Home Testai Pasirinkite pluksną ir jos atskleis paslėptas jūsų savybes

Pasirinkite pluksną ir jos atskleis paslėptas jūsų savybes

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

1. Paprastos juodos plunksnos
Tai varnos plunksna. Tai reiškia žmones, kurie visame kame renkasi minimalizmą. Jiems reikia ramios vietos, kurioje jie galėtų įsiklausyti į save, tačiau juos taip pat gali pritraukti miesto gyvenimo tobulinimas.

Ironiška, bet paprastumas gali būti drąsus ir dramatiškas teiginys. Nepainiokite to su nuoboduliu. Mūsų patarimas jums yra pažvelgti į dalykus taip, kaip turėtų būti.

2. Marga plunksna
Tai kolibrio plunksnos. Tai reiškia neramius ir nerūpestingus žmones. Jums labiau patinka būti lengvabūdiškam ir laisvam bei pasiruošusiam nuotykiams nedvejodami. Šiomis dienomis galite būti nuotolinis darbuotojas, galintis gyventi bet kur.

Galbūt esate programuotojas ar žiniatinklio valdytojas. Viską, ko reikia darbui, galima įsidėti į kuprinę ir pasiimti su savimi beveik bet kur, svarbu, kad laikas nuo laiko būtų galima prisijungti prie interneto.

3. Spalvotos plunksnos
Tai yra povo plunksna ir žinote, kad tai yra viena žinomiausių plunksnų rūšių. Tave traukia jos grožis ir esi menininkas širdyje, o gal ir realybėje. Arba dirbate meninėje srityje, pavyzdžiui, grafiniame dizaine, arba tiesiog norite būti apsuptas spalvų ir įvairovės.

Esate bendraujantis žmogus ir jums svarbu padaryti įspūdį savo draugams. Jūs norite būti veiksmo centre. Todėl jam patinka dalyvauti renginiuose su daugybe žmonių, pavyzdžiui, naktiniame klube ar verslo renginyje.

4. Vienos spalvos plunksnos
Tai erelio plunksna. Kalbėkite apie žmogų, kuris mėgsta saugumą. Tikriausiai svajojate apie profesinę ar politinę karjerą, apimančią mėlyną kostiumą ar uniformą su pritvirtintu ženkleliu.

Jūs negalite atsipalaiduoti ir linksmintis, jei, pavyzdžiui, jūsų sąskaitos nėra apmokėtos. Palaukite, kol pensija atsisės ir išprotės. Iki tol esi patikimas, tvirtas ir patikimas.

5. Ryškios plunksnos
Tai yra stručio plunksna. Jums labiau patinka būti kažko dalimi nei sau. Jūs tiksliai žinote, kas yra „lyderio pozicija“, nes gyvenate būdamas lyderiu. Kokia gyvenimo prasmė, jei nesi kažko didesnio dalis? Supraskite, kad dideli projektai reikalauja laiko.

Tai gali užtrukti daugelį metų, ir jūs neprieštaraujate švaistyti tiek daug laiko. Nors kiti skundžiasi, kad tai per sunku, eikite toliau, gilindami įgūdžius, reikalingus jūsų projektui plėtoti. Jokio makiažo tau.

6. Neįprastos plunksnos
Tai papūgos plunksnos. Jūs esate spalvingas ir neįprastas žmogus. Visų pirma, jūs norite pokyčių savo gyvenime. Jūs turite neramią ir nerūpestingą dvasią, kuri neabejotinai ieško nuotykių ir naujovių.

Pagrindinė srovė nėra jūsų darbas, jus traukia kažkas naujo, piktinančio ir kūrybingo. Atrodo, kad keičiate kas kelerius metus ir savo draugų rate galite būti žinomas kaip žmogus, kuris visada užsiėmęs įdomiais projektais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama