Home Horoskopai Ką kiekvienam Zodiako ženklui pranašauja raudonos spalvos pilnatis 2021 m.

Ką kiekvienam Zodiako ženklui pranašauja raudonos spalvos pilnatis 2021 m.

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Nėra vienodų pilnaties mėnulių: kiekvienas turi savo energiją ir tam tikrą įtaką visam gyvenimui Žemėje. 2021 m. Spalio mėn. Laukiamas raudonasis mėnulis arba, kaip jis dar vadinamas, medžioklinis mėnulis. Astrologė Elena Kuznecova pasakojo, kokią įtaką tai turės kiekvieno ženklo atstovams iš zodiako dešimtuko.

Raudonasis mėnulis yra ypatingas jau tuo, kad vaizduoja senovinę keltų mistinę šventę – Heloviną. Tai negalėjo palikti įspūdžio apie bendrą astronominio įvykio, kuris įvyks 17:56 Maskvos laiku Avino žvaigždyne, energiją. Astrologas pateikė rekomendacijas, kaip tinkamai išnaudoti artėjančią pilnatį savo labui, kad būtų išvengta nepageidaujamų problemų ir rūpesčių.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avino žvaigždynas yra artėjančios pilnaties šeimininkas, o tai reiškia, kad žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, atsiveria neįtikėtinos galimybės radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Kad viskas gerai pavyktų, Avinas turėtų prisiderinti prie sėkmės, pažaboti emocijas ir kontroliuoti savo valią. Pernelyg didelė agresija gali sugadinti grandiozinius planus, taip pat neapgalvotus ir neapgalvotus sprendimus.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Spalio mėnulio pilnatis Jautui suteiks energijos ir jėgų, kurias jie norės iš karto išleisti dabartiniams reikalams. Šiuo metu svarbu nepersistengti ir nepersistengti. Nepervertinkite savo galimybių ir prisiimkite nepakeliamą naštą, tai kupina klaidų ir problemų. „Crimson Moon“ suteiktą energiją geriau išleisti bendravimui su artimaisiais ir konfliktų sprendimui. Atėjo laikas taisyti santykius su kitais.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Medžioklinis mėnulis visais įmanomais būdais išbandys Dvynius ir išbandys jų jėgas. Norint maksimaliai išnaudoti pilnaties energiją, ženklo atstovams patariama išlaikyti harmoniją su savimi ir išoriniu pasauliu. Nepageidautina būti patikliam, perdėm patikliam ir priimant sprendimus pasikliauti nuogirdomis. Po astronominio įvykio atsiras galimybė susidoroti su užduotimis, kurios anksčiau atrodė neįmanomos.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Šeimos ir draugų parama padės Vėžiams išgyventi sunkią pilnatį 2021 m. Negalite pasiduoti impulsui atsitraukti į save ir pasislėpti nuo problemų išgalvotame svajonių pasaulyje. Norint išvengti sunkumų, svarbu būti ryžtingam ir gerai apgalvoti kiekvieną sprendimą. Emocinius pokyčius lengviau susidoroti maloniai bendraujant, todėl neturėtumėte izoliuoti savęs ir slėptis kriauklėje iš įpročio.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams patariama artėjančią pilnatį praleisti vieni, ypač verslo srityje. Jei įmanoma, geriausia sutelkti dėmesį į asmeninius projektus, kurie nėra susiję su bendradarbiavimu. Dėl nemalonių situacijų ir impulsyvių veiksmų kyla didelė nemalonių situacijų ir autoriteto sumenkinimo rizika. Taip pat neturėtumėte įsileisti kitų į savo planus, kad niekas nesutrikdytų teisingos įvykių eigos.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Artėjanti Mergelės pilnatis bus finansiškai labai sėkminga. Pinigų klausimai bus sprendžiami kuo pozityviau. Tai reikia panaudoti ir veikti, siekiant pritraukti materialinę gerovę. Darbe turėtumėte būti darbštus ir darbštus, stengtis priimti tik teisingus sprendimus. Verta bijoti sukčių, kurie suaktyvėja per pilnatį.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Pilnas mėnulis Avinuose įkvėps Svarstyklių ženklą atsispirti manipuliatoriams ir sustiprins savo autoritetą bei lyderio pozicijas. Bus labai geros galimybės įrodyti save iš geriausios pusės ir įrodyti savo atvejį ginčytinais klausimais. Verslo ryšiai ir artimųjų pagalba padės Svarstyklėms sunkiose situacijose, todėl nepamirškite apie artimus žmones ir naudingus kontaktus.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams sėkmingos pilnaties raktas yra ramybė. Norint astrologinį įvykį išgyventi be nemalonių pasekmių, ženklo atstovams patariama kontroliuoti emocijas ir nerodyti agresijos bei pykčio. Per pilnatį ir kelias dienas po jos aplink Skorpionus tvyro labai įtempta atmosfera, kupina kivirčų ir senų konfliktinių situacijų paaštrėjimo. Nereikėtų ignoruoti artimųjų poreikių, jiems turi būti skiriamas deramas dėmesys.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

„Medžiojantis mėnulis“ pakvies visus Šaulius imtis aktyvių veiksmų, kad būtų įgyvendintos seniai sumanytos idėjos ir planai. Šiuo metu negalima dvejoti ir abejoti – sėkmė yra ženklo atstovų pusėje. Tokia galimybė pasitaiko ne dažnai, o tai reiškia, kad svarbu jos nepraleisti ir stengtis išspręsti visas reikšmingas bylas. Tačiau net artimieji neturėtų skleisti savo idėjų – tai yra sėkmingo planuojamų įvykių baigties sąlyga.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams „Crimson Moon“ laikotarpis nebus lengvas ir paprastas. Jie pajus jos įtaką visose gyvenimo srityse, o ne geriausius. Didelė tikimybė, kad atsiras nenumatytų sunkumų, jėgų praradimas ir dezorientacija, tarsi kas nors išmuštų žemę iš po kojų, tačiau įgimtas Ožiaragių užsispyrimas ir ryžtas padės oriai įveikti šią nesėkmių seriją. Svarbiausia yra tikėti geriausiu ir būti tikram sėkme.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Spalio mėnulio pilnaties metu Vandenis neturėtų būti patiklus. Vis dar nerekomenduojama girtis ir trimituoti apie savo ketinimus visam pasauliui, nes net artimoje aplinkoje gali būti pavydžių žmonių ir blogo noro žmonių, kurie gali sugriauti bet kokius planus ir idėjas. Visi Vandeniai turi laukti 2021 m. Spalio mėnulio pilnaties – tyla, darbas, vienatvė ir ramybė.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Vienas iš nedaugelio ženklų, kuriam pilnatis atneš teigiamų gyvenimo pokyčių ir sėkmės, yra Žuvys. Norint efektyviai panaudoti Medžioklinio Mėnulio energiją, ženklo atstovai skatinami susitelkti į darbą, išanalizuoti savo finansines išlaidas ir planuoti biudžetą. Žuvys turi išmokti apsipirkti ir sutaupyti pinigų, kad pagerintų savo finansinę padėtį.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama