Home Testai Testas: likimo ženklas, išsirink kortelę ir atrask jos žinią

Testas: likimo ženklas, išsirink kortelę ir atrask jos žinią

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Susikoncentruokite į savo gyvenimo įvykius ir intuityviai pasirinkite kortelę:

Kortelė Nr. 1:
Kad ir kokia būtų metų pradžia, pats laikas apie tai pamiršti ir pažvelgti į savo gyvenimą iš kitos perspektyvos. Ar esate patenkintas viskuo, ar yra troškimų, kurie jus persekioja, bet atrodo nerealūs?

Atėjo laikas. Nesivaržykite išbandyti naujų verslo krypčių, susipažinti, gyventi aktyvų gyvenimą ir ieškoti teigiamų dalykų aplink save.

Kitą mėnesį vykstantys įvykiai bus geras pagrindas kitam pusmečiui. Investuokite į juos geriausias stiprybes ir sugebėjimus, o gražūs vaisiai neleis ilgai laukti!

Kortelė Nr. 2:
keletą mėnesių susikaupęs nuovargis pasiekia piką. Sustokite ir apsidairykite aplinkui, ko norite ar visos jūsų pastangos buvo neįvertintos, o rezultatas jus nuvylė?

Padarykite dviejų savaičių pertrauką ir pabandykite suprasti vienas kitą. Išanalizuokite pagrindinius tikslus, sudarykite išsamų sąrašą ir veiksmus, kaip juos pasiekti. Galvoje ir popieriuje suformuokite aiškią norimos ateities idėją ir nedvejodami pradėkite įgyvendinti visus punktus.

Patikėkite, konkretus veiksmų planas yra tai, ko jums dabar reikia ir kas gali duoti konkrečių teigiamų rezultatų.

Kortelė Nr. 3:
Buvo gerai, bet bus dar geriau! Esate linksmas, kupinas energijos ir judate teisinga linkme. Jūsų daugiafunkcinis darbas atsiperka. Pastangos randa teigiamą likimo ir aplinkinių atsaką.

Kitą mėnesį verta apriboti savo išlaidas. Lėšų kaupimas per ateinančias 4 savaites turi šventą reikšmę ir labai paveiks finansinę padėtį per ateinančius šešis mėnesius.

Paprasčiau tariant, pinigai įsišaknys jūsų namuose ir, iš inercijos, grįš ten, kur jaučiatės gerai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama