Home Testai Pasirinkite angelą ir sužinokite šventą žinią, kurią jis nori jums perduoti

Pasirinkite angelą ir sužinokite šventą žinią, kurią jis nori jums perduoti

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Angelas 1:

Jūs turite stiprią motinišką pusę, kuri rūpinasi tais, kuriems jos reikia, tačiau šis meilės srautas turi būti subalansuotas, kitaip jis užsidarys.

Jūsų suvokimas turėtų būti toks pat natūralus kaip ir jūsų augimas. Ramybė leidžia išgirsti angelų balsą. Gavę turite daugiau išteklių, kuriuos galite pasiūlyti kitiems. Tiesiog pasakykite „ačiū“ už kiekvieną dovaną ir įsitikinkite, kad ji papildo jūsų energiją.

Angelas 2:

Šią kortelę gavote, nes Harmono angelai išgirdo jūsų maldas. Jūsų gyvenime yra kartų, kai galite jausti nerimą, nes tai reikalauja jūsų kasdien. Tai gali sukelti disharmoniją tarp jūsų ir aplinkinių.

Jūsų vestuvių angelas nori, kad jaustumėtės patogiai žinodami, kad jis ar ji bando išspręsti bet kokias nesąmones, su kuriomis susiduriate su draugais, šeima ir kolegomis.

Angelai taip pat gydo bet kokią disharmoniją, kurią jaučiate savyje. Svarbu atsiminti, kad kartais jūsų natūrali pusiausvyra sutrinka dėl jūsų kaltės. Komplikacijų gali atsirasti, kai įvyksta svarbių gyvenimo pokyčių ir tai gali sukelti nesąmonių, nes nežinai, koks bus rezultatas. Dabar mąstykite teigiamomis mintimis.

Angelas 3:

Kai jūsų širdis jaučia seną emocinį skausmą, jūs gaunate naujų palaiminimų ir meilės. Šis pasirinkimas reiškia, kad jaučiate seną emocinį skausmą, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra būtent tai, ką nuspręsite. Kai pasiduodi pykčiui, kaltės jausmui ar kitoms emocijoms, pabundi į naują galios lygį, kuris tave žavi. Ar žinai, kad esi geras ir vertas laimės?

Angelas 4:

Nepaisant to, kad visą gyvenimą kažko išmokote, jums to nereikės kartoti. Kai bangos nuolat kyla ir krinta, turite prisitaikyti prie savo gyvenimo ir ūgio, prie to, kad suprantate savo svajones.

Norėdami pagerinti savo dabartinę situaciją, turite prisitaikyti prie savo gyvenimo tempo ir gyvenimo situacijų ciklų. Toliau spręsdami savo problemas ir kreipdamiesi į kitus su meile ir pagarba, būsite apdovanoti už neįtikėtiniausias svajones.

Angelas 5:

Laikas jūsų pojūčiams nuoširdžiai bendradarbiauti su paprasčiausiu ir giliausiu gyvenimo malonumu. Paruoškite specialų patiekalą ir mėgaukitės jo skoniu.

Pasinerkite į gamtos pasaulio garsus. Stebėkite vaikus ar gyvūnus. Rūpinkitės arba pasikalbėkite su savo mylimuoju.

Jei jaučiate kaltę dėl linksmybių, giliai įkvėpkite ir pajuskite, iš kur kyla šis jausmas. Prisiminkime, kad gyvenimas turėtų būti laimingas, o jei nesame pozityvūs, galime pamiršti, kas esame.

Laikui bėgant mūsų paviršutiniški malonumai praras savo patrauklumą arba taps nesveiki. Balansas yra pats maloniausias.

Angelas 6:

Pažadinkite savyje vaiką ir priminkite jam apie gražius ir paprastus dalykus jūsų gyvenime.Angelai tvirtina, kad einate teisingu keliu.

Jie prašo sutelkti dėmesį į savo svajones ir bendrauti su tavyje esančiu vaiku, be to, tai teikia džiaugsmo tavo gyvenimui. Net jei turite tam tikrų trūkumų, esate raginami sekti savo širdimi.

Paprašykite savo angelų palengvinti jūsų kelią ir nukreipti jus į viską. Kai pamatai vaivorykštę, jos gydomosios vibracijos įkvepia sekti savo svajones.

Angelas 7:

Kartais per savo ilgą gyvenimą mes pamirštame, kad esame aistringi. Atidėjome dalykus, kuriuos tikrai norėjome padaryti. Jei žinote, kad jūsų didžiausia galia yra iš tikrųjų gyventi gyvenimą, mėgaukitės juo.

Atėjo laikas padaryti daugiau dalykų, kurie jus pradžiugins. Atminkite, kad turite atitraukti dėmesį nuo pertekliaus ir mėgautis gyvenimu, turite rasti būdą, kaip mėgautis savo gyvenimu.

Angelas 8:

Jūsų gyvenime vyksta gili transformacija. Jūs sugebėjote suprasti savo praeities problemas. Ši kortelė yra skirta paskatinti jus tęsti savo dvasinę kelionę ir toliau būti su savimi.

Jūs turite ką pasiūlyti pasauliui. Meilė yra stebuklinga, nes ji gali viską pakeisti. Kur, jei ne gamtoje, galite patirti Visatos magiją.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama