Home Horoskopai Kinijos horoskopas kiekvienai savaitės dienai nuo 2021 m. Spalio 11 iki 17 d

Kinijos horoskopas kiekvienai savaitės dienai nuo 2021 m. Spalio 11 iki 17 d

by admin

2021 m. Spalio 11–17 d. Savaitė bus sunki ir kupina neigiamų įvykių, įspėja kinų astrologijos mokyklos įkūrėja Natalija Guryanova. Pasak eksperto, tai nerimo ir nusivylimo, apatijos ir nenaudingumo, apmaudo ir nuotaikos, žemiškos energijos spaudimo ir prastos sveikatos laikas. Kas bus kiekviena šios savaitės diena ir kaip susidoroti su tokia neigiama įtaka.

Spalio 11 d., Pirmadienis

Pirmadienis bus tikrai užimtas ir sunkus. Bus daug neigiamų emocijų, kurias sunku sulaikyti. Be to, visur ir visur karaliauja chaosas ir tuštybė. Nepaisant to, atsiras galimybių užsidirbti papildomų pinigų.

Nepalanki diena šuniui ir drakonui.

Spalio 12 d., Antradienis

Verslo netikrumas ir sumaištis tęsis antradienį. Geriausias sprendimas būtų pailsėti arba bent jau užsiimti savaitgalio planavimu. Ši diena nėra tinkama sportui ir rizikai, kelionėms ir renovacijai.

Nepalanki diena kiaulėms.

Spalio 13 d., Trečiadienis

Pagaliau pirmoji šviesi ir džiaugsminga diena šią savaitę. Žmonėms grįš optimizmas, o verslas atneš sėkmę. Galite imtis bet kokio projekto – viskas pavyks. Tai puikus laikas planuoti, pradėti savo verslą, susitikti ir pasirašyti sutartis. Visi įsipareigojimai ilgainiui pasirodys perspektyvūs ir veiksmingi. Nesitikima konfliktų ir kivirčų.

Nepalanki diena žiurkėms.

Spalio 14 d., Ketvirtadienis

Ketvirtadienį žmonės taps įtarūs ir jautrūs, nervingi ir sprogūs. Nuotaika, švelniai tariant, nėra pati geriausia. Bendraudami turėtumėte būti labai atsargūs – galite būti nesuprasti. Tai ypač pasakytina apie pokalbius su vadovu. Kyla konflikto rizika, kuri jums visai nebus naudinga. Šis laikas tinkamiausias buities darbams ir gardžios vakarienės ruošimui.

Nepalanki diena Jaučiui ir Ožkai.

Spalio 15 d., Penktadienis

Šią dieną drąsiai eikite į pasimatymus ir verslo susitikimus. Tai nepalankus metas spręsti finansines problemas ir pasirašyti svarbius dokumentus. Neikite į banką ir neinvestuokite. Tačiau asmeninių santykių srityje galite saugiai tikėtis laimės ir sėkmės. Tarp jūsų ir jūsų partnerio yra absoliutus abipusis supratimas ir meilė.

Nepalanki diena tigrui.

Spalio 16 d., Šeštadienis

Šeštadienis bus stagnacijos diena. Jūs neturėtumėte būti aktyvus ir iniciatyvus. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės grynu oru, pasivaikščiokite parke. Puikus laikas aplankyti muziejų ar teatrą. Trumpai tariant, sustokite ir apsidairykite aplink jus, taip pat į savo gyvenimą ir prioritetus.

Bloga diena Triušiui.

Spalio 17 d., Sekmadienis

Sekmadienis yra neabejotinai sunkiausia diena šią savaitę. Lėčiausias ir neefektyviausias. Dalykai bus verti milžiniškų pastangų. Ekspertas pataria šią dieną nesiimti jokių veiksmų, net pagerinti situaciją. Tiesiog išgyvenk šį laiką – tyliai, ramiai. Galite pirkti ir spręsti buities problemas. Geriau nieko nedaryti su finansais.

Nepalanki diena Drakonui.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: