Home Horoskopai 2021 m. Spalio 18–24 d. Pavelo Globos savaitinis horoskopas visiems zodiako ženklams

2021 m. Spalio 18–24 d. Pavelo Globos savaitinis horoskopas visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2021 m. Spalio 18–24 d. Savaitė bus proveržis profesiniuose reikaluose ir naujas santykių vystymosi lygis. Puikus laikotarpis reklaminėms veikloms, paskaitoms ir kalboms, susitikimams. Tai pasakojo žymus astrologė Pavelas Globa, kuris pateikė prognozę kiekvienam Zodiako ženklui ateinančioms septynioms dienoms. Ekspertas prisiminė, kad spalio 18 dieną gyvsidabrio retrogradas nutrūksta, o kartu su juo daug problemų ir sunkumų atsitraukia į praeitį. Spalio 20 -oji yra Avino pilnatis, džiaugsmo, optimizmo ir veržlumo metas. Spalio 21 d. Jupiteris taip pat pradeda tiesioginį judėjimą, ir tai taps impulsu proveržiui verslo srityje, ryšių plėtrai ir draugų ratui.

Kiekvienos dienos apžvalga

  1. Pirmadienį verta imtis aktyvių veiksmų ir gerų darbų. Jūs negalite šluoti. Skirkite vakarą savo šeimai ir draugams, pradžiuginkite juos mažomis dovanėlėmis.
  2. Antradienį turite gerai viską apgalvoti ir būti ypač budrūs: šalia jūsų gali būti sukčius.
  3. Trečiadienis yra produktyvi ir pelninga diena, tačiau neturėtumėte likti darbe viršvalandžių, šeima ir draugai laukia jūsų namuose. Mėgaukitės vakariene jaukioje šeimos aplinkoje.
  4. Ketvirtadienį sutvarkykite namus ir darbo vietą. Nesijaudinkite dėl smulkmenų, taupykite nervus ir sveikatą. Neklausykite neigiamų naujienų ir visiškai išjunkite televizorių ir radiją.
  5. Penktadienis – laikas apibendrinti darbo savaitės rezultatus. Protingai planuokite savo šeimos biudžetą ir paskirstykite skolas.
  6. Šeštadienį galite ir turėtumėte būti gamtoje kuo daugiau. Peizažo keitimas bus naudingas. Dabar ne laikas dideliems pirkiniams.
  7. Galiausiai sekmadienį galite saugiai pailsėti, o geriausia tai padaryti namuose. Miegokite pakankamai ir atsipalaiduokite, kad sukauptumėte jėgų visai darbo savaitei.

Ugnies elementų ženklai

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Pirmadienį Avino gyvenimas bus šviesus ir įvykių kupinas. Aplinkybės yra jūsų pusėje, tačiau turėtumėte į jas reaguoti aktyviau ir operatyviau. Nepraleiskite progų ir galimybių, kurias jums siūlo Visata. Savaitės viduryje imsitės vadovauti. Apskritai, visą savaitę būsite labai energingi ir taip pritrauksite kitų dėmesį bei paramą. Savaitgaliais nebūkite tingus ir irzlus.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai supras, kas vyksta aplinkui. Jūs, kaip rentgeno nuotrauka, matote to, kas vyksta, priežastis. Todėl verta įsiklausyti į intuiciją ir pasąmonę. Nepaisant to, kad jūsų valdovas Saulė šiuo metu patirs Skorpiono krizę, stenkitės išlikti ramus ir optimistiškas. Dabar jums svarbiausia yra pusiausvyra. Šiuo laikotarpiu esate ypač įtakingas, pasinaudokite tuo siekdami norimų rezultatų.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulys pasieks sėkmę, jei bus ryžtingas, objektyvus ir gerbs kitus. Tuo pačiu metu būkite pasirengę piktavalių akistatoms ir intrigoms. Todėl neatsipalaiduokite ir nebūkite budrūs. Apskritai, jūs galėsite apeiti visus aštrius kampus ir išlipti iš vandens sausas. Nepaisant to, astrologas pataria pasikliauti tik savimi ir savo jėgomis bei galimybėmis. Priešininkai ruošia jums vagoną, tačiau tinkamai elgdamiesi galėsite juos neutralizuoti.

Žemės elementų ženklai

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21 d.)

Jaučiui šią savaitę geriau sakyti tiesą ir nesistengti nieko pergudrauti. Atminkite: anksčiau ar vėliau visa paslaptis paaiškės. Todėl būkite sąžiningi ir nuoširdūs, aktyvūs ir atkaklūs, iniciatyvūs ir atsakingi. Jūsų viršininkui patiks jūsų judėjimo lengvumas. Venkite skubotų veiksmų ir skubotų sprendimų, taip pat pernelyg didelių finansinių ambicijų.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Labai svarbi ir teigiama savaitė Mergelėms. Tobulėjimo, sėkmės, sėkmės laikas, kai geriau būti tarp žmonių ir akyse. Patekę į dėmesio centrą, drąsiai stumkite kalbą, įtikinkite žmones. Sunkioje situacijoje galite lengvai rasti išeitį ir sprendimus, kurie būtų naudingi visiems, įskaitant jus. Stenkitės bet kokia kaina pasiekti kompromisą. Be to, dabar jums gera sportuoti. Kuo daugiau dėmesio skirkite romantiškai zonai.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai šią savaitę gali nusivilti partneriais ar pavaldiniais. Gali tekti iš naujo patikrinti darbo proceso, darbo užmokesčio ir bendradarbiavimo sąlygas. Gana geras laikas keisti darbą ir veiklos sritis. Lengvai prisijungsite prie naujos komandos ir naujojo viršininko pasitikėjimo. Per šį laikotarpį jūsų kelyje nėra neįveikiamų kliūčių. Todėl drąsiai judėkite savo svajonės link.

Oro stichijos ženklai

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Dvyniams tai bus šilto bendravimo ir absoliučios harmonijos santykiuose su šeima ir draugais savaitė. Savo žavesio dėka galėsite užmegzti daug reikalingų ir naudingų kontaktų, išspręsti daug klausimų ir problemų. Esate įtakingas ir autoritetingas, todėl elkitės drąsiai ir kilkite karjeros laiptais.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Jei Svarstyklės nori išlaikyti šeimą ir harmoningus santykius su šeima ir draugais, tuomet nereikėtų būti impulsyviems ir nesistengti sutvarkyti dalykų, sako astrologė. Tikėtina, kad jūsų emocijos jus labai pavargs. Nustatykite teisingą akcentą ir prioritetus, kad išsaugotumėte savo psichologinius ir fizinius išteklius ir neprarastumėte harmonijos santykiuose. Bendraudami būkite kūrybingi ir atrankūs. Neatverk savo sielos visiems. Pasinaudokite šio laikotarpio galimybėmis, ypač finansinėje ir socialinėje srityse.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniai turės pakeisti daugumą savo planų, spaudžiant nenumatytoms aplinkybėms. Be to, galimos finansinės problemos ir nenumatytos išlaidos. Ši savaitė bus labai įtempta, todėl visą dėmesį skirkite pagrindinėms užduotims. Nesitikėkite niekieno pagalbos, pasikliaukite tik savimi ir savo jėgomis. Be to, artimiesiems ir draugams reikia jūsų dėmesio ir laiko praleidimo kartu. Praleiskite savaitgalį su jais.

Vandens stichijos požymiai

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Dėl spalio 20 -osios pilnaties Vėžiai galės dramatiškai pakeisti savo gyvenimą. Savaitė bus įtempta ir sunki. Taktiškumas ir diplomatija padės įveikti sunkumus. Gerbkite kitų žmonių požiūrį ir mažiau kritikuokite.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionų gyvenime šią savaitę bus daug tiek verslo, tiek asmeninių susitikimų ir kontaktų. Daugiau būkite gatvėje ir kultūrinėse vietose – ten sutiksite daug įdomių žmonių. Tai leis jums pagerinti savo profesinę padėtį ir padidinti pajamas. Nuo spalio 23 d. Saulė bus jūsų ženkle, ir tai bus džiaugsmingo ir laimingo laikotarpio pradžia, naujų galimybių ir gyvenimo kokybės pagerėjimo laikas.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Tai labai svarbi savaitė Žuvims. Partnerystė, verslo ir asmeniniai santykiai išryškės. Šiuo metu galima ir būtina sudaryti unijas, sutartis, sutartis, sandorius, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Materialinė gerovė žymiai pagerės dėl jūsų sugebėjimo atstatyti ir prisitaikyti. Saugokitės toksiškų žmonių ir šiuo metu labai atsargiai užmegzkite pažintis, neatverkite sielos pirmam sutiktam žmogui.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama