Home Horoskopai Kas neleidžia kiekvienam Zodiako ženklui tapti laimingesniu ir į kokius trūkumus turėtumėte atkreipti dėmesį?

Kas neleidžia kiekvienam Zodiako ženklui tapti laimingesniu ir į kokius trūkumus turėtumėte atkreipti dėmesį?

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Laimė ir sėkmė niekam nėra lengva. Jūs turite kovoti už juos, o dažniausiai su savo baimėmis ir silpnybėmis. Jie yra kliūtis kelyje į geresnį gyvenimą, ir šie akmenys yra skirtingi kiekvienam Zodiako ženklui. Astrologė Elena Kuznecova žino, kas trukdo zodiako dešimties atstovams pasiekti tai, ko nori. Ji įvardijo pagrindinius charakterio bruožus, dėl kurių svajonės tampa nepasiekiamos.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Vidiniai Avino priešai yra jų atšiaurumas ir nesusivaldymas. Šio ženklo atstovai išsiskiria impulsyvumu, kuris tampa neapgalvotų sprendimų ir veiksmų priežastimi. Per didelis skubėjimas sukelia problemų, su kuriomis Avinas susidoroja dėl savo optimistiško požiūrio ir išradingumo. Jei jie būtų nors kiek atsargesni ir protingesni, pusės problemų apskritai nebūtų, o laimė, priešingai, taptų daug artimesnė.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Jautis yra įpratęs žiūrėti į svetimą lėkštę. Nuolat lyginant savo sėkmę su kitų sėkme, jiems labai sunku sutelkti dėmesį į asmeninius pasiekimus ir tikslus. Dėl to – irzlumas, niūrumas ir pavydas, nuodijantis Jautį iš vidaus. Išsiblaškę lyginamoji analizė su sėkmingesniais asmenimis, ženklo atstovai praranda brangų laiką ir galimybes tapti geresne savo versija.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Viena iš pagrindinių Dvynių ydų yra tinginystė. Būtent ji priverčia juos atidėti svarbių klausimų sprendimą ir sudėti daiktus į antrą planą. Dėl to kenčia ženklo atstovų produktyvumas ir sėkmė. Atidėliojimas trukdo ne tik verslo sferai, bet ir asmeniniams santykiams, nes mažai kam patinka partnerio apatija ir atsiribojimas, taip pat jo amžini bandymai išvengti aktyvių veiksmų ir problemų sprendimo.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiams trūksta ryžto ir iniciatyvos. Dėl viso savo išradingumo ir kūrybiškumo jie dažnai lieka be nieko, ir viskas dėl to, kad nenorėjo savo idėjų paversti realybe. Astrologas primygtinai reikalauja, kad Vėžiai nustotų laukti oro prie jūros ir nuo minčių pereitų prie veiksmų, kitaip laimės nepamatysi. Jei reikia motyvacijos, Vėžiai ją ras savo artimiausioje aplinkoje.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Siekdami būti geriausiais visame kame, Liūtai pamiršta savo tikrąjį tikslą. Nesvarbu, ko jie siekia, svarbu apeiti visus, pranokti ir atkalbėti savo nenugalimumu. Dažnai tai nukrypsta nuo pagrindinės užduoties ir atima per daug energijos, kad nebūtų, o atrodytų. Perfekcionizmas yra Liūto Achilo kulnas, dėl kurio jiems daugeliu atžvilgių sunku gyventi.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės nusideda nebaigdamos to, ką pradėjo. Jie greitai kažkuo užsiima, entuziastingai pasineria į naują užsiėmimą, tačiau lygiai taip pat greitai ir atvėsta, prarasdami susidomėjimą. Tai juos pristabdo sėkmės kelyje, nes kelias retai būna lygus. Patys pirmieji sunkumai nuvilia Devą, ir jie atsisako kadaise trokštamo tikslo, pereidami prie kažko kito.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šio ženklo atstovai ne visada blaiviai įvertina savo galimybes prieš imdamiesi ambicingų užduočių. Ši kokybė sužlugdė daugelį didelio masto projektų, kurių metu Svarstyklės buvo „išpūstos“ įpusėjus. Nesugebėjimas objektyviai įvertinti savo privalumų neleidžia jiems būti produktyviems, nes Svarstyklės linkusios nematyti galimų sunkumų ir problemų. Norėdami tai išspręsti, jie turi atidžiau pasverti visas rizikas ir pagalvoti apie nenumatytų atvejų planą.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionų problema yra jų visiška kontrolė ir noras kontroliuoti kitų nuomonę ir gyvenimą. Ženklo atstovai dažnai patiria sunkumų asmeniniuose santykiuose su sutuoktiniais ir vaikais, nes jie diktuoja jiems savo sąlygas ir paverčia juos savo valia. Logiška, kad toks elgesys nieko gero nežada ir atima iš Skorpionų galimybę būti laimingiems.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Nepaisant to, kad Šaulys yra labai draugiškas ir lengvai sukelia simpatiją tarp kitų, jų trūkumas neleidžia jiems užmegzti tikrai tvirtų ir nuoširdžių santykių tiek draugystėje, tiek meilėje. Visa tai susiję su pernelyg dideliu Šaulio savanaudiškumu, dėl kurio jie tampa bekompromisiais, kategoriškais, ciniškais, narciziškais ir ambicingais. Nenoras būti persmelktam kitų problemų ir galvoti apie artimųjų jausmus bei poreikius tampa šio ženklo atstovų vienatvės priežastimi. Ir šioje vienatvėje jie dažnai būna nelaimingi.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai yra darbštūs ir įpratę pasiduoti darbui be pėdsakų. Tačiau tai yra tikroji jų problemų priežastis. Jie susiję ne tik su meile, šeima ir santykiais, bet ir su emocijomis, energija ir sveikata apskritai. Galvodami apie verslą, Ožiaragiai pamiršta apie save ir savo gerovę, todėl jiems reikia išmokti atsipalaiduoti, linksmintis ir sugebėti susilaikyti nuo darbo. Priešingu atveju jie patirs profesinį perdegimą, depresiją ir neviltį.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Arogancija ir kitų nepaisymas trukdo Vandeniui užmegzti patikimus santykius su žmonėmis. Be pagarbos jiems, sunku pritraukti kieno nors paramą ir tikėtis pagalbos. Jei su artimaisiais ir kolegomis nesielgsite kaip su ištekliais, periodiškai juos padrąsinsite, pagirsite, tuomet galite tapti sėkmingesni tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys nėra renkamos, organizuojamos ir išbarstomos. Tai nėra geriausios sėkmingo žmogaus savybės. Ženklo atstovai nusideda punktualumu, pasirinkimu ir užmaršumu. Pažadų nesilaikymas kenkia kitų pasitikėjimui ir trukdo bet kuriai gyvenimo sričiai. Žuvims trūksta disciplinos iki visiškos laimės.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama