Home Horoskopai Kinijos horoskopas kiekvienai savaitės dienai nuo 2021 m. Rugsėjo 27 d. Iki spalio 3 d

Kinijos horoskopas kiekvienai savaitės dienai nuo 2021 m. Rugsėjo 27 d. Iki spalio 3 d

by admin

Savaitė nuo 2021 m. Rugsėjo 27 d. Iki spalio 3 d. Vargu ar bus vadinama harmoninga. Ji nuvils susidūrimais, nepalankiais aspektais, neigiamomis apraiškomis ir energijos pertekliumi. Tačiau nereikėtų slėptis už „nepalankaus laikotarpio“ ir sakyti, kad „taip tapo žvaigždės“. Elkitės ir atlikite savo užduotis, tik būkite atsargesni ir dėmesingesni, – sako kinų astrologijos mokyklos įkūrėja Natalija Guryanova. Kokia bus kiekviena kitos savaitės diena, pagal eksperto prognozes.

Rugsėjo 27 d., Pirmadienis

Pirmadienis bus pakankamai grubus. Tai bus, viena vertus, tvirto pagrindo ir, kita vertus, didelių kliūčių metas. Tokią sudėtingą energiją galima įveikti tik vienu būdu – nusiraminti ir priimti tai, kas vyksta. Būkite pasirengę kilusiems ginčams ir konfliktams, kad ir kaip stengtumėtės taikiai išspręsti situaciją. Taip pat bus atšaukti susitarimai, pykčio ir susierzinimo protrūkiai, išnyks svarbūs dalykai, įskaitant dokumentus. Nepalanki diena kelionėms.

Tačiau yra šios dienos pliusų – pirmadienį patiks asmeninių santykių sfera.

Rugsėjo 28 d., Antradienis

Maždaug ta pati istorija su antradieniu, kai geriau dirbti tyliai ir būti nematytam valdžios. Jei įmanoma, visus svarbiausius ir atsakingiausius reikalus perkelkite į palankesnes dienas ir nieko neplanuokite, verčiau imkitės įprastų darbų. Jei vis dar negalite pabėgti nuo atsakingų pareigų vykdymo, tiesiog susikaupkite ir viską darykite atsargiai ir atsargiai. Ramiai priimkite bet kokias kliūtis ir nesėkmes ir turėkite galimybių kitam situacijos vystymuisi.

Šią dieną neįmanoma pradėti gydymo – tai bus neveiksminga ir netgi pakenks.

Rugsėjo 29 d., Trečiadienis

Trečiadienis taip pat nebus lengvesnis – tai gniuždanti ir įtempta diena, reikalaujanti, kad žmogus būtų ypač atsakingas ir rimtas, apgalvotas sprendimas ir atsisakymas nuo grandiozinių darbų. Ypač neskubėkite pirkti nekilnojamojo turto ir pasirašykite sutartis su aiškiai apibrėžtais terminais. Kyla pavojus „perdegti“ ir juos sutrikdyti.

Tai ne laikas ekstremalioms pramogoms ir kelionėms. Tačiau romantiškos datos ne tik leidžiamos, bet ir būtinos. Šią dieną valdo susivienijimo ir tarpusavio supratimo energija. Todėl net ir turint sunkiausių ir kategoriškiausių pašnekovų bus galima rasti bendrą kalbą.

Rugsėjo 30 d., Ketvirtadienis

Šios savaitės pusiaują valdys „Metal“ ir „Dangiškosios laimės žvaigždė“. Todėl astrologas pataria šiam laikui planuoti visus svarbiausius projektus ir atsakingus reikalus.

Puiki diena pasimatymams, kelionėms, įvairioms pastangoms, įskaitant darbą, projektus, statybas, verslą, asmeninius santykius. Galite saugiai susitarti su gydytoju ir atlikti kosmetines procedūras.

Būkite atsargūs su savo planais ir pažadais – nenumatytos aplinkybės gali pakoreguoti.

Spalio 1 d., Penktadienis

Tai šilumos ir bendravimo diena. Bet koks bendravimas bus labai sėkmingas, ir žmogus išsikels sau tikslą keistis ir judėti pirmyn. Šis laikas idealiai tinka tiltams statyti, pristatymams, deryboms, kažkam parduoti ir net brangiausiam produktui. Viskas apie įtikinimo kanalo atidarymą.

Penktadienį daugelis sulauks pripažinimo, grąžins skolas ir pradės mokytis. Tačiau tai nėra tinkama diena pradėti gydymą ar pernelyg išreikšti savo emocijas. Būkite atsargūs savo teiginiuose ir vertinimuose. Ypač asmeninių santykių srityje.

Spalio 2 d., Šeštadienis

Na, pagaliau poilsio ir „nieko neveikimo“ diena. Tai nėra tinkamas laikas bet kokiam svarbiam verslui ar užduočiai. Galite atlikti namų ruošos darbus, sutvarkyti spintas, iškepti pyragą ar išeiti į gamtą. Puikus pasirinkimas – įsisupti į antklodę ir mėgautis rudeniu su arbatos puodeliu rankose. Šią dieną pagrindinis dalykas yra nesigilinti į dalykų esmę ir tiesiog eiti kartu. Pasisemkite laimės iš smulkmenų ir malonių akimirkų. Ir šiandien neturėtumėte stengtis dirbti viršvalandžius, taip pat skirti kuo daugiau laiko ir dėmesio šeimai ir draugams.

Sekmadienį, spalio 3 d

Galiausiai sekmadienis atneš džiaugsmą ir atsipalaidavimą. Pagrindinė užduotis šiuo metu yra poilsis. Virkite kavą ir gerkite ją su šviežiu kruasanu. Arba surengti fotosesiją gamtoje, pasivaikščioti, įkvėpti gryno oro. Trumpai tariant, „atsijungti“ nuo visų reikalų ir problemų. Taip būna, kai tinginystė nekenkia. Gyvenk savo malonumui, mėgaukis spalio pradžia, leiskis į mintis apie gražų, malonų, amžiną ir rytoj galvok apie kažką svarbaus ir atsakingo.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: