Home Testai Intuicijos testas: pasirinkite kortelę, kuri parodys, ko tikėtis artimiausiu metu

Intuicijos testas: pasirinkite kortelę, kuri parodys, ko tikėtis artimiausiu metu

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Čia yra 6 taro kortos. Nugara yra ta pati, tačiau pasitelkę savo intuiciją išsirinkite vieną iš labiausiai jus traukiančių knygų. To galite tikėtis ateinančiais mėnesiais. Giliai kvėpuoti. Neanalizuokite, tiesiog pasirinkite.

Kuri kortelė tau skambina? Galite išgirsti skaičių arba viena kortelė gali atrodyti kitaip. Jums gali kilti tik įtarimas. Sekite savo intuiciją, nes žinutė skirta jums.

Jei pasirinkote # 1
Pojūčių malonumas, pasitenkinimas ir noro išsipildymas, sėkmė, gerovė užtikrina gerovę ir sveikatą.

Šiais metais turėsite didžiulės laimės ir pasitenkinimo laikotarpį. Jūs esate emociškai stiprioje vietoje ir tai atsispindės jūsų energijoje ir šypsenoje. Gyvenimas dabar labai geras ir atrodo, kad viskas vyksta taip, kaip planuota. Atėjo laikas žinoti ir įvertinti visus savo palaiminimus ir gyvenimo magiją.

Viskas, ką dirbote, pasiteisino ir dabar galite atsisėsti ir sulaukti visų nusipelniusių pagyrų ir plojimų. Žmonės dabar mato jus kitoje šviesoje ir daugelis pavydės ne tik jūsų įgūdžių ir sugebėjimų, bet ir nuostabios vidinės šviesos, kuri šviečia jūsų viduje ir aplink jus. Jūsų laimė ir šiluma taip pat yra užkrečiama ir daugelis norės jūsų paklausti apie teigiamą jų poveikį. Kiti į tave žiūrės kaip į įkvėpimą, kaip į tą, kuris nuolat siekė savo svajonės, nepaisydamas kitų nesėkmių ar nuomonės.

Turite suprasti, kad pasiekėte kažką, ko daugelis, daug nori, bet neturite nei drąsos, nei ryžto to siekti. Dabar laikas spindėti ir jūs turite teisę jaustis visiškai patenkintas savimi.

Kitoje pusėje yra motinos / močiutės energija, kuri jums vadovauja šiais naujaisiais metais. Jis žino, kad paaukojote per daug laiko, ir nori, kad žinotumėte, jog atėjo laikas.

Jei pasirinkote
antrąjį „Tyrinėjimas“, ieškokite neištirtų ir išplėstų horizontų, žiūrėdami į ilgalaikę perspektyvą, nukreipkite ir keliaukite.

Yra statybų akimirka, kai viskas pradeda sparčiai ir pašėlusiai. Jūs negalite likti ore dėl šios siautulingos teigiamos veiklos bangos.

Ši kortelė atneša sėkmės ir sėkmės skaitant. Turi būti užvaldytas pasitikėjimo savimi. Esi tikras, ką darai. Galite jaustis susijaudinę dėl projekto ar įmonės, kurioje dirbate, o jūsų kūrybiškumas yra laisvas. Galbūt jūsų gyvenimas buvo šiek tiek sustingęs, tačiau artimiausius 6 mėnesius jausitės energingi ir energingi.

Šiais metais turėsite priimti keletą sprendimų, tačiau jie jums bus palengvėjimas. Vietoj to, kad užduotumėte klausimus ir nerimautumėte dėl tam tikrų dalykų, planai bus kuriami ir su entuziazmu imamasi veiksmų. Esate įsitikinęs ateitimi ir džiaugiatės savo naujais namais ir nauju gyvenimu. Jei bandėte išeiti iš sunkios situacijos ar skaudžios praeities, ši kortelė rodo, kad tikrai išsivaduosite ir judėsite toliau. Pabrėžkite laiką, kai esate pasiruošęs judėti toliau ir atsukti nugarą praeičiai.

Yra žmogaus energija – tėvas / senelis, kuris tau padeda. Jis būtų buvęs praktiškas / pragmatiškas žmogus, matęs gyvenimą labai juodai / baltai, kaip genijus. Tai padeda išlikti dabartyje, kad neįstrigtumėte įpročiuose, kuriuos gyvenimas kartais gali sutrikdyti.

Jei pasirinkote # 3
Pasiekite pergalę, sutelkite ketinimą ir valią, įtvirtinkite tapatybę, pasitikėjimą savimi, išlaikykite discipliną, perimkite galios ir valdžios vadžias.

Jūsų kelionė per pastaruosius dvejus metus galėjo pasikeisti, patirti nuostolių ir sukrėtimų, ir jūs praradote pusiausvyrą, jei ne pasitikėjimą savimi.

Galimybės šiais metais jums yra nuolatinės, visose jūsų gyvenimo srityse. Ar esate jiems atviras? Verslo galimybės bus pasiūlytos su finansine nauda, ​​tačiau gali būti protinga pasitelkti finansų patarėją, kuris padėtų jums investuoti. Taip pat reikia kūrybinių pastangų, kurias reikia ištirti. Ir kelionės yra svarbios, todėl būtinai paruoškite savo transporto priemonę.

Ši kortelė suteikia jums žalią šviesą įkrauti ir valdyti savo gyvenimą. Jūsų sėkmė priklauso nuo jūsų valios ir sugebėjimo kontroliuoti bei drąsos tobulėti net nepažįstamoje teritorijoje. Jūs vedate savo gyvenimą norima linkme, tačiau norint sukurti mūsų likimą reikia valios ir motyvacijos.

Iš kitos pusės tave stebi vyras.

Jei pasirinkote # 4
Venkite sunkumų, atsigaukite po nemalonumų, keiskite, nusiminkite.

Pabandykite atsikratyti streso ir sutrikimų, kad išgydytumėte ir atgautumėte pusiausvyrą. Tai teigiamas ženklas, kad jūs lėtai pereinate iš drumstų jūrų į ramesnius vandenis ir gydote savo emocinę praeitį. Atėjo laikas palikti neramią praeitį ir pereiti į ateitį. Dabar jūs galite pamatyti šviesą tunelio gale.

Ši kortelė prašo jūsų tikėti, kad gyvenimas jus palaikys ir suteiks naujų turtingų patirčių. Turite atrasti pasitikėjimą savimi ir naują tikslo jausmą. Tai reiškia pereinamąjį laikotarpį jūsų gyvenime, kai pereinate iš vienos nuotaikos į kitą.

Galite baigti metus, turėdami šiek tiek energijos, kad atliktumėte užduotį, ir galite jaustis apgauti ir nugalėti gyvenimo. Jums gali būti sunku kasdien veikti ir jaustis gyvai.

Jūs išgyvenote labai sunkų laiką, bet nebėkite. Atminkite, kad nors kai kuriuos jūsų gyvenimo konfliktus ir įtampą gali sukelti kiti, yra didelė tikimybė, kad būsite vienas blogiausių priešų.

Jus pastebi jaunesnė dvasia kitoje pusėje, linkėdama daugiau meilės ir džiaugsmo.

Jei pasirinkote # 5
Pasinaudokite pastangų ir sunkaus darbo pranašumais, ramiu laiku apmąstykite įvairias alternatyvas ir metodus.

Šioje knygoje kalbama apie kantrybę, laukimą, o kartais – apie atsitraukimą nuo to, kas neveikia, užuot verčiant jį veikti. Kalbama apie sustabdymą ir įdomu, kodėl kažkas, ko taip ilgai persekiojote, dar nėra paruoštas pakelti.

Nors ši kortelė kartais vertinama kaip įspėjimas apie nusivylimą ir ilgą laukimą, į ją geriausia žiūrėti kaip į meditacijos ir apmąstymų laikotarpį, kad sprendimai nebūtų priimami iš baimės. Kartais turime žengti žingsnį atgal ir pažvelgti į dalykus kitu kampu, kad aiškiai matytume.

Tai gydymo ir stiprinimo metas. Todėl ši kortelė gali būti nesėkmės, vėlavimo ir nusivylimo baimė. Tačiau privalumas yra tas, kad jūs labiau linkę pasimokyti iš šių nesėkmių ir apsvarstyti, kaip geriausiai investuoti savo laiką, kad sukurtumėte kuo didesnę vertę.

Kad išvengtumėte nusivylimo jausmo, būtinai reguliariai peržiūrėkite savo pažangą, ypač dirbdami ilgalaikį ar ilgalaikį darbą, kad galėtumėte nustatyti, kas veikia, o kas ne, ir kur galima atlikti pakeitimus. Įsitikinkite, kad einate teisingu keliu siekdami savo tikslų.

Jei pasirinkote # 6
Materialinę gerovę ir tobulinimą, discipliną, kad tai pasiektumėte, pasitikėkite savimi.

Jūs sunkiai dirbate, bet esate pasiruošęs pertraukai. Jums leidžiama suteikti sau laisvą dieną, masažą ar ką tik norite. Gyvenimas nebuvo lengvas, bet tavęs neišgąsdino. Tiesą sakant, tai padarė tave velniškai sunkiu! Jūs tiesiog turite atsiminti, kad negalite būti superherojus visą laiką. Ir net superherojai pasiima laisvą dieną ir atsipalaiduoja. Taip, šis projektas gali pasirodyti, bet negaiškite laiko.

Ši kortelė taip pat reiškia, kad ateinančiais mėnesiais gerovė didės. Ištekliai tam yra visur aplink jus, palaikykite ryšį. Atminkite, kad jei norite, lengvai ir be pastangų pasinaudosite gerovės pranašumais. Gali prireikti drausmės ir savikontrolės, taip pat pagalbos prašymo. Tai gali būti konsolidavimo paskola, gyvenimo treneris ar tiesiog pokalbis su draugu.

Perdegimas yra tikras ir esate linkęs nerimauti. Tai neleidžia jums pasiekti natūralaus klestėjimo srauto (meilės, pinigų, sveikatos ir pan.). Gali būti naudinga atlikti hipnoterapiją, meditaciją ar sukurti viziją, kurią galėtumėte tęsti, prisimindami savo savigarbą.

Kitoje pusėje yra dvasia, kuri gali turėti depresiją, psichines ligas ar sunkią mirtį. Jis yra tas, kuris jus veda, primindamas, kad turite priimti savo pirmagimio teisę ir nebūti baudžiamam bei siūlyti tik kančias. Yra džiaugsmas imti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: