Home Testai Pasirinkite vieną iš kortelę ir sužinokite, kas jūsų laukia nuo šiol

Pasirinkite vieną iš kortelę ir sužinokite, kas jūsų laukia nuo šiol

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Norite sužinoti, kas nutiks jūsų gyvenime ateinančiais mėnesiais, kokių pokyčių tikėtis ir ko ieškoti? Jūs turite tokią galimybę dabar. Tiesiog pasirinkite kortelę ir sužinokite, ko tikėtis kitą mėnesį.

1 kortelė:

Pabusk ir būk pasiruošęs pokyčiams. Nebūk neigiamas, nes naujasis neturėtų abejoti, kartais gyvenimas atneša malonių pokyčių. Nebijokite uždaryti senų durų ir eiti naujų ir nežinomų dalykų kryptimi.

Tegul sunkumai jus gąsdina, nes juos įveikę būsite keliais žingsniais arčiau tikslo. Įsivaizduokite, kad baimės yra tik tamsios jėgos, bandančios neleisti jums daryti to, ko norite, kad jos darytų, tačiau jos neturi jokios realios galios.

Pasikliaukite savimi, tapkite šiek tiek savanaudis. Sveikas egoizmas jums tikrai nepakenks.

2 kortelė:

Jūsų pasirinkta kortelė nori pateikti pagrindinius patarimus. Neskubėkite spręsti jokių problemų, viskas laiku. Būkite atkaklūs ir kantrūs ir įsitikinkite, kad viskas priklauso nuo plano.

Būkite atsargesni ir tolerantiškesni savo artimiesiems. Kitas mėnuo bus gana įdomus, todėl stenkitės nesugadinti smulkmenų. Dažnai vaikščiokite, klausykitės muzikos ir atsipalaiduokite.

Būkite pozityvūs ir imkitės veiksmų, kurie jus nuramins.

3 kortelė:

Atėjo laikas ją išmesti ir eiti toliau. Jei jaučiatės kaip autopilotas ir kiekviena diena yra kitokia, atminkite, kad galite viską pakeisti.

Pradžiai pakeiskite savo mitybą, būkite sąžiningi su žmogumi, kuris ilgai ieškojo jūsų draugystės, pakeiskite maršrutą, kuriuo einate namuose, savaitgalį nuvykite į kitą miestą arba apsilankykite naujoje kavinėje.

Viskas tavo rankose. Yra daug galimybių, nebijokite išbandyti ką nors naujo.

Atminkite, kad mes patys kuriame laimę.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: