Home Testai Jūsų pasirinktas stebuklingas rutulys jums pasakys, ko tikėtis šią savaitę

Jūsų pasirinktas stebuklingas rutulys jums pasakys, ko tikėtis šią savaitę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Stebuklingas gaublys jau seniai laikomas pagrindine raganų ir intelektualų savybe. Tai padės ne tik pažvelgti į praeitį, bet ir nuspėti ateitį. Jei bijote aplankyti ką nors, kad jo akivaizdoje patektumėte į neramų kitų pasaulio galių pasaulį, galite gauti nuotolinę prognozę.

Kad dieviškumas būtų patikimesnis, atsakykite į visus savo klausimus, pabandykite atitraukti dėmesį nuo keistų minčių, sutelkite dėmesį į savo problemą. Jūs tiesiog turite būti labiau diskriminuojantys, padėdami kitiems žmonėms. Nekeiskite kelių klausimų, leiskite visą savo energiją nukreipti į tašką. Taigi atėjo laikas pažvelgti į stebuklingus gaublius ir pasirinkti vieną iš jų.

Stebuklingas rutulys Nr. 1

Esate per daug debesyse, visiškai atskirtas nuo realybės. Jums labai sunku sutelkti dėmesį į pagrindinį dalyką, kuris yra specifinė problema.

Jei norite pasiekti tai, ką užsibrėžėte, nusistatykite nedidelį, bet aiškų tikslą: ryžtingai judėti į priekį, nepaisant iššūkių. Nemanykite, kad atsiras „geras magas“ ir jums padės. Tik jūs, kaip tėvai, galite tai tiksliai žinoti.

Stebuklingas rutulys Nr. 2

Tai labai geras laikas jums ir esate visiškai apsaugoti aukštesnių jėgų. Viską, ko neprašytumėte (net mintyse), gausite visiškai. Gerai, dabar jūs pradėjote pastebėti likimo dovanas.

Jūsų gyvenimas labai pagerėjo visose srityse. Nebijokite svajoti, paprašykite Visatos kažko pasaulinio. Ilgai lauktas šeimos papildymas, sėkminga santuoka, nuosavybė. Ir tavo balsas bus išgirstas.

Stebuklingas rutulys Nr. 3

Aplink jus yra daug žmonių, pasirengusių jums padėti žodžiu. Tačiau dėl savo nepriklausomybės ir pasididžiavimo jūs nepriimate šios pagalbos. Atsisakykite savo pasididžiavimo ir priimkite pasiūlymus.

Aukštesnės jėgos sako, kad gausite tai, ko norite, tik jei jums padės artimieji ar draugai. Likimas siunčia jus šiems žmonėms, tačiau nepamirškite jiems padėkoti ir padėti jiems, atsidūrusiems sunkioje situacijoje.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama