Home Testai Pasirinkite Mėnulį, kuris yra arčiausiai širdies, ir sužinokite, koks jūsų gyvenimo būdas!

Pasirinkite Mėnulį, kuris yra arčiausiai širdies, ir sužinokite, koks jūsų gyvenimo būdas!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Daugelis žmonių neįsivaizduoja, koks yra jų gyvenimo tikslas, jie kasdien juda kartu su banga! Be tikslo žmogus yra aplinkybių auka ir jis pats pereina iš vieno santykio į kitą, pereina iš vieno darbo į kitą, nuolat juda ir pats nežino, kodėl neužima jo vietos!

Gyvenimo kelias niekada nėra tiesus ir nerūpestingas, dažniausiai ančių duobės ir ratai veda į tikslą, tačiau jei būsite pakankamai atkaklūs ir matysite kiekvieną jūsų žingsnį kaip dovaną, anksčiau ar vėliau uždirbsite vertą atlygį.

Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų mėnesių ir gausite patarimų savo gyvenimui!

1. Kelias į skirtingus pasaulius
Jaučiate, kad nepriklausote pasauliui, kuriame gyvenate. Nuo pat vaikystės jums patiko žiūrėti į šviesų naktinį dangų, kai žiūrite į žvaigždes, jaučiatės kaip namie.

Jums patinka mokslinė fantastika, mitologija ir gotikinė romantika. Traukia nauji dalykai, jums patinka tyrinėti jus supantį pasaulį, net jei aplinka jums kartais atrodo keista.

2. Kelias į mistiką!
Tai kelias tiems, kurie renkasi nušvitimą, kurie visada ištroškę tiesos. Jei pasirinkote šį Mėnulį, jums nekils sunkumų, nes jis parodys sielą magiškiausiu būdu.

Ritualai ir simboliai jums yra svarbūs, jūs pasitikite senoviniais mokymais, o mistinė muzikos galia jus taip pat harmonizuoja.

3. Svajonių kelias!
Jūsų kelias yra sąžiningumas, jautrumas ir gerumas! Šiame racionaliame pasaulyje jūsų svajonės, vizijos ir aistra padės pamatyti nuostabą, slypinčią už realybės.

Jūs žinote ir jaučiate, kad jūsų angelai sargai visada jums padės! Jūs tikite romantikos ir gėrio galia, jums patinka poezija, klasikinė muzika ir džiazas, jums patinka grožis ir visos jo išraiškos formos.

4. Kelias į pabudimą!
Jūsų pasirinkimas veda į dvasingumą. Saulė teka, o tada ateina naktis, bet žinai, kad saulė vėl kyla. Jūsų kelionei vadovaus jūsų mirę protėviai, ir jūs gausite didelę pagalbą per svajones ir vizijas.

Emocijos jums svarbesnės už logiką. Perskaitykite didžiųjų meistrų, iš kurių išmokote gyventi harmonijoje su gamta ir kaip kovoti su mirties baime, darbus. Muzika ir abstraktus menas jums yra svarbūs.

5. Intuicijos būdas!
Gyvenime jums nėra ribų. Jūsų intuicija jus veda, bet kartais jūs nepaisote gravitacijos. Tikėjimas yra tavo ginklas, net jei daugelis nori tau trukdyti, žinai, kad priėmei teisingą sprendimą.

Taip pat rasite sprendimą, kai visi kiti abejoja aplink jus. Jums patinka keliauti, skaityti šiuolaikinius romanus ir pasirinkote kitokią karjerą nei įprasta.

6. Kelias į gamtą!
Jūs žinote, kad mes visi esame didžiosios vienybės dalis. Jūs visada buvote arti savęs su gamtos ir faunos elementais, kuriuos traukė augalų žavesys ir medžių galybė.

Vietoj miesto šurmulio jums labiau patinka kaimo gyvenimas, norite harmoningo ir laimingo šeimos gyvenimo. Mylėkite tylą, laisvalaikiu skaitykite mėgstamas senas istorijas arba klausykitės atpalaiduojančios muzikos.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama