Home Testai Testas: pasirinkite kelią ir pažiūrėkite, kur pasirinktas kelias veda gyvenime

Testas: pasirinkite kelią ir pažiūrėkite, kur pasirinktas kelias veda gyvenime

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jei pasirinkote:

1. Kelias į kitą pasaulį
Jaučiate, kad nepriklausote šiam pasauliui. Nuo vaikystės norėjosi pažvelgti į šviesų naktinį dangų ir susimąstyti, kur yra tavo tikrieji namai. Ieškokite kitos realybės.

Mokslinė fantastika, mitologija ir gotikinė romantika yra jūsų mėgstamiausi dalykai. Jūs turite galimybę padaryti kažką visiškai naujo, net jei tai yra iššūkis kitiems aplinkiniams.

2. Fėjos
kelias Jūsų kelias yra jautrumo, gerumo ir nuoširdžios užuojautos kelias. Jūsų svajonės, vizijos, aistros ir norai leidžia šiame žiauriame pasaulyje pasijusti fėja. Net jei patyrėte daug nusivylimų ir esate itin pažeidžiamas, vis tiek manote, kad kai kurios fėjos pakeis rezultatą.

Jis tiki gėrio galia. Romantika yra jūsų dalis. Jums patinka poezija, klasikinė muzika ir džiazas, ir jums patinka grožis visomis jo formomis.

3. Mistikos kelias
Tai yra senųjų kelių kelias. Labirintas yra kelias tų, kurie siekia tikro nušvitimo, kurie visada ieško pasaulio tiesos. Alchemikų ir garbinimo mokyklų simbolis: labirintas parodo sielos kelionę į magiškas sferas.

Jus domina magija ir senovės religijos. Jums svarbūs simboliai ir ritualai. Jums patinka senoji tradicinė muzika ir mėgstate senovinius mokymus.

4. Pabudimo būdas
Tai yra dvasingumo kelias. Saulė teka, bet naktis sugrįš. Tačiau jūs žinote, kad saulė vėl pakils. Jūs vadovaujatės savo išvykusiais protėviais ir gausite didelę pagalbą per svajones ir vizijas. Emocijos yra svarbesnės už logiką.

Jūs skaitėte puikių mokytojų knygas, iš kurių išmokote įveikti savo prigimtį ir kaip kovoti su mirties baime. Jums patinka neįprasta muzika ir jums patinka abstraktus menas.

5. Intuityvaus
gyvenimo kelias jums neribojamas. Intuicija veda jus per gyvenimą ir kartais nepaiso gravitacijos. Tikėjimas yra jūsų ginklas ir net jei daugelis jūsų draugų blaško jūsų dėmesį, žinote, kad pasirinkote teisingai.

Visada raskite sprendimą, kai niekas kitas negali. Norite keliauti, skaityti šiuolaikinius romanus ir turėti įdomią bei sėkmingą karjerą.

6. Gamtos motinos kelias
Daugiau nei bet kas supranti, kad esame šio pasaulio dalis. Jūs visada buvote arti gamtos stichijų ir jaučiate ryšį su gyvūnų karalyste. Be to, jus visada traukė augalų magija ir medžių galia.

Norite gyventi kaime, atokiau nuo miesto šurmulio. Jūsų idėjos yra harmoningos, o šeima jus džiugina. Skaitykite senas istorijas ir istorijas. Jūsų mėgstamiausia muzika yra garsai, kuriuos girdite ramioje vietoje.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama