Home Horoskopai Tamaros Globos horoskopas savaitei nuo 2021 m. Rugsėjo 27 d. Iki spalio 3 d. Visiems zodiako ženklams

Tamaros Globos horoskopas savaitei nuo 2021 m. Rugsėjo 27 d. Iki spalio 3 d. Visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Rugsėjis eina į pabaigą, o spalis jau paruošė daug įdomių ir neįprastų zodiako žvaigždyno atstovų. Astrologė Tamara Globa pasakojo, kokios netikėtos situacijos laukia Zodiako ženklų ateinančią savaitę nuo 2021 m. Rugsėjo 27 d. Iki spalio 3 d.

Ugnies elemento atstovai, anot Tamaros Globos, turės gerą galimybę įrodyti save įvairiose srityse. Tie, kurie gimė po oro stichija, gali pasiruošti neišvengiamiems pokyčiams, žemiškojo laukia sunkus darbas. Na, vandens stichijos atstovams teks kovoti su konkurentais.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Nepaisant to, kad yra teiginys „Pirmadienis yra sunki diena“, Avinas neturėtų to bijoti. Jie neformalioje aplinkoje ras sėkmingą svarbių klausimų sprendimą. Ateinanti savaitė ženklo atstovams paruošia daug įdomių galimybių. Trečiadienį, rugsėjo 29 d., Geriau susilaikyti nuo pokalbių su žmonėmis, kuriuos mažai pažįstate.

Kad sėkmė būtų jūsų pusėje, geriau niekam nepasakoti apie savo planus ir idėjas ateičiai. Sekmadienį apsupkite artimuosius, tačiau neturėtumėte jiems duoti nereikalingų nurodymų, kaip elgtis tam tikroje situacijoje.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Pokyčiai aplink Jautį yra neišvengiami, ypač savaitę nuo rugsėjo 27 d. Iki 2021 m. Spalio 3 d. Gali būti, kad ženklo atstovai sugebės išspręsti esamas problemas, taip pat pašalinti nereikalingus žmones iš savo bendravimo rato.

Jei Jautis nerimauja dėl kažko jo aplinkoje, tuomet turite sukaupti drąsos ir užduoti klausimą. Ketvirtadienį ženklo atstovai turi daug darbo, tačiau su tuo susidoros gana sėkmingai.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Geriau Dvyniams atidėti visus ateinančios savaitės planuose pažymėtus dalykus ir veikti pagal širdies kvietimą. Tai vienintelis būdas pasiekti tai, ko norite tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Ženklo atstovai žino, kaip ginti savo interesus, ir tai puikiai parodys per savaitę nuo rugsėjo 27 d. Iki spalio 3 d. Dvyniams pasisekė su sielos draugu, jūsų meilė parodys, kad yra pasirengusi už viską.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Finansiškai šią savaitę Vėžiams pasiseks. Tiesa, norint šiek tiek išspręsti problemas, reikės šiek tiek pastangų. Nebijokite parodyti visų savo talentų, tačiau nepamirškite, kad viskas turi būti saikingai.

Jūsų viršininkai girs jus už kruopštumą ir sunkų darbą. Būkite atidūs artimų draugų patarimams, galbūt jie padės jums suprasti svarbiausią jus varginantį klausimą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai norės romantikos, tačiau žvaigždės rekomenduoja nepamesti galvos, bet vis tiek būti praktiškiems visose gyvenimo srityse. Likimas gali jus supažindinti su įdomiu žmogumi, tačiau tai nereiškia, kad turite skubėti į baseiną stačia galva.

Pabandykite rasti vertę ir naudą naujose pažintyse. Trečiadienį Liūtas gali sulaukti įdomaus verslo pasiūlymo, todėl būkite susikaupę ir atidūs. Šeštadienis yra puiki diena atsikratyti visko, kas sena ir nereikalinga jūsų spintoje.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės žino, kaip pasiekti norimą rezultatą, nesvarbu. Būkite kantrūs ir atleiskite artimiesiems jų silpnybes. Iki trečiadienio rasite ką veikti su savimi, ir tai ne apie namų ruošos darbus.

Savaitės pabaigoje planuoti nereikia, nes mažai tikėtina, kad jie virs realybe. Šeštadienį galite nuo visko atsipūsti ir nueiti į teatrą ar parodą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Tinkama strategija ir sunkus darbas nuves Svarstykles į norimą rezultatą. Bet jei nieko nedarote, neturėtumėte kažkuo tikėtis. Todėl ką daryti, priklauso nuo jūsų. Antradienį būkite atsargūs, nes galite gauti svarbios informacijos, kurios negalima praleisti.

Žmonės gali šnabždėtis jums už nugaros, tačiau neturėtumėte į tai atkreipti dėmesio. Geriau sutelkti dėmesį į tai, kas jums svarbu, ir atkakliai judėti tikslo link. Sekmadienis yra puiki diena romantiškam pasimatymui.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams ateinanti savaitė bus sėkminga, nes jie gali lengvai išspręsti bet kokią situaciją. Nebijokite didelių pokyčių, apie kuriuos taip ilgai svajojote.

Įsiklausykite į visas savo idėjas ir drąsiai jas paverskite realybe. Žvaigždės žada jums sėkmę, todėl tikrai turėtumėte tuo pasinaudoti. Imdamiesi iniciatyvos netrukus gausite tai, ko norite, o savaitgalį galėsite tai švęsti.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulys, kaip ir kiti zodiako žvaigždyno atstovai, taip pat pasikeis. Ateinančią savaitę patartina parodyti savo kuklumą, tai padės išmokti pasitenkinti mažai.

Trečiadienis bus gera diena darbe, o vadovybė tikrai švęs jūsų darbą. Penktadienis taip pat bus gera diena dirbti. Tačiau visą savaitgalį skirkite poilsiui.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai buvo „užpulti“ rudens bliuzo, ir tai tiesiogiai veikia tuos žmones, su kuriais bendraujate. Jūs neturėtumėte imtis daug darbų, jei žinote, kad nesugebėsite su tuo susitvarkyti, o jei jums bus pasiūlyta pagalba, neturėtumėte to atsisakyti.

Gali būti nemalonus pokalbis su vadovybe. Jūs turite būti tam pasiruošęs ir, jei įmanoma, galvoti apie teigiamą.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Ateinanti savaitė Vandeniui atveria geras karjeros galimybes, kurių, svarbiausia, nereikėtų pamiršti. Kuo daugiau dirbsite, tuo geresnis bus jūsų atlygis.

Profesionaliai būsite labai paklausūs, todėl atsiras naujų įdomių pasiūlymų. Gali būti, kad atlyginimai taip pat pagerės. Tačiau neturėtumėte pamiršti apie savo šeimą dėl sėkmės darbe.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Šios savaitės Žuvys laukė itin ilgai, nes tai padės atsikratyti anksčiau ženklo atstovus ištikusių problemų ir stresų. Galite gauti tai, ko norite.

Penktadienį neturėtumėte susidoroti su demonstravimu, tai nieko gero neduos. Praleiskite savaitgalius su savo artimaisiais, jiems reikia jūsų paramos.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama