Home Horoskopai 2021 m. Spalio 13 d. Pavelo Globos dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

2021 m. Spalio 13 d. Pavelo Globos dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2021 m. Spalio 13 d., Trečiadienis, bus netikėtų įvykių posūkių ir likimo dovanų metas. Bet kokiu atveju svarbu išlikti ramiam ir susivaldyti, pataria žymus astrologė Pavelas Globa. Be to, šią dieną negalite įsiklausyti į niekieno patarimus – pasikliaukite tik savimi. Ką žvaigždžių ekspertas prognozuoja kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinas galės pasiekti sėkmės tik tuo atveju, jei momentas bus pasirinktas teisingai ir sugebės įtikinti. Tačiau nesielkite griežtai ar agresyviai. Visai gali kilti problemų šeimoje, ypač su nekilnojamuoju turtu ir paveldėjimu susijusiais klausimais. Aplinkinių patarimų geriau dabar neklausyti, jie tik pakenks. Pasitikėkite tik savimi ir savo intuicija.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21 d.)

Jautis šią dieną atkurs ankstesnį naudingą ryšį. Tai padės atgauti materialinę gerovę. Astrologas pataria spręsti nutrauktus projektus, jie taip pat bus naudingi. Apsiginkluokite optimizmu ir entuziazmu, tada galėsite įveikti visas profesinės srities kliūtis. Klausykite savo intuicijos, ji jūsų nenuvils.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Trečiadienis Dvyniams taps apreiškimų ir naujų energijos šaltinių, vidinio apsivalymo diena. Tai malonių rūpesčių metas, kuris bus susijęs su kelionėmis ar ilgai lauktais pirkiniais. Draugai ar įtakingi žmonės padės jums pasiekti materialinę gerovę. Tikslinga imtis senų projektų, jie ilgainiui pasirodys perspektyvūs ir pelningi.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiai patiria finansinių sunkumų. Tačiau neturėtumėte ko nors klausti patarimo, kaip elgtis, ir juo labiau klausykite šių patarimų – jie gali jums tik pakenkti. Klausykitės savo intuicijos. Būkite atsargūs dėl savo sveikatos, mažiau nervinkitės ir neperšalkite.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Trečiadienis bus palanki diena Lvovui. Tai laikas bet kokiems planams įgyvendinti, socialiniams kontaktams ir sėkmingiems susitikimams. Tai taps patikimu ilgalaikiu karjeros sėkmės ir finansinės gerovės pagrindu. Agresija ir intrigos šiuo metu yra draudžiamos. Pasitikėkite savo intuicija.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės turėtų pasirūpinti savimi. Verta spręsti šeimos problemas, įskaitant paveldėjimo ir nekilnojamojo turto problemas. Tam jums padės optimizmas ir entuziazmas, su kuriuo įveiksite visas kliūtis. Visais klausimais pasikliaukite tik savimi ir savo intuicija.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Ši diena pradžiugins Svarstykles naujais energijos šaltiniais. Galėsite praplėsti akiratį ir net atrasti savyje gydymo dovaną. Be to, galite žymiai pagerinti savo materialinę gerovę grąžindami skolą, pelną ar vertingą radinį. Pasiruoškite puikiems verslo sandoriams. Daugelį klausimų galima išspręsti pasitelkus žavesį ir gebėjimą įtikinti. Sutelkite dėmesį į pagrindines užduotis ir nesiblaškykite antrinių.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai šią dieną turės pertvarkyti prioritetus. Tai laikas iš naujo įvertinti vertybes ir pradėti naują verslo ir asmeninio gyvenimo etapą. Teisingai nustatykite pagrindines ir antrines užduotis, kad pasiektumėte teisingą kelią. Jausmai bus atnaujinti.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulio gyvenime gali ištikti netikėti posūkiai, susiję su vertybių perkainojimu ir vidiniu apsivalymu. Galimas emocinis stresas, susijęs su susisiekimu su valdžios institucijomis ir vyriausybinėmis agentūromis. Jei yra tokia galimybė, atšaukite šiuos vizitus arba bent atidėkite juos kitam, palankesniam laikui.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragių gyvenime įvyks daug lemtingų įvykių. Bet kokiu atveju stenkitės išlikti ramūs ir kontroliuoti situaciją. Akistatoje su partneriais užtikrintai saugokitės gynybos ir nesitraukite.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniui tai normali darbo diena, tačiau tik jūs esate draudžiamas šurmuliui, pavydui ir agresyvumui. Neleiskite į savo gyvenimą žmonių, kurie gali jus suklaidinti ir nukreipti klaidingu keliu. Gali kilti konfliktų tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse. Priežastis bus piktavalių pavydas ir intrigos. Šią dieną nesielkite lengvai ir niekuo nepasitikėkite. Pasikliaukite tik savimi, savo patirtimi, žiniomis ir intuicija.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys šią dieną patirs neįtikėtiną nuovargį ir nusivylimą. Sveikatos problemos yra visiškai įmanomos. Būkite pasirengę įvairioms staigmenoms, neimkite jų per daug emociškai. Probleminės situacijos bus greitai išspręstos, jei į jas žvelgsite išmatuotai ir ramiai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama