Home Horoskopai Pavelo Globos dienos horoskopas 2021 m. Spalio 21 d. Visiems zodiako ženklams

Pavelo Globos dienos horoskopas 2021 m. Spalio 21 d. Visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2021 m. Spalio 21 d., Pagal garsaus astrologo Pavelo Globos prognozes, bus palanki bendravimui ir saviugdai. Verta skirti daugiau laiko ir pastangų profesinei veiklai, o asmeninį gyvenimą geriau palikti vėlesniam laikui. Kas bus šios savaitės ketvirtadienis kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinas gali saugiai dalyvauti asmeninio tobulėjimo veikloje. Užsiregistruokite į internetinį mokymą ar seminarą. Kalbėkitės su gerbiamais žmonėmis, iš kurių galite pasimokyti. Tai jus įkvėps ir nuves toli į priekį. Svarbiausia – pradėti žingsnius link savo svajonės.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21 d.)

Jautis neturėtų nusiminti, jei kažkas nepavyks. Tokiu atveju tiesiog atidėkite jį rytojui. Tą dieną daryk ką nors kita. Šiuo metu nieko ir nieko neprašykite. Praleiskite vakarą namuose, kad išvengtumėte nemalonių susitikimų ir pažinčių.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Šią dieną Dvynių gyvenime iškils tikrų problemų, tačiau nereikėtų jų perdėti, o tik pažvelgti iš kitos pusės. Atkreipkite dėmesį ir laiką į savo norus. Asmeniniame gyvenime galimi konfliktai ir nesusipratimai. Būkite kantrūs ir neaštrinkite jau įtemptos situacijos.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Labai palanki diena Vėžiui. Šiuo metu galite nusipirkti kažką didelio masto, apie kurį jau seniai svajojote, įskaitant automobilį ar butą. Pagalvokite apie poilsį ir kur pasisemti reikiamų emocijų. Pasiruoškite naujoms įdomioms pažintims ir nepamirškite apie senus ir patikimus draugus.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Tą dieną visi darys spaudimą Lvovui. Nepasiduokite šiai įtakai ir nekeiskite savo pažiūrų bei ketinimų. Laikykitės anksčiau aprašyto kurso. Galbūt laikas keisti darbą. Jei kažkas nepavyksta, nekaltinkite nieko, išskyrus save. Prisiimkite atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Labai saulėta diena Mergelėms, ir vienintelė jūsų šypsena nušvies pasaulį. Pasidalykite šiuo teiginiu su kitais, taip pradžiuginsite visus aplinkinius. Jums svarbu ilgainiui susidraugauti, nevėluoti ir nepurkšti ant smulkmenų. Juk dėl jų rizikuojate neturėti laiko nuveikti ką nors svarbaus ar sutikti reikiamus žmones. Galimos problemos su dokumentais ir finansais. Todėl būkite atsargūs ir kelis kartus viską patikrinkite.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Antroji Svarstyklių pusė šią dieną noriai padarys kompromisus ir nuolaidas. Pasinerkite į malonias smulkmenas ir paprašykite to, ko norite. Būkite pasirengę būti bombarduojami visų aplinkinių patarimais. Tai erzina, tačiau stenkitės suvaldyti save, kad išvengtumėte konfliktų.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai šią dieną jausis kaip Visatos centras. Mėgaukitės šia nuostabia diena, tačiau pasilikite sau tiek neigiamas, tiek teigiamas emocijas. Saugokitės netikėtų aplinkinių sukčių. Laikykite savo piniginę saugioje vietoje.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulys turės puikią galimybę užsidirbti papildomų pinigų. Jūs neturėtumėte atiduoti savęs darbui, skirti pakankamai laiko ir dėmesio savo sielos draugui. Jei turėjote nesusipratimų ir kivirčų, tai ši diena tinka susitaikymui ir nuoširdžiam pokalbiui. Jei norite pasisakyti prieš visuomenėje nustatytas taisykles, sustokite. Juk sistema bus stipresnė už jus.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai šią dieną turi apsiginkluoti ryžtu ir atkaklumu. Jie padės pasiekti norimų rezultatų. Atkreipkite dėmesį į savo mitybą ir sveiką miegą. Jei turite kokių nors radikalių minčių, palikite jas sau. Jie gali sukelti konfliktą.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Šią dieną Vandenis bus netikėtai pakviestas apsilankyti. Neatmeskite šio kvietimo. Be to, tai puiki diena užsiimti planavimu ir prioritetų nustatymu. Šiuo metu stenkitės daugiau kalbėtis su šeima ir draugais, nežaiskite tyloje.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Jei Žuvys nežino, kaip elgtis toje kitoje situacijoje, tuomet geriau kreiptis patarimo iš labiau patyrusių ir išmanančių žmonių. Nedvejodami pripažinkite, kad kažko nežinote arba kažko nesuprantate. Be to, susitraukite, kad dėl tam tikrų problemų „neatsikabintumėte“.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama