visada galite ilgai būti toje pačioje vietoje, niekada nepasiduodami sau pertraukos ar atitrūkimo nuo kasdienio gyvenimo.

Šiuo kelionės metu turite atpažinti šį savo aspektą ir patenkinti savo vidinį poreikį judėti, tapti sklandesniam ir pailsėti.

Galite organizuoti trumpas keliones, ekskursijas ar atradimų laikotarpį pasaulio dalyje ar savo mieste; Taip leisite sau vėl pajusti širdyje sklandantį egzistencijos džiaugsmą ir palengvinti sielą, kuri liko paslėpta ir iki šiol sveriama kasdienio nuobodulio.

Jei norite atsikratyti egzistencinės naštos ir įsileisti naujos energijos, kad atskleistumėte kai kuriuos aspektus, suraskite būdą, kaip padaryti savo gyvenimą mažiau monotonišką ir šviesesnį, įgyvendindami pokyčių iniciatyvas.

6 SKYRIUS
Jei pasirinkote šį drugelį, tai reiškia, kad per ilgai užsidarėte savyje, užblokavote daug dalykų, kuriais siela norėjo pasidalyti su likusiu pasauliu, ir neleidote jai visiškai išreikšti savo paprastumo.

Per šį ilgą laikotarpį jūs įsisavinote ir apribojote tik giliausias tiesas, kiekvieną dieną kaupdami energijos svorį, todėl dabar jūs privalote pradėti reikšti savo vidines tiesas ir dalintis mintimis iš šalies, kad surastumėte formą, kuri jai labiausiai tinka savo asmenybę susieti su pasauliu, nepaneigiant savo pirminės prigimties! Su pasitikėjimu atskleisk savo tikrąją asmenybę, nustok teisti save ir nebūsi teisiamas; pabandykite rasti džiaugsmą dalindamiesi, tai gali jums padėti ir rasti kelią į išsipildymą.

7 MEILĖ
Jei pasirinkote šį drugelį, tai reiškia, kad jūs gyvenate savo gyvenimą pagal griežtą trūkumo modelį, savo gyvenimo kelyje turėjote paklusti per daug draudimų, paneigimų, įpareigojimų ir svorių, kurie lėtai atvėsino jūsų gyvenimą siela!

Tavo siela prašo sugrįžti į vaikystę, sušildyti širdį besąlygiška meile, ištirpdyti ledą aplink tave; tai galite padaryti bandydami iš naujo atrasti visus dalykus, kurie kažkada jus nudžiugino, ir iš naujo atraskite jų prasmę dabar, rūpindamiesi savimi, dovanodami viską, ko norėjote, kad kiti jums suteiktų, palepindami save taip, kaip norėtumėte būti lepinami, klausydami tau, gerbdamas tave, rimtai imdamasis tavęs tapti tobulu meilužiu.

Iš naujo atradę gyvenimo saldumą, galite sušvelninti visus nelanksčius aspektus, kuriuos jaučiatės dabar, ir todėl galite pakeisti savo gyvenimą.

8 ŽAIDIMAS
Pasirinkote šį drugelį, nes jūsų gyvenime buvo keletas žaismingumo ir linksmybių akimirkų, neleidote sau arba neturėjote pakankamai galimybių išreikšti vaikystės džiaugsmą.

Dėl šios priežasties jūsų siela dabar prašo jūsų palengvinti savo egzistenciją, sklandžiai žaidžiant ir linksminantis; todėl jums būtų naudinga šiuo laikotarpiu nupiešti gryno laisvalaikio akimirkas, kad jūsų kasdieninė realybė taptų mažiau rimta ir žiauri; galėtumėte panaudoti savo kūrybiškumą organizuodami savo laisvalaikį ir suprasdami visas tas įdomias veiklas, kurių dar nepadarėte.

Tokiu būdu palengvinsite savo energiją ir, suderindami save su laimės dažniu, kai kurie jūsų gyvenimo aspektai gali būti atrakinti ir rasti sprendimą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama